IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • pipbel , знаеше ли, че корейците удържат 20% от дивидентите? КБ до каква цена мислиш да го държиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      rtx под 60 си е бай зона, е, по добре си е по близо до 50-55, ама...
      бирата направих 2ра взятка оня ден на 2.3, готов съм и за 3та по близо до 2.

      Добър ден иначе за челните ми 2 позиции с дръпнати очички. Особено бабата доста позакъсня с това рали, ама си бе неизбежно. Трябват ми още 17% за дабъла обаче, а на джедаите няма и толкова за трипъла.
      Дам, RTX си е абсолютна далавера на тази цена. Който изпусна NOC, да не се подпичкосва. Дръпнатите са само нагоре, там е потреблението. Почти няма значение какво китайско купуваш, стига да не е чиста измама. Мисля, че и XOM е на нелоша цена, ама ако не издържи дивидента ще падне пак. Като цяло съм с прекалено консервативно портмоне и добре, че успях да хвана последния влак за BABA. Лятото казах, че ще удари 300 до нова година, но май ще е по-скоро.

      Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      видях че са се сринали ама не разбирам защо махането им отндекса води до този ефект. Каква е логиката?

      P.S. Цял ден се чудя NIO що изхвърча без никакви новини. А се оказа, че новини имало, просто достигат твърде късно до мен и затова се прецаквам. Мислех си че растежът е моментно вдъхновение и пак ще падне, ама се оказа, че имало конкретна причина поради която няма шанс NIO да падне много от тук натам. Неам кръв
      Падат, защото тъпотията ЕТФ търгува на автопилот. Т.е. фондовете са длъжни да продават, независимо от цената. Длъжни са после да купуват новоприетите компании, отново без значение цената.

      И аз не виждам как NIO ще падне под 13. За под 10 няма сми да споменавам даже. От много акъл пропуснах да се повозя докрай.

      ---

      От тези, които следя друсалките от VFF най-много трепят рибата днес. И там ще гледам отдолу.
      Last edited by terziеv; 25.08.2020, 21:28.

      Коментар


      • Очаквано....

        Powell set to deliver ‘profoundly consequential’ speech, changing how the Fed views inflation

        He is expected to outline what could be the central bank’s most active efforts ever to spur inflation back to a healthy level.

        Average inflation” targeting means the Fed will allow inflation to run higher than normal for a period of time.

        Source: CNBC.
        In simple terms, the Fed is broadcasting that it is going to unleash inflation in a big way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Мен ме преебаха с PFE и XOM. Хаповете тъкмо се бяха запътили към 40, та да ги пусна да плуват и бам, къш от индекса.
          видях че са се сринали ама не разбирам защо махането им отндекса води до този ефект. Каква е логиката?

          P.S. Цял ден се чудя NIO що изхвърча без никакви новини. А се оказа, че новини имало, просто достигат твърде късно до мен и затова се прецаквам. Мислех си че растежът е моментно вдъхновение и пак ще падне, ама се оказа, че имало конкретна причина поради която няма шанс NIO да падне много от тук натам. Неам кръв
          Last edited by IvelinaJensen; 25.08.2020, 20:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Ще я понаблюдавам но на пръв поглед нещо не ме кефи толкова.
            Пълен боклук, бях се подвел преди по партньорството им със "Софарма" и за малко да се опаря, за нищо не стават.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Като за тебе добра идея е ACHV.
              Сегиз тогиз се надува яко и плаче за бой със сапа по главата. Като ония детски игри по панаирите...което се покаже от дупката бам по кратунката с чука, елементарно е.
              Ще я понаблюдавам но на пръв поглед нещо не ме кефи толкова.

              Коментар


              • rtx под 60 си е бай зона, е, по добре си е по близо до 50-55, ама...
                бирата направих 2ра взятка оня ден на 2.3, готов съм и за 3та по близо до 2.

                Добър ден иначе за челните ми 2 позиции с дръпнати очички. Особено бабата доста позакъсня с това рали, ама си бе неизбежно. Трябват ми още 17% за дабъла обаче, а на джедаите няма и толкова за трипъла.
                Last edited by pipbel; 25.08.2020, 19:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Става ли за спекула тая NIO ?
                  Като за тебе добра идея е ACHV.
                  Сегиз тогиз се надува яко и плаче за бой със сапа по главата. Като ония детски игри по панаирите...което се покаже от дупката бам по кратунката с чука, елементарно е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Аве, не е като да не протрих клавиатурата, че за NIO няма таван.
                    Ами послушай себе и ги купи де

                    Нафтата е добра за трейдинг май

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      NIO пак избиха рибата ама аз разбира отново се прецаках и ги джитнах без време щото не очаквах толкова да скочат и от страх, че вече съм патила та се разминах с едни нищо и никакви 2000 лв. Като гледам как се е засилил и повече ще станат.
                      Аве, не е като да не протрих клавиатурата, че за NIO няма таван.

                      ---

                      Мен ме преебаха с PFE и XOM. Хаповете тъкмо се бяха запътили към 40, та да ги пусна да плуват и бам, къш от индекса.
                      Last edited by terziеv; 25.08.2020, 19:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Става ли за спекула тая NIO ?
                        Виж им графиките и прецени. Не си позволявам да изказвам мнение щото доказано не съм капацитет в тази област. Но май стават. До сега поне ставаха сякаш. Единствената ми акция дето вървеше нагоре днес я джитнах, а другите оставих. Положителното е, че явно съм склонна да се уча от грешките си и се презастраховам.
                        Last edited by IvelinaJensen; 25.08.2020, 18:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          NIO пак избиха рибата ама аз разбира отново се прецаках и ги джитнах без време щото не очаквах толкова да скочат и от страх, че вече съм патила та се разминах с едни нищо и никакви 2000 лв. Като гледам как се е засилил и повече ще станат.
                          Става ли за спекула тая NIO ?

                          Коментар


                          • NIO пак избиха рибата ама аз разбира отново се прецаках и ги джитнах без време щото не очаквах толкова да скочат и от страх, че вече съм патила та се разминах с едни нищо и никакви 2000 лв. Като гледам как се е засилил и повече ще станат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Някакъв "специалист" считал, че акциите на Tesla трябвало да са 87 $. Четете го, мен не ми се четеше до края
                              https://finance.yahoo.com/news/tesla...180905935.html
                              Тоя го водят за най-неадекватния от всички шорт селъри (другите се покриха и вече не коментират). Преди година го уволниха от фирмата, в която работи и е основал собствен фонд

                              От време на време го дават във финансовите телевизии и забавлява аудиторията с малоумни аргументи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Вожде, води си прилежно и редовно записки баце, после ще ти са от полза, хубаво е да издадеш книга. Ще се търси, стила ти е уникален, повелителя на пазара тип дядо Йоцо гледа, никой гуру не може се похвали с нещо близко до това, хит ще е.
                                Може да включиш и сопата в заглавието, най важно е кога да удари, нали...
                                Хаха би било забавно,но нямам време за това а и мен ме интересува само дали расте портфейла ми.Не вярвам на никой освен на себе си и се доверявам на инстинкта си.Това ме спаси на БФБ и ми донесе печалби за разлика от много мои познати и приятели които не можаха навреме да се разделят с артиите си.Сега си ги стискат обезценени за спомен .Заложил съм на една енергийна компания която от тия нива я виждам поне 1000 % доходност.Ще мине малко време но ще иде там.Те там съм дългосрочен .

                                Коментар

                                Working...
                                X