IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
    Икономиките са на допинг, но докога е въпроса. Изборите в САЩ са рубикона
    Tака е, затова и не очаквам нещо повече от рейндж поне идните 3 месеца.

    Кошмара на пазара е тотална тройна победа на ДП, вкл. и за сенат и конгрес. Тогава може да чакаме реки от кръв по него.
    Няма да е особено доволен мисля дори и при преизбиране на ДТ но съпроводено със загуба на сената от републиканците.

    Сегашните "демократи" нямат нищо общо с тия отпреди време. Вече са ляворадикална партия от болшевишки тип. Дори и да оставим настрана марксистко либерастките им щения, икономически те са си бич за капитала като цяло.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Не я зарязвайте тази тема от три дни, това е водещия пазар, остана ли нещо подценено.
      A NIO взе ли, когато беше подценено? Пълно е с добри мидкап компании, но във форума нещо не ги долюбвате. От големите нетехнологични мамути - ADM под 40, и SO под 53 е далавера. PFE беше, но вече не е. От фармациите BMY е добре за вход. Пилетата PPC са без пари (има рискове), както и бирите на pipbel ABEV

      Коментар


      • Икономиките са на допинг, но докога е въпроса. Изборите в САЩ са рубикона
        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

        Коментар


        • Според мен борбата между биковете и мечките е жестока в момента, икономиките се възстановяват по-бавно от колкото пазарите отчитат, но има много ликвидност на пазара и това изкривя пазара, при едно кихване на Тръмп от короната и ще отиде всичко в киреча.
          ​​​​​
          Last edited by No money, no credit; 02.07.2020, 20:07.
          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

          Коментар


          • Не я зарязвайте тази тема от три дни, това е водещия пазар, остана ли нещо подценено.

            Коментар


            • Баси, BABA щели да правят сплит след две седмици. Ако знаех, нямаше да ги разкарам. Нямам налични в IBKR и се чудя дали да не отиграя нещо малко през Revolut...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                Другият отбор мислиш че ще спи ли . И ще оставят Тръмпа да си го качва където иска
                Негласно цяла корпоративна Америка е зад Тръмп, плановете на Байдън са отвратителни, слаби съветници, изцепки по важни икономически въпроси. Срещу много пари трудно се върви.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                  Американската маркетингова агенция J.D. Power класира на последно място продукцията на Tesla в ежегодния си рейтинг за надеждността на новите автомобили.

                  Американската маркетингова агенция J.D. Power класира на последно място продукцията на Tesla в ежегодния си
                  Затова пък собствениците на Тесла са най-удовлетворените:

                  Click image for larger version

Name:	tesla.jpg
Views:	1
Size:	55.6 КБ
ID:	3619650



                  Tesla J.D. Power Initial Quality Scores Low

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                    2800 - 3150 ли? Подобно го мисля до есента, но за да преизберат Тръмп си трябва ниво от 3400+ СИП и мисля ще направи всичко, за да го добута до там.
                    Другият отбор мислиш че ще спи ли . И ще оставят Тръмпа да си го качва където иска

                    Коментар


                    • Абсолютно, не се чете

                      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Очевидно не се чете, а само се пише. Давах тикери на определени банки и цяла седмица напомнях за новините, които ще дойдат след около час. "Моите" тикери (WASH и WPC) са едни от малкото зелени днес. Беше 50/50, но очевидно резултатите са добри. Още не е късно да се хвърлите на банките, защото явно не всеки е разбрал нещата. Но както казват в наше село aydınlık görene, aydınlık köre ne.

                      пп - Почти съм готов да се ловя на бас за афтермаркет ъп на тези.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Купувахте ли в последния час от сесията ? Много тежка борсова сесия, оставаща неизвестни и за следващата седмица ?!?
                        Kороната 2 кръг, Байдън поведе на Тръмп убедително, петролните запаси продължават да растат, безработицата и тя нагоре, макар и с по - малки темпове, последните чекове за безработица приключват юли, това не се харесва от пазара.

                        Чакаме някой стимул, да надъхат пазара. С радост кеширах някои неща последните дни, вероятно ще си ги взема пак, напоследък ставам NASDAQ фен.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Купувахте ли в последния час от сесията ? Много тежка борсова сесия, оставаща неизвестни и за следващата седмица ?!?
                          Last edited by ПИЧ; 26.06.2020, 22:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Не всичко за на горе зависи от Тръмп, ама за на доле по добре би се справил, но нека първо се докопа до мандата.
                            Ако го преизберат, съм начертал стратегията, има един модел, който често се повтаря, ще бъда класик. Към момента е доста назад, но няма да се учудя от септември - октомври да завалят мейли/компромати срещу Байдън. Нямам проблем и демократ да спечели, има позитиви, но за определени сектори. Мисля Тръмп се справя чудесно, но мисленето на хората в САЩ е доста специфично, забелязал съм го и по българи, живеещи в САЩ, така че е много трудно да се прогнозира победа за която и да е страна.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              2800 - 3150 ли? Подобно го мисля до есента, но за да преизберат Тръмп си трябва ниво от 3400+ СИП и мисля ще направи всичко, за да го добута до там.
                              Не всичко, за на горе зависи от Тръмп, ама за на доле по добре би се справил, но нека първо се докопа до мандата.
                              Last edited by Todor Sabev; 26.06.2020, 22:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                кво значи това?
                                Движения приблизително DJI 20 000 - 28 000. Подобно на движенията 2018 г. - 2019 г. но на по - малка времева рамка. Ако се опиташ да ги и отиграеш по вероятно да си влошиш състоянието. По добре мисли за дефанзивна стратегия.
                                Last edited by Todor Sabev; 26.06.2020, 22:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X