IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой има ли мнение защо Texas Instruments (TXN) е или не е добър залог в един дългосрочен long-only equity портфейл?

    Коментар


    • GOOGL прави нов рекорд, SPGI прави нов рекорд, MSFT прави нов рекорд, NKE прави нов рекорд.

      И още няколко други дърпат довално нагоре.

      Не е лош днешния ден

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        SPY Dec 2020 350.000 put

        Трябва си защитя папиросите.
        Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.
        голям балон се получи особено при Наско Намаляваш ли теглото на акциите ?

        Коментар


        • terziev, добре го хвана MYL

          Коментар


          • Баси та.ака с НВДА днес, съвсем изтрещяха всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Ще видим дали си струваше да гоня MYL до 15,50. Ако до края на седмицата успя да го шитна на >16,10, ще е повече от добре.
              Wish u all the luck. Ще ти трябва при тоя нарисуван шорт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Много ясно, че не съм уверена. Само глупак може да е на 100% сигурен когато търгува с акции. Тук всичко е лъжа и измама и е нормално човек винаги да се съмнява. Освен това проблемът при мен е, че явно нямам нерви и психика да дочакам акция да падне и да я купя. Като ми се стори, че вече прекалено много се е качила и няма шанс да падне до моята цена правя нещо друго алтернативно и импулсивно
                Малииии щом акциите са лъжа и измама,какво да кажем за валутите Остави го тоя дей трейдинг и се ориентирай в дългосрочно инвестиране на акции с дивидент.Така ще избегнеш целият стрес, на който се подлагаш,а знаем,че стреса състарява.

                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • ей прошляци еврейски готови ли сте за светото причастие от 12345,6789. хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяя
                  Last edited by the architect; 01.09.2020, 23:23.

                  Коментар


                  • Ще видим дали си струваше да гоня MYL до 15,50. Ако до края на седмицата успя да го шитна на >16,10, ще е повече от добре.

                    Коментар


                    • SPY Dec 2020 350.000 put

                      Трябва си защитя папиросите.
                      Мисля дойде време, важни събития наближават, а и при тия сетапи на викса и сп500 дори ми се струва доста препоръчително.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение

                        Между другото един от меринджеите на компанията е пазарил акции за 200к преди двадесетина дни на 16,79.
                        А защо пада хартията ,чете ли?
                        Повечето фарма днес ги подпукаха. Буря в чаша вода.

                        ---

                        Бааа, досега на NYSE не ми се беше случвало да падне до моята цена и въпреки това да не се купи. Кой знае кой поред съм бил на опашката.
                        Last edited by terziеv; 01.09.2020, 21:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Явно си гледал сериозно. В такъв случай не е ли по-разумно да се заложи на утвърдените пивовари, производители на кексчета / дъвки и пр., които вече са навътре в тревата. ИЛИ компании, които са изцяло в CBD сортове. Нямам идея за конкретни имена, но ако има окрупняване в сектора, вероятно такива като Canopy, Aurora или Aphria ще са сред печелившите. Аз обаче смятам, че повечето такива компании съществуват единствено заради ниските лихви.
                          Човек трябва да инвестира там, където разбира, от години се интересувам, а затова пък не пипам ел. коли. Има акции на пиповари, които са инвестирали в този сегмент, също и големи тютюневи, които има сериозни дялове в канабис компании, дават им здрав гръб и неограничено финансиране, с което да посрещнат и трудни времена. От изброените от теб - Aurora e боклук, объркана стратегия, най - популярната акция, от която се опариха много, доста трябва да работят, за да променят тренда, направиха един обратен сплит, който оживи акционерите и това е. По - сигурно е да се инвестира в по - големите компании, но има и много интересни малки, които пък са и с по - голям риск. Тук ще е като .COM бума, ще оцелеят най - добрите.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Четох една супер лесна стратегия на един от известните меринджеи. Гледаш коя акция е близо до годишното дъно. В момента, в който падне 5% или повече - купуваш. С условието, че все пак поглеждаш за какво става въпрос. Днес например ще опитам да я приложа към MYL. Но само ако падне 5%. По-лесно от това здраве му кажи. Пък ако на някого гласовете му говорят и го карат да натиска копчета въпреки собственото му желание... и за това мога да му помогна, ама вече взимам пари.
                            Между другото един от меринджеите на компанията е пазарил акции за 200к преди двадесетина дни на 16,79.
                            А защо пада хартията ,чете ли?

                            Коментар


                            • Четох една супер лесна стратегия на един от известните меринджеи. Гледаш коя акция е близо до годишното дъно. В момента, в който падне 5% или повече - купуваш. С условието, че все пак поглеждаш за какво става въпрос. Днес например ще опитам да я приложа към MYL. Но само ако падне 5%. По-лесно от това здраве му кажи. Пък ако на някого гласовете му говорят и го карат да натиска копчета въпреки собственото му желание... и за това мога да му помогна, ама вече взимам пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                                Щом не можеш да се контролираш значи,не си уверена в това,което правиш,и искаш подкрепа на твоите решения от другите.Щом като това ти дава някаква утеха поствай си сделките,по твоето виждане,защо сега купих или продадох,защо тази акция и т.н,и все някой ще ти отговаря дали грешиш или си права,според неговите виждания.А какво ще стане пазара ще покаже.
                                Много ясно, че не съм уверена. Само глупак може да е на 100% сигурен когато търгува с акции. Тук всичко е лъжа и измама и е нормално човек винаги да се съмнява. Освен това проблемът при мен е, че явно нямам нерви и психика да дочакам акция да падне и да я купя. Като ми се стори, че вече прекалено много се е качила и няма шанс да падне до моята цена правя нещо друго алтернативно и импулсивно

                                Коментар

                                Working...
                                X