IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=pipbel;n3643484"

    Вземи си някоя по млада/секси бавачка, да ти дигне.....производителността.[/QUOTE]

    И тук се вижда зловредното влияние на ММТ, "вдигай сега и не мисли за после"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      Меко казано, представи си в момента как "работя" с 3 годишен върху главата и 28 динозавъра върху/около лаптопа..
      Вземи си някоя по млада/секси бавачка, да ти дигне.....производителността.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Влязох и аз на 0,46. Иначе преди отваряне, когато не следя, а пускам поръчка и ходя по задачи, все се прецаквам. Затова този път със скобички, ако и да не ги обичам.
        Супер си направил!! Вече имам 100 % ръст.Мамицата и от кога я дебна .

        Коментар


        • Хаха, това си е друго нещо

          Между другото спиха при трежъритата през март до някъде бил точно защото трейдърите си били вкъщи и работели в такива "тежки" условия, хаха

          То всъщност си е наиситна кофти да си трейдър и да не можеш да се провикнеш на хората от бекофиса

          Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Меко казано, представи си в момента как "работя" с 3 годишен върху главата и 28 динозавъра върху/около лаптопа..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Днес съм на път да се изстрелям яко.Моята енергийна компанийка тръгна сериозно нагоре на афтърмаркета снощи.До тук е с 45% нагоре,но ако не спре импулса ще иде над 1 $ може би още днес и това ще ми донесе над 200 % доходност.Пръста ми е вече на бутона sell и 54000 артийки ще ги дам на друг . Да видим дали днес ще позная или утре ще стигнем 1$.
            Влязох и аз на 0,46. Иначе преди отваряне, когато не следя, а пускам поръчка и ходя по задачи, все се прецаквам. Затова този път със скобички, ако и да не ги обичам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Вкъщи си е скучно


              Меко казано, представи си в момента как "работя" с 3 годишен върху главата и 28 динозавъра върху/около лаптопа..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Вземи Гугъл. EPS-а се очаква да скочи от $41 на $80 през 2023. Т.е. ти можеш да гледаш ttm p/e на 35+ и да смяташ, че е доста надценен. Но fwd 2023 p/e е около 20. От тази гледна точка нещата са си в рамките на нормалното

                И аз така, just saying

                Не мисля, че ралито при НАСДАК е чак толкова ирационално колкото го изкарват

                Сега Тесла е друг въпрос...



                Ама цените ли следват очакванията, или очакванията цените?

                Коментар


                • Вкъщи си е скучно

                  Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Абсолютно.
                  Допълнително им идва и бонус work from home, спестява им и доста верме и режийни за служителите.
                  От гледна точка на някои от последните не е ясно, друго си е да пофлиртнеш/пощипнеш някой колежка из офиса, ама...

                  Коментар


                  • Вземи Гугъл. EPS-а се очаква да скочи от $41 на $80 през 2023. Т.е. ти можеш да гледаш ttm p/e на 35+ и да смяташ, че е доста надценен. Но fwd 2023 p/e е около 20. От тази гледна точка нещата са си в рамките на нормалното

                    И аз така, just saying

                    Не мисля, че ралито при НАСДАК е чак толкова ирационално колкото го изкарват

                    Сега Тесла е друг въпрос...




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Мене не ме учудва чак толкова. Големите тек компании като Епъл, Гугъл и Майкрософт имат най-стабилни баланси, с планини от кеш, могат да оцелеят една десетгодишна депресия без проблем. В същото време очакванията за растеж на печалбите им си остават съвсем стабилни и пандемията всъщност е добре дошла за тях -- само ускорява процесите на дигитализация от преди пандемията

                      Добави и отрицателната реална доходност по десетки трилиони fixed-income хартия и...


                      ***

                      А за Терзо специално да кажа: от началото на март повтарях, че ще взимам MSFT и взех през март
                      Абсолютно.
                      Допълнително им идва и бонус work from home, спестява им и доста верме и режийни за служителите.
                      От гледна точка на някои от последните не е ясно, друго си е да пофлиртнеш/пощипнеш някой колежка из офиса, ама...

                      Коментар


                      • Днес съм на път да се изстрелям яко.Моята енергийна компанийка тръгна сериозно нагоре на афтърмаркета снощи.До тук е с 45% нагоре,но ако не спре импулса ще иде над 1 $ може би още днес и това ще ми донесе над 200 % доходност.Пръста ми е вече на бутона sell и 54000 артийки ще ги дам на друг . Да видим дали днес ще позная или утре ще стигнем 1$.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Мене не ме учудва чак толкова. Големите тек компании като Епъл, Гугъл и Майкрософт имат най-стабилни баланси, с планини от кеш, могат да оцелеят една десетгодишна депресия без проблем. В същото време очакванията за растеж на печалбите им си остават съвсем стабилни и пандемията всъщност е добре дошла за тях -- само ускорява процесите на дигитализация от преди пандемията

                          Добави и отрицателната реална доходност по десетки трилиони fixed-income хартия и...


                          ***

                          А за Терзо специално да кажа: от началото на март повтарях, че ще взимам MSFT и взех през март
                          just saying

                          Коментар


                          • Мене не ме учудва чак толкова. Големите тек компании като Епъл, Гугъл и Майкрософт имат най-стабилни баланси, с планини от кеш, могат да оцелеят една десетгодишна депресия без проблем. В същото време очакванията за растеж на печалбите им си остават съвсем стабилни и пандемията всъщност е добре дошла за тях -- само ускорява процесите на дигитализация от преди пандемията

                            Добави и отрицателната реална доходност по десетки трилиони fixed-income хартия и...


                            ***

                            А за Терзо специално да кажа: от началото на март повтарях, че ще взимам MSFT и взех през март

                            Коментар


                            • И наско е решил да излита в космоса

                              Click image for larger version

Name:	NDX.jpg
Views:	1
Size:	29.9 КБ
ID:	3643389

                              Коментар


                              • Като видя такава парабола започвам да изстънявам стоповете:
                                Click image for larger version

Name:	AAPL.jpg
Views:	1
Size:	56.0 КБ
ID:	3643384

                                Коментар

                                Working...
                                X