IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кво ще кажете за:
    Spotlight SE: SCOL и
    NYSE: SE ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      ти това ли направи? Продаде всичко и чакаш стабилизиране?
      Ахъ... сега е моментът.

      Коментар


      • Ей хайванин, няма ми пипаш картончето, от под 50 си го отглеждам....ама ха
        Ма пък ако прилъжеш доста други да го балонясат - няма ти се карам

        Dave Portnoy@stoolpresidente
        $RTX comes out of the scrabble bag. Smush letters and buy it.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          В година като тази хаир от борсите няма да видиш,все едно да играеш комар със Сатаната.Събирай си парите и бегай да не ти ги вземат.Покачването технически на долара говори ,че другите тарикати точно това правят.
          Все си мисля, че Наско ще направи велико грандиозно и запомнящо се покачване преди новата Френска Революция, която ще преобърне представите на хората за самите тях-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            ти това ли направи? Продаде всичко и чакаш стабилизиране?

            Fast forward five months, when in a recent letter to Bridgewater investors, Dalio warns that a reversal of the strong growth seen over the years in U.S. corporate profit margins could lead to a “lost decade” for equity investors.


            Вчера за Carnival (CCL) прочетох, че ще имат $4 млрд загуби заради Ковида.
            И ще трябва да правят сега уволнения и продажби на кораби, за да не фалират.
            Миналата година са имали $400 мил печалба.
            Е, КОЛКО години сега ще трябва да работят при перфектни условия за да избият тази загуба, като ще трябва и да купят нови кораби ??
            Ама и незнам дали Октомври ще почнат за Европа, за САЩ ще е по-късно.
            Отекла е работата за тях

            През 2000-те НАСДАК се е сринал над 80%
            Last edited by hazard; 22.06.2020, 12:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              В година като тази хаир от борсите няма да видиш,все едно да играеш комар със Сатаната.Събирай си парите и бегай да не ти ги вземат.Покачването технически на долара говори ,че другите тарикати точно това правят.
              ти това ли направи? Продаде всичко и чакаш стабилизиране?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                KO, ти паричките в к.о. си ги сложил ?

                А относно дедо - той си е институция, ама от далечното минало май.
                Последните 15г представянето му е...няма май по точна дума от трагично, като за него.
                Това е истината, провери за какъвто искаш интервал.
                Ако си бе послушал собствените съвети към ритейла и и си бе взел няколко етфа щеше много по голяма стойност да създаде за акционерите в БШ.
                Към колата отдавна не посягам, да кажем много глюкоза бухат, нали ни е такъв вкусът в България.

                Дедото стана на години, далеч е от технологиите и всичко ново и точно за това последно време резултатите му колебливи. Подготвя някакви "младежи" на по 60-70 да ги заместят с Чарли, по лошо ще става. Отчитам и безкрайно уважавам десетилетията, които е на пазара и какво е постигнал за акционерите си и е дразнещо да излиза някой с 2 месеца опита срещу някой с 50 г. + визитка и да приказва глупости. Ако пазарът случайно пак обърне здраво надолу, той ще се окаже пак прав, за сега ФЕД е здрава колона и не пуска надолу.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Само на мен ли ми се струва, че пак тръгнахме надолу. Или по-скоро продължаваме надолу. То короната не е опасна - опасен е страхът от нея - той срина икономиката
                  В година като тази хаир от борсите няма да видиш,все едно да играеш комар със Сатаната.Събирай си парите и бегай да не ти ги вземат.Покачването технически на долара говори ,че другите тарикати точно това правят.
                  Last edited by Grosss; 21.06.2020, 19:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                    Ти терзиев не го го слушай много много, той хвърля ей така свеки ден по няколко компании и като мине малко време отбелязва, кои и с колко са скочили и ще ти каже - ама аз ти казах що не купи
                    Един път не е написал коя и на колко е купил.
                    Много е лесно да се критикува, болшинството и това дори не правят. Сякаш тук е бфбто и някой конкурент ще им свие идеите...
                    Аз лично съм благодарен, наскоро покрай нещо друго така подхвърлено открих цял субсектор дето досега толкова години не ми бе попадал на радара изобщо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                      Никаква изненада, това пиша от 2 месеца, само дето ги наричам магарета всички там новопоявили се играчори. Спад ще стане като тез маймуни се усетят и почнат стадно да слизат от дърветата и да бягат насам - натам, ще ги видим всички, които били по - умни от Бъфет и т.н. Вече и спорта се възобновява, лятно време, вируса нагоре, сещайте се.
                      KO, ти паричките в к.о. си ги сложил ?

                      А относно дедо - той си е институция, ама от далечното минало май.
                      Последните 15г представянето му е...няма май по точна дума от трагично, като за него.
                      Това е истината, провери за какъвто искаш интервал.
                      Ако си бе послушал собствените съвети към ритейла и и си бе взел няколко етфа щеше много по голяма стойност да създаде за акционерите в БШ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Абе не ме слушайте мене, защото... Ето защо:




                        Monkey beats man on stock market picks


                        [FONT=georgia][SIZE=16px]Even a chimpanzee picking stocks at random could easily beat the US stock market,
                        Никаква изненада, това пиша от 2 месеца, само дето ги наричам магарета всички там новопоявили се играчори. Спад ще стане като тез маймуни се усетят и почнат стадно да слизат от дърветата и да бягат насам - натам, ще ги видим всички, които били по - умни от Бъфет и т.н. Вече и спорта се възобновява, лятно време, вируса нагоре, сещайте се.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Аз дори не знам какво е пре и пост маркет. При мен в моята банка има едно дето се казва аукцион 15 мин пред да отворят борсата и 15 мин след като я затворят. Но не знам как се търгува при тоя аукцион. Помня че веднъж пробвах ама не стана - явно има други правила, които не са ми ясни още. Нямам пари иначе нови инвестиции - трябва да почна да продавам да си връщам заема др седмица
                          за да може да търгуваш(участваш) на откриващият аукцион платформата трябва да може да ти слага такива поръчки - обикновено са limit или market on open и съответните за клоуза
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Аз дори не знам какво е пре и пост маркет. При мен в моята банка има едно дето се казва аукцион 15 мин пред да отворят борсата и 15 мин след като я затворят. Но не знам как се търгува при тоя аукцион. Помня че веднъж пробвах ама не стана - явно има други правила, които не са ми ясни още. Нямам пари иначе нови инвестиции - трябва да почна да продавам да си връщам заема др седмица
                            Ти терзиев не го го слушай много много, той хвърля ей така свеки ден по няколко компании и като мине малко време отбелязва, кои и с колко са скочили и ще ти каже - ама аз ти казах що не купи
                            Един път не е написал коя и на колко е купил.
                            Last edited by intint; 20.06.2020, 22:29.

                            Коментар


                            • Споменава се като причина, че има повдигане на нова вирусна вълна . Ама дали това е истинската причина !?!

                              Коментар


                              • Само на мен ли ми се струва, че пак тръгнахме надолу. Или по-скоро продължаваме надолу. То короната не е опасна - опасен е страхът от нея - той срина икономиката

                                Коментар

                                Working...
                                X