IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Kaво става сега - негативни новини ли ? Банките в Америка? Пак ни страхуват, да загубим и дребните стотинки...
    Last edited by ПИЧ; 26.06.2020, 10:39.

    Коментар




    • Американската маркетингова агенция J.D. Power класира на последно място продукцията на Tesla в ежегодния си рейтинг за надеждността на новите автомобили.

      Американската маркетингова агенция J.D. Power класира на последно място продукцията на Tesla в ежегодния си

      VIPBG.INFO
      Колосален провал на Tesla в американския рейтинг за качество
      Американската маркетингова агенция J.D. Power класира на последно място продукцията на Tesla в ежегодния си

      Коментар


      • По-добре от неразпределяне, както в Европа.

        Коментар


        • Голяма греда. Егати пазарната икономика, егати чудото. ФЕД да взима на ръчно цялата икономика и просто да ни спусне петгодишния план.

          Всички банкови тикери са надолу афтермаркет. Чакаме изявления на отделните.
          After the latest stress tests, Federal Reserve officials are requiring that banks cap their dividends amid uncertain economic stresses posed by the coronavirus panedmic.

          Коментар


          • Ей, Америка си е Америка.
            Трудна сесия -- удържаха зеленото и дръпнаха накрая, +300 пункта за Дау жо.
            Корпоративна работа ....
            Ай наздраве с по едно малко ........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Терзиев, извади от скрабъла някои буквички и нареди няколко тикъра без да казваш защо тях да взимаме. Те това ще е много полезно

              Плюс препиши един-два тикъра дет си ги видял от другите и се направи на тапа все едно са твоя идея

              Бъзикам се, човек. Но да взимаш тикъри без да знаеш защо и каква е идеята е тъпо дори тикърите сами по себе си да имат потенциал някакъв
              Очевидно не се чете, а само се пише. Давах тикери на определени банки и цяла седмица напомнях за новините, които ще дойдат след около час. "Моите" тикери (WASH и WPC) са едни от малкото зелени днес. Беше 50/50, но очевидно резултатите са добри. Още не е късно да се хвърлите на банките, защото явно не всеки е разбрал нещата. Но както казват в наше село aydınlık görene, aydınlık köre ne.

              пп - Почти съм готов да се ловя на бас за афтермаркет ъп на тези.

              Коментар


              • Специалистите по техническия анализ, гледайки графиките, казват че трябвало да мине 25 600 (Dow), за да се потвърди този тренд.

                Коментар


                • <
                  Даже и не са 50 акции, ами десетина (FAANG и др.), които оказват тежест в определянето на индекса.
                  Лошото е и, че трейдърите ги следят и така дигат останалия пазар, нищо че в момента индекса да е на нула.
                  Last edited by mibova; 25.06.2020, 16:46. Причина: Обиди. Спазвайте правилата на сайта.

                  Коментар


                  • In May 1999, former Fed Chair Paul Volcker told an audience, “The fate of the world economy is now totally dependent on the growth of the U.S. economy, which is dependent on the stock market, whose growth is dependent on about 50 stocks, half of which have never reported any earnings.”

                    Коментар


                    • Това не ме учудва

                      А сърбите? А румънците? А гърците? Ние сме обградени от кофти народи

                      Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Аз наистина Турция съм я гледал само на картинка, защото като българин не харесвам турците и никога не бих отишал в тази страна!

                      Коментар


                      • Терзиев, извади от скрабъла някои буквички и нареди няколко тикъра без да казваш защо тях да взимаме. Те това ще е много полезно

                        Плюс препиши един-два тикъра дет си ги видял от другите и се направи на тапа все едно са твоя идея

                        Бъзикам се, човек. Но да взимаш тикъри без да знаеш защо и каква е идеята е тъпо дори тикърите сами по себе си да имат потенциал някакъв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          В огромна грешка сте, щом възприемате Турция като една Япония от 60-те. Съседите има огромен вътрешен пазар, което именно е тяхната сила. Научени са да живеят на кредит, много повече отколкото сме ние например. Това парадоксално се превърна в двигател за икономиката. Честно да ви кажа ми е много тъжно, че дотолкова нямате идея за една съседна на нас държава. Седнали сме да обсъждаме американската икономика, която е през девет планини в десетата и вероятно даже не мога да си представя колко сме далече от реалната картина там. После било "инвестиране".

                          Като цяло за мен е погром днес -5,5%, но ще се дърпам и няма да продавам още. Може би ABBV, ако падне под 91. Не намирам акцията за скучна. Голям балоняк си е. За подобен размер е доста волатилна. Шашнат съм от спада на PFE. Не мога да си го обясня. Дивидентът е сигурен, сливането върви...
                          Ето имаме вече теб. Ти ще си нашата пътеводна светлина по Близкоизточните проблеми и развитието в съседната нам Р. Турция. Като признателност ще те наградиме с екскурзия посещение на Анъткабир и билет за Анадолуджет макар, че ти препоръчвам Атласджет Бизнескласа неповторими са като обслужване- Само внимавай с чая повече от три на ден не, иначе си гарантираш сърцебиене, а при предозиране са възможни и по-сериозни сърдечни проблеми. И в никакъв случай в Сините Барове в Станбул, че след посещение там може и да не те видиме ако не си платежоспособен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Най-готиното на Баба Меца е, че усеща медеца
                            Към момента на баба Меца общо взето и е натъртена зурлата и няма особени успехи, но да видим дали пазара ще продължи нагоре или ще има нови спадове, където ще може да се прояви и тя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              В огромна грешка сте, щом възприемате Турция като една Япония от 60-те. Съседите има огромен вътрешен пазар, което именно е тяхната сила. Научени са да живеят на кредит, много повече отколкото сме ние например. Това парадоксално се превърна в двигател за икономиката. Честно да ви кажа ми е много тъжно, че дотолкова нямате идея за една съседна на нас държава. Седнали сме да обсъждаме американската икономика, която е през девет планини в десетата и вероятно даже не мога да си представя колко сме далече от реалната картина там. После било "инвестиране".

                              Като цяло за мен е погром днес -5,5%, но ще се дърпам и няма да продавам още. Може би ABBV, ако падне под 91. Не намирам акцията за скучна. Голям балоняк си е. За подобен размер е доста волатилна. Шашнат съм от спада на PFE. Не мога да си го обясня. Дивидентът е сигурен, сливането върви...
                              Няма какво да ги коментираме повече! Не е като да им мисля доброто, така че икономическите им проблеми, по-скоро ми вдигат настроението!

                              Пазара е "БЕТОН" нали сам го каза! Няма страшно ще върне!
                              Last edited by mibova; 25.06.2020, 13:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Да, баба Меца ще ги клеца ...
                                Най-готиното на Баба Меца е, че усеща медеца
                                Last edited by precakanoto; 24.06.2020, 21:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X