IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?
    https://us.glbnews.com/07-2020/52780959249837/

    Чак пък 200-300% движение днес...но явно се е харесало на пазарните участници новината.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Гледам, че коментирате Xerox, a днес Kodak e + 200%, какво ли става там ?

      Коментар


      • Видяхте ли това. Излиза в Trading View в Headlines. Не мога да разбера защо се прикачва като миниатюра. Как да го постна в нормален размер? Приканват пострадалите с Intel да се оплачат. Чудя се дали да се възползвам. Дали пък не е само за американци
        Last edited by IvelinaJensen; 28.07.2020, 23:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
          1. Японска компания за 2. ксерокси и 3. фотоапарати

          Ясно, че умирга и по трите направления... След трийсетина години обаче. Ще продава патенти, ще се гърчи... Финансово е много стабилна обаче и ще подскочи. Още малко да падне де.

          ---

          Как да е. Уж съм бая нагоре, а реално този $ ме размазва направо. Сърбят ме ръцете за руската борса, ма пусто шубе.

          ---

          https://seekingalpha.com/article/434...-in-next-xerox

          Тук един разправя, че 10 бона вложени в Ксерокс 70-те, дори с всички дивиденти реинвестирани, днес пак са си 10 бона. Е да де, ама ако си държал като теле. Ако си продавал, когато е трябвало, си много напред.
          Last edited by terziеv; 28.07.2020, 22:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.
            Току виж си направил +100% за три седмици с Канон

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Тези дни разгледайте Канон. Зарад рязането на дивидента може да падне още малко и тогава е за яко налазване,
              За 5 сек погледнах чарта, мне, няма смисъл да се гледа и фундаменталс, че то това 10 годин не с спряло да пада бе...умиргаща работа.

              Коментар


              • Тези дни разгледайте Канон. Зарад рязането на дивидента може да падне още малко и тогава е за яко налазване,

                Коментар


                • Аз не бих продал сега на p/e 9.12

                  Верно ще падат печалбите и оборота следващите две години поне, ама това е в цената според мене. Остави ги сега да продават нетърпеливите и да свалят цената

                  Единствено бих продал ако ми е прекалено голям процент от портфейла. Тогава бих намалил позицията, но пак не бих я продал цялата

                  Но и не бих взимал повече на 46 и даже по-надолу

                  Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

                  не съм влизал на толкова, но позицията е голяма и боли. не бих влизал в интел, сентимента е ужасен, коментарите навясъкде са негативни, компанията я очакват дългосрочни проблеми, абе с една дума - осрали са се... сега като почнаха и разните анализатори да я "понижават" и ще има да чакаме да върне...
                  Last edited by Money; 28.07.2020, 19:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Ако си взимал над 65, сигурно бая боли. На тези цени обаче изглежда много добре... Вчера го добавих в моя списък. Не съм фен на компанията и изобщо на сектора, но на цена под 46 ще е рядка възможност. Едва ли ще отиде там.
                    не съм влизал на толкова, но позицията е голяма и боли. не бих влизал в интел, сентимента е ужасен, коментарите навясъкде са негативни, компанията я очакват дългосрочни проблеми, абе с една дума - осрали са се... сега като почнаха и разните анализатори да я "понижават" и ще има да чакаме да върне...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                      ами, страх ме е да си отворя брокера, че ако си видя загубите от умрелия Intel ще разпродам всичко
                      ...
                      и това от компания, която е основна част от военно-разузнавателния комплекс на Сащ
                      Ако си взимал над 65, сигурно бая боли. На тези цени обаче изглежда много добре... Вчера го добавих в моя списък. Не съм фен на компанията и изобщо на сектора, но на цена под 46 ще е рядка възможност. Едва ли ще отиде там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        arbeitmachtfrei май още не може да изтрезнее след удара с FE. Чудно ми е дали продължава с асансьора или е слязал на едно 25%
                        ами, страх ме е да си отворя брокера, че ако си видя загубите от умрелия Intel ще разпродам всичко
                        ...
                        и това от компания, която е основна част от военно-разузнавателния комплекс на Сащ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                          Има един филм, Тайните на Силициевата Долина, гледай те го.
                          Така че, Теслата е друг вид компания, без значение икономически резултати, собствени капитали, параметри ....
                          Точно. Tesla по принцип не трябва да се брои за частна компания. Това не я прави безрискова, но определено фалит е невъзможен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Прогнозите за компания като "Тесла" са пълен бъзик. Еле пък при счетоводство а ла Мъск. Все пак тук съм съгласен с мангиза.
                            Има един филм, Тайните на Силициевата Долина, гледайте го.
                            Така че, Теслата е друг вид компания, без значение икономически резултати, собствени капитали, параметри ....
                            Last edited by hazard; 28.07.2020, 19:15.

                            Коментар


                            • arbeitmachtfrei май още не може да изтрезнее след удара с FE. Чудно ми е дали продължава с асансьора или е слязал на едно 25%

                              Коментар


                              • Цената на Тесла не е малоумна, но може като нищо да падне с над 50%

                                Коментар

                                Working...
                                X