IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Вчера много интересно се разделиха NIKLA и NIKLAW. Не съм достатъчно компетентен, за да си го обясня сам, а доста от анализите са скрити реклами. Като цяло според мен днес NIKLA-та ще върне едно 10%, защото вчера цената беше натисната от тълпата, която си упражнява правата по варантите и днес ще пълнят отново.
    По добре спекулация с гриповете сребро някои други сектори от технологичните отколкото тази. Всичко свършва накрая с кардиограмата на мъртвеца. И лития и канабиса и тн. Сега просто помпат всичко и волатилността е х4. Накрая банката прибира всичко като при Картичката дава кратка почивка на знайните и незнайните герой и пуска нова серия на играта-

    Коментар


    • Много се чудя дали да разкарам малко от Nasdaq или да рискувам и изчакам earnings тия дни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
        Добро утро, според вас вас какви новини биха съборили Наско от върховете? То е ясно, че фундамента се различава от сантименти, но нещо трябва да го върне към реалността
        Някаква операция тип ала 11 септември- Блицкриг. Може да го изпържи набързо Иначе 15-20-25-30-45 000. Янките са магьосници ала Алиса страната на Чудесата.
        Компания с 6 служителя с 6 милиона пари в брой, не приозвеждаща нищичко да ама капитализация 600 милиона и с великата преспектива да станела Х 10. Майката и Бащата на Балоните- Копие на Доткома-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          С точно тази не спекулирай според мен
          Вчера много интересно се разделиха NIKLA и NIKLAW. Не съм достатъчно компетентен, за да си го обясня сам, а доста от анализите са скрити реклами. Като цяло според мен днес NIKLA-та ще върне едно 10%, защото вчера цената беше натисната от тълпата, която си упражнява правата по варантите и днес ще пълнят отново.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            terziev, Nikola ми е много атрактивна - тъкмо паднаха - не мислиш ли, че са добра сделка? Ама нещо не ми се чака година да почнат да печелят ...
            С точно тази не спекулирай според мен

            Коментар


            • Аз днес ще по-продам нещо дребно каквото има и съм пас.

              Коментар


              • Washington Trust Bancorp EPS beats by $0.61, beats on revenue
                NASDAQ | Post-Market: $32.00+1.50 (+4.92%)5:28 PM

                https://seekingalpha.com/news/359287...ats-on-revenue

                Найс...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                  Добро утро, според вас вас какви новини биха съборили Наско от върховете? То е ясно, че фундамента се различава от сантименти, но нещо трябва да го върне към реалността
                  Пазарът като цяло е много resilient. Дори пандемията не можа да го събори за дълго. В условията на дългосрочни изгледи за low natural rate of return малкото неща, които генерират стабилен растеж и кеш флоу ще си останат “надценени”

                  С други думи, съветвам да не се шорти точно НАСДАК
                  Last edited by Money; 21.07.2020, 08:33.

                  Коментар


                  • Добро утро, според вас вас какви новини биха съборили Наско от върховете? То е ясно, че фундамента се различава от сантименти, но нещо трябва да го върне към реалността
                    Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      terziev, Nikola ми е много атрактивна - тъкмо паднаха - не мислиш ли, че са добра сделка? Ама нещо не ми се чака година да почнат да печелят ...
                      Предлагам да правиш всичко, което ти казва Exxs / Терзо и да видим какви ще са резултатите само след три месеца

                      Ама той да ти казва какво на колко да взимаш и кога да продаваш. Не го оставяй да се измъква

                      Ама наистина цъкай с дребни суми, че...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        terziev, Nikola ми е много атрактивна - тъкмо паднаха - не мислиш ли, че са добра сделка? Ама нещо не ми се чака година да почнат да печелят ...
                        Според мен тези са по-скоро измамници, но като нищо могат да докарат 20-30% за няколко часа утре. В коя посока обаче не е ясно. Прекалено рисково ми е на мен. Играй, ако имаш скътани парици, които не са ти жизненоважни. Постави си обаче предварително твърди цени продава - при спад и при скок. И успех.

                        Не чак толкова екстремно, но пак рисково, може да играеш FRT, VTR или отново OLN. Там може и да държиш по-дълго, дори да паднат още. Мисля, че и трите ще скокнат утре, защото днес нямаше особени причини за подобен спад.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Техническият анализ разчита баш, че няма здрав разум, а нагласи. Щом искаш нещо логично - фундаментален анализ. Приложи го към водещите компании и ще се хванеш за главата. За NIO-то обаче не са само нагласи. Там посоката дългосрочно е нагоре, но това не значи, че няма да го играе махало. За съжаление не падна до моята цена. Същата работа и с AM. Не пада пущината. Всеки се е закачил за дивидента.
                          Ти вземи да направиш една реална сделка и тогава ела да обясняваш

                          Коментар


                          • terziev, Nikola ми е много атрактивна - тъкмо паднаха - не мислиш ли, че са добра сделка? Ама нещо не ми се чака година да почнат да печелят ...

                            Коментар


                            • Техническият анализ разчита баш, че няма здрав разум, а нагласи. Щом искаш нещо логично - фундаментален анализ. Приложи го към водещите компании и ще се хванеш за главата. За NIO-то обаче не са само нагласи. Там посоката дългосрочно е нагоре, но това не значи, че няма да го играе махало. За съжаление не падна до моята цена. Същата работа и с AM. Не пада пущината. Всеки се е закачил за дивидента.

                              Коментар


                              • Бе никой не казва да четеш учебник по корпоративни финанси. Прочети книга от някой, който се е замогнал — Питър Линч примерно

                                Прочети нещо, нещо най-малкото да ти просветне защо не можеш всяка година да удвояваш парите и така 20 години подред
                                Last edited by Money; 20.07.2020, 23:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X