IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    17 милиона безработни за 3 седмици а пазарът катери рекордно
    Това няма да го бъде дълго. 3та седмица на тези новини индексите катерят към като към Еверест.
    Скоро ще се усетят и ще започнат да падат. Въпроса е кога ще спре това опянение или е фалшив сигнал за спокойствие

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      17 милиона безработни за 3 седмици а пазарът катери рекордно
      Какво стана с Петрола..?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Aa, на августовските 19та г. дъна трябва се пусне късо, сторено.
        Не мога аз се надявам само на жълтото и тлт за нанадоле..

        Нова позиция в GEO, заедно със сивича = вива тръмп
        А шитенцата ми хвърчат ли хвърчат пак двуцифрено, кой рече pigs can't fly...
        През ЕТФ ли шортваш? Примерно SH?

        Коментар


        • "Инфлацията няма значение, възможностите ни са неограничени"

          BUY BUY BUY BUY

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Aa, на августовските 19та г. дъна трябва се пусне късо, сторено.
            Не мога аз се надявам само на жълтото и тлт за нанадоле..

            Нова позиция в GEO, заедно със сивича = вива тръмп
            А шитенцата ми хвърчат ли хвърчат пак двуцифрено, кой рече pigs can't fly...
            17 милиона безработни за 3 седмици а пазарът катери рекордно

            Коментар


            • Aa, на августовските 19та г. дъна трябва се пусне късо, сторено.
              Не мога аз се надявам само на жълтото и тлт за нанадоле..

              Нова позиция в GEO, заедно със сивича = вива тръмп
              А шитенцата ми хвърчат ли хвърчат пак двуцифрено, кой рече pigs can't fly...

              Коментар


              • SAVING THE WORLD IN 1944 VS SAVING THE WORLD IN 2020

                https://starecat.com/saving-the-worl...onavirus-meme/

                Коментар


                • Ми защо не спечелиха тогава? Ти на тях ръка трябва да целуваш, защото 15% от тях гласуваха за Тръмпа през 2016. Реално без тях той нямаше сега да е клоун-президент, а само клоун-"бизнесмен"

                  Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Mи те са си болшинството в магарешката ви партия. Айде, няма ли се цепете вече...
                  Забелязваш ли, че на Запад модерните "социалисти" и "консерватори" са двете страни на една и съща монета? Клоунада да става, независимо с кого начело

                  А в България не е ли същото? БСП станаха консерви май



                  И понеже темата е NYSE, да направим връзката: според мене инвестиционните изводи от политическата клоунада са неблагоприятни ако тези тенденции са запазят.
                  Last edited by Money; 09.04.2020, 20:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Единственият шанс на Тръмпето е Бърнис Брос пак да гласуват за Тръмпа, като 2016. Без дебилите социалисти Тръмпа и преди и сега е бита карта

                    Mи те са си болшинството в магарешката ви партия. Айде, няма ли се цепете вече...

                    Коментар


                    • Единственият шанс на Тръмпето е Бърнис Брос пак да гласуват за Тръмпа, като 2016. Без дебилите социалисти Тръмпа и преди и сега е бита карта


                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Good news.. и пазара изглежда че го отпразнува, поне още 4г без соц-комуноидни простотии.
                      Ама и за Джо деменцията никак не седят добре нещата, преди 4 седмици почти наравно е бил с оринджа...виж динамиката оттогава, вече е бита карта.
                      Пък как ще бъде размазан на дебатите хич не ми се мисли, както трудно връзва 2-3 лафа. Бат Мишо блумбърга бе прав - ще го схрускат на закуска

                      Оттук насетне изглежда само наистина голям гаф може да попречи на ДТ да си вземе 2-я мандат, за твое съжаление...

                      https://www.oddsshark.com/politics/2...l-odds-futures


                      Коментар


                      • Тоз CHEVRON какво да го правя и аз не знам. Да го изчакам ли до 100 или. Вас Ви лесно. Не сте потънали в мазнина отвсякъде. Вместо да си допълня на ниската цена BAT купих неколкостони сини птици. ЦЦЦЦ. Яд ме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Кефче, 8-9% гледам примаркет за новата RTX. Петък сефте се търгуваше след мърджъра та открих сметка. Доста паднаха и юнайтид и рейтеона та бая ефтинки изглеждаха.
                          В тоя сектор не бях стъпвал досега.
                          Трябваше май повечко да взема м...му.
                          Добре че направих добавка оня ден, днес пак 9-10%, вече 24 за 3 дни, доволно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Пип, бързо купувай нещо с този траш, който държиш. Хайде, че не остана̀

                            Ето и Бърнито се отказа̀ от надпреварата. А Фаучито вика след седмица пика на вируса ще е зад гърба ни...
                            Good news.. и пазара изглежда че го отпразнува, поне още 4г без соц-комуноидни простотии.
                            Ама и за Джо деменцията никак не седят добре нещата, преди 4 седмици почти наравно е бил с оринджа...виж динамиката оттогава, вече е бита карта.
                            Пък как ще бъде размазан на дебатите хич не ми се мисли, както трудно връзва 2-3 лафа. Бат Мишо блумбърга бе прав - ще го схрускат на закуска

                            Оттук насетне изглежда само наистина голям гаф може да попречи на ДТ да си вземе 2-я мандат, за твое съжаление...

                            https://www.oddsshark.com/politics/2...l-odds-futures



                            Коментар


                            • Е, добре, поживем - увидим

                              Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Аааа, аз за годината говорех, не за q2 За първи път от 2007/тогава на БФБ/ чакам отчетите с такова нетърпение, тогава покрай всеки отчет правех по десетина %, сега чакам същото, но в другата посока

                              Коментар


                              • Аааа, аз за годината говорех, не за q2 За първи път от 2007/тогава на БФБ/ чакам отчетите с такова нетърпение, тогава покрай всеки отчет правех по десетина %, сега чакам същото, но в другата посока

                                Коментар

                                Working...
                                X