IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Donald J. Trump@realDonaldTrump
    As long as other countries are receiving the benefits of Negative Rates, the USA should also accept the “GIFT”. Big numbers!

    Коментар


    • Опааа, Дау Жото пак се засили......

      Коментар


        • The Atlanta Fed’s GDP Now is estimating a -34.9 percent Q2 GDP print, which is 3.5x the largest quarterly decline in the post-WWII economy
        • If realized, the 11.3 percent non annualized first-half GDP collapse in 2020 will approach the worse year of the Great Depression, when in 1932, the economy shrank 13.1 percent for the entire year
        • We are not paying much attention to these numbers as they reflect an economy that has been closed for two months, which should experience a relatively sharp snapback in Q3, with unemployment most likely peaking this month
        • Nonetheless, the pandemic and economic lockdown will do long-term structural damage to the economy
        • The rapid growth of the monetary aggregates alleviates much of the deflationary forces in the economy in the short-term and we perceive inflation a much bigger risk over the medium-term
        .

        Коментар


        • Кардиналче и аз имам малко. Като цяло обаче очаквах много по-сериозен ръст.

          Коментар


          • Добре си ми вървят отчетите на моите засега. Днес и тия добре се представят..

            Cardinal Health EPS beats by $0.14, beats on revenue

            - Revenue increased 11% to $39.2 billion

            - GAAP operating earnings increased 30% to $562 million, non-GAAP operating earnings increased 8% to $719 million

            - Company reaffirms FY20 guidance

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              Как бихте изкоментирали NYSE:FET. Струва ли си да се пробва човек?
              Tъй като съм си патил доста със спекулативна търговия .. тия последните 4 години в яхуту го дават все на загуба. .. не бих си взел ...
              Last edited by sirFaith; 11.05.2020, 11:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Как бихте изкоментирали NYSE:FET. Струва ли си да се пробва човек?
                Тц, без да ги знам, графиката е категорична - ес ейч ай ти

                Коментар


                • Как бихте изкоментирали NYSE:FET. Струва ли си да се пробва човек?

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/evropa/334/a...esenta-303983/ Дали?

                    Коментар


                    • Честито рали 26000 другата седмица още!!!

                      Коментар


                      • Тъпо нагласих трейлина на въглищата (ARCH) и изпуснах почти половината файда. Голяма тъпотия направих, че похарчих ненавреме парите за DFS, дето я дебнах на 31. Да ми е за урок да не се правя на интересен извън работното време.

                        2,5х бия днес пазара и пак се върнах на над 60% на годишна база. Това чудесно, но от друга страна вече не виждам какво да купя на промоция. Тъкмо се оказвам със свободен кеш. Иска ми се нещо дивидентно, че постоянното следене на пазара почва да ми пречи на останалия живот. Клоня към WELL, но много кусури имат, а и още държа едни VTR, които са ми няй-голямата нереализирана загуба евър.

                        Коментар


                        • За няколко месеца на демото от шорт на двата etf и от дравта съм на + https://ibb.co/fksdTh0. Двете позиции са отворени и затворени едновременно .
                          http://www.proflashgame.com

                          Коментар


                          • Шорт на dgaz и ugaz едновременно https://i.ibb.co/jR4QjY3/1.jpg нарочна съм сложил 50% по голяма тежест на dgaz.
                            http://www.proflashgame.com

                            Коментар


                            • Голямо мазало...особено ме кефи днес как двуцифрено ми размазват пандизчиите от сивича
                              Нелош отчет, 15% дивидент си е железен засега, пък капиталовата колко ли ще е...х2 х3, само времето ще каже, и само дедо перчем да е жив и здрав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Jobless Rate at 14.7%
                                Малко по-надолу ТАТО беше казал да чакаме 20%, а консенсусната оценка била за 16%
                                Това са числа, като тези в онлайн таблицата спонсорирана от Бил Гейтс - БЕЗ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, защото са изкуствено създадени. Локдаун - хората стоят по къщите, числата скачат, пускат ги да бачкат отново, числата спадат. Китай вдига бройката до 82К и заспива там - какво значение имат?

                                Коментар

                                Working...
                                X