IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    Какво е казал Бъфет за петрола, явно няма да инвестира в сектора, той тотален пас полседните седмици, дори авиолиниите махнал на загуба?
    А само преди броени месеци се кълнеше че няма да ги продава...пък сега април на пожар и на двойна загуба.
    Какво стана с гръмовните му фрази за много дългосрочното инвестиране ? Няма да летят самолети ли вече нивга...или е станал спекулант на дърти години
    Има една поговорка - никога не е късно да станеш за смях. Важи за всеки, дори и целия ти живот да е бил за пример. Време си му е за пенсия.

    Коментар


    • Не ги харесвам много ШЕЛ, но с цел диверсификация исках да взема малко. Признавам си, че не ми стана ясно откъде е най-добре. С оглед дивидент / данъци, най-добре е от LSE в GBP, обаче не ми се искаше още една валута. Има ли вариант ШЕЛ в долари или EUR, изгоден откъм данък дивидент? Извинявам се, ако прекалено тъп въпросът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от representjah
        Дядото каза много интересни неща, дори за нефта и възможността хората да останат с пръст в г*з.
        На мен ми прави впечатление, че много хора тука харесват Шел като компания. Въпросът ми към тях е защ притежавате част от Шел?
        Защо не Шеврон?
        "ШЕЛ" като по - популярна и позната компания по нашите ширини, която даваше солиден дивидент, по - голям от този на "Шеврон", като след орязването му и спирането на обратните изкупувания, вероятно ще загуби част от феновете си, сиреч акционери. "ШЕЛ" имат малко по - добра диверсификация, но по - не ми харесва баланса и позиционирането в текущата ситуация и сега американците изглеждат като по - добър избор.

        Какво е казал Бъфет за петрола, явно няма да инвестира в сектора, той тотален пас полседните седмици, дори авиолиниите махнал на загуба?
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Много боли, неска ве. Свикнах да бия S&P с по мин. 2%, ама то явно работи и в двете посоки. -4,20% досега. Само ABBV малко на зелено, а ми е 6% от портфейла. Този TDOC добре се държи, но така и не взех, защото го чаках на 155.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Само днес да е....
            Дали не почнахме 3то ченгелче на W то ?
            Това третото го чакам от 2750, нормално е да е едно разтегнато с дъно около юли, но борсите са малко алогични тази година.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Раничко е още...поне за мен.
              Според мен бъркаш. Хората са хипнотизирани от досегашните печалби, забравиха вече за март месец. Няма да оставят акциите да паднат с много, за да не се минат. Свърши това с по 10% спад / ден. Човек просто трябва да се пази от фалити, всичко друго ще е нагоре.

              Коментар


              • Бъфет говори:

                https://finance.yahoo.com/brklivestream/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


                  Сега е момента да товари човек, някои едва ли ще паднат повече. .
                  Раничко е още...поне за мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Само днес да е....
                    Дали не почнахме 3то ченгелче на W то ?

                    Приличен отчет на ябълката и добър на 1 поглед на абви.
                    Държа ABBV - мега тъпа компания, но докарва доста печалба, ако я играе човек. Moже да скочи още доста, но трябва да се внимава. Аз ще я разкарам, ако пак мине 90.

                    Сега е момента да товари човек, някои едва ли ще паднат повече. Ако не бях сглупил да пусна pre-market поръчка за BABA на 196, която не вярвах да мине, щях да имам пари за ADM и евентуално WELL.

                    За дълго държане MMP e на чудна цена, но аз за повече нафтови каруцари нямам нерви.

                    Коментар


                    • Всеки момент отваря, а вече е изсулен под 24 000
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Днес се очертава сеч. Нагласих стоповете. Жалко, че нямам кеш, за да се възползвам.
                        Само днес да е....
                        Дали не почнахме 3то ченгелче на W то ?

                        Приличен отчет на ябълката и добър на 1 поглед на абви.

                        Коментар


                        • Днес се очертава сеч. Нагласих стоповете. Жалко, че нямам кеш, за да се възползвам.

                          Коментар


                          • тръмп започва економическа война с китай за да отмъсти за вироса . приготвяйте късите

                            Коментар


                            • 3/4 от сесията мина, пазара - 1.24, аз - 2.08%
                              Скоро не съм ял такъв бой, поотвикнах малко, бях посвикнал да го дърмуня напоследък при тия меци...малко отрезняване не е зле.
                              Ма пак си ми е криво де, особено след снощи постмаркет като гледах че съм на по малко от половин % от февруарския си атн...

                              Коментар


                              • Best Month In 45 Years?

                                https://www.yahoo.com/news/m/c939658...oday-nail.html


                                Коментар

                                Working...
                                X