IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Remdesivir - днес пазара ще го отиграе

    Коментар


    • сладурчета

      гледайте от дъното на наско до сега моа индикатор бичи само дивергенции

      това си е опъване на ластика за изтрелване на наско надолу . дори и да видим двоен връх края на технологиите е близо

      пишете пичове споделяйте . нека си говорим

      скоро ще спрат интернета и няма да може да се чуем пак

      Last edited by the architect; 17.04.2020, 09:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Ако в Китай тръгне нова вълна ще видим нови дъна най вероятно. А и вълната може да тръгне по всяко време, просто ще е от друг град. До тогава да видим отчетите, но сегашните нива са все още твърде оптимистични.

        Дано не съм бил прав но вижте числата за Китай от днес

        Коментар


        • АБЕ ВИЕ РАЗРАХТЕ ЛИ

          цял ден господин давид соломон от голдман саш върти и сучи за да си направи ребаунда до бомбата която прецака . хитър е този давидко




          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Хайде, и останалата NVDA замина, добре се получи там, сега остана да разчитам основно на шортовете
            И при мен е в топ 4та на най дащните ( без PM), ма ги не пипам, част от по дългосрочния ми е, ако се сгъне сериозно по някое време - добавки.

            Направих и един експеримент, прибрах си целия 28% профит от карнавала и веднага си взех 1 лип 15$ опция за 15 ян 21...общо взето танто за кукуригу изглежда,на 1 поглед де.
            Ще видим как ще се държи спрямо пърформанса на акциите ако ги бях оставил. Не съм много на ти с опциите ( преди години попрочетох това онова и бях направил хубав профит с гилиъд, ама после пък шамари при следващия опит) - та да си спомним пак как е на война..
            Пък и какво рискувам, макс едни 320$ само...пък кеширах х4 пъти толкова.
            Last edited by pipbel; 16.04.2020, 21:03.

            Коментар


            • ШШШШШШШШШ . ТИХО ТИХО . КЪСИТЕ НА АМАЗОНА ОТ ВЪРХО НА 2500 МИ ИЗЛЯЗОХА НА СВЕЩЕНОТО 2358

              А КАК ДИГАШЕ . МНОГО СЕ ИЗПЛАШИХ БЕШЕ ТРЪГНАЛО ЗА 3581. ДОРИ МОЖЕ БИ ЗА 5000. ТОВА Е БЪДЕЩЕТО НА СВЕТЪТ . БЪДЕЩЕТО НА АМЕРИКА

              Коментар


              • Хайде, и останалата NVDA замина, добре се получи там, сега остана да разчитам основно на шортовете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Противен ти е защото предложи да изстреля Тръмпа в космоса
                  Само изчакай да минат изборите и му се развържат ръцете и ще видиш как Безуляка ще бъде разкостен.
                  Те тогава ще му е времето за шортене на амазоня.
                  Отдавна му се е набрал и има поне 20 туита срещу компанията и злоупотребата и с монополно положение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Че е балоняк - така си е, ама си играеш с огъня.
                    Иначе и на мен тоя гологлавия ми е рядко противен...обаче не трябва се бъркат емоциите в играта.
                    Противен ти е защото предложи да изстреля Тръмпа в космоса

                    Коментар


                    • аааааа не пипи ще видиш че свещеното 2345 -2358 ще свали амазона . така както никой не очакваше индексите някога да паднат
                      просто за малко вчера не го тестваха . стигнаха на хахото 2333,33
                      Last edited by the architect; 16.04.2020, 09:29.

                      Коментар


                      • Че е балоняк - така си е, ама си играеш с огъня.
                        Иначе и на мен тоя гологлавия ми е рядко противен...обаче не трябва се бъркат емоциите в играта.

                        Коментар


                        • АЙДЕ КЪСО ПИПИ И МИШИ ОТ СВЕЩЕНОТО 2345

                          НА НАЙ ГОЛЕМИЯ БАЛОНЯК НА ЗЕМЯТА В МОМЕНТА

                          АМАЗОНА


                          ТОВА КАТО МУ СПРА ИНТЕРНЕТА И ОТИВА НА 66,66666 ЗА ЕДНА СЕДМИЦА

                          ТОВА Е ЛЮБИМОТО ЧИСЛО НА ЕДНО ОТ НАЙ ИЗТЪКНАТИТЕ ЛУКАВЧЕТА - БЕЗОСА

                          САМО МУ ВИЖ ЛУКАВКАТА ФИЗИОНОМИЯ . ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Очаквания за втора вълна могат да го постигнат. Според мен пазара е отчел случващото се с първата вълна и тя няма да е проблем. Но внезапно осъзнаване, че може да има и втора вълна на вируса ще счупи пазара. Но на теория не мисля, че втора вълна е възможна по рано от два месеца след края на първата. Така, че някъде края на лятото може отново да стане интересно. Но понеже не мога да знам дали ще има втора вълна нямам намерение да стоя срещу пазара. Просто ще си гледам данните и при първа индикация за такава ще действам смело и безотговорно.
                            Ако в Китай тръгне нова вълна ще видим нови дъна най вероятно. А и вълната може да тръгне по всяко време, просто ще е от друг град. До тогава да видим отчетите, но сегашните нива са все още твърде оптимистични.


                            Коментар


                            • Не му мислете за по-значим спад, виждате колко е държелива корпоративна Америка, няма лесен спад там, Акционерното богатство, големите финанси са там. Виждате и при лоши новини пазара се държи и не връща лесно. Така че който се е хванал за щатския пазар - ще спечели. И Стоичков го е разбрал - който играе- пичели, който не играе - не пичели. Ай наздраве ...

                              Коментар


                              • Най-малкото психологически и от гледна точка на неизвесността.

                                Най-веротяно ще:
                                - се смята, че сме по-близо до края на пандемията,
                                - сме по-близо до ваксината
                                - има по-голяма готовност на фирмите за работа от вкъщи (40% от американците сега бачкат от вкъщи)

                                Също виж, че Тайван и Хонг Конг бяха по-подготвени и май не са налагали толкова тежки мерки.

                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Интересно как го виждаш това с "подготвеността" не на индивидуално, а на ниво пазар ?

                                Коментар

                                Working...
                                X