IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    Точно мислех да допиша, че е удобен момент да се кешира и при гмуркане пак, но се въздържах. Тази новина е първото истински нещо при тези, мислех ги вече за тотален scam.

    А за дебатът ви по - долу, Тръмп прави страхотни неща за икономиката и пазарът в частност, тук може само да си мечтаем за подобен политик, който да помогне на БФБ. Обама бе спокоен и умерен, но със сравнително слаб екип, край Тръмп не са само Нобелови лауреати, но компенсира с доста опит, разбира от финанси и икономика, не е плиткоумен политик от кариерата, който да е учен само да владее масите с празни приказки. Има си трески за дялане, но подкрепям повечете му действия, изключително са в защита на американският интерес, което е най - важното.

    П.П.: Сега чух много точен коментар: "Тесла е страхотна компания с бъдеще, но оценката е прекомерна." Добри проекти имат, но тази цена на този етап не може да я оправдее нищо, все едно че на следващата им кола батерията ще стигне за пробег до Марс и обратно.
    Абсолютно съм съгласен с теб!! Адмирации за точната аргоментация!! Аз както казах преди не робувам на никой,а понеже съм учил много математика и ми беше любим предмет вярвам само на цифрите.Знам какво влизаше в акаунта при харизматичния негър и какво влезе при Перушан(Тръмп) .

    Коментар


    • Сега пък наобратно. Голо, без хедж.
      Да видим ще ям ли дървото тоя път с тая спекулка или ще умножа резултата от предната.

      SPY Jan 2021 350.000 call
      х 11.60 $

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Чичо Дончо = Тиквун


        Много интересно сравнение извади.
        A пък у нас се бараш фен на Тиквуня , уж най малко зло бил, определено имаш нещо сбъркано в политчипа...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Шортнах го Николчо
          Точно мислех да допиша, че е удобен момент да се кешира и при гмуркане пак, но се въздържах. Тази новина е първото истински нещо при тези, мислех ги вече за тотален scam.

          А за дебатът ви по - долу, Тръмп прави страхотни неща за икономиката и пазарът в частност, тук може само да си мечтаем за подобен политик, който да помогне на БФБ. Обама бе спокоен и умерен, но със сравнително слаб екип, край Тръмп не са само Нобелови лауреати, но компенсира с доста опит, разбира от финанси и икономика, не е плиткоумен политик от кариерата, който да е учен само да владее масите с празни приказки. Има си трески за дялане, но подкрепям повечете му действия, изключително са в защита на американският интерес, което е най - важното.

          П.П.: Сега чух много точен коментар: "Тесла е страхотна компания с бъдеще, но оценката е прекомерна." Добри проекти имат, но тази цена на този етап не може да я оправдее нищо, все едно че на следващата им кола батерията ще стигне за пробег до Марс и обратно.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            тая вечер след labor day има нacиране на пазара
            Тепърва започва.Време му е да смъкне както трябва.

            Коментар


            • тая вечер след labor day има нacиране на пазара

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Целувай ръка на Нанси Пелоси за това

                Истинският консерватор ще те остави да издъхнеш. Само най-силните оцеляват, слабите като тебе трябва да фалират. Така е при истинския свободен пазар

                Не може сега хем така, хем иначе. Ти за социализъм ли си или какво?
                Няма проблем за фалит.Има закон за банкрупция в Щатите.Нищо няма да въщам.Покрай тая Корона как мислиш дали ще стане лесно

                Коментар


                • Целувай ръка на Нанси Пелоси за това

                  Истинският консерватор ще те остави да издъхнеш. Само най-силните оцеляват, слабите като тебе трябва да фалират. Така е при истинския свободен пазар

                  Не може сега хем така, хем иначе. Ти за социализъм ли си или какво?

                  Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Страхотно! Много е забавен и щедър.Напълни ми акаунта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Чичо Дончо = Тиквун


                    Страхотно! Много е забавен и щедър.Напълни ми акаунта.

                    Коментар


                    • Чичо Дончо = Тиквун

                      Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Правилно не се занимавай с Тръмп.Гледай си Тиквун а чичо Дончо остави на нас.

                      Коментар


                      • Правилно не се занимавай с Тръмп.Гледай си Тиквун а чичо Дончо остави на нас.

                        Коментар


                        • Ми ти кой мислиш, че го направи това? Кой държи Конгреса и кой лобира за по-големи стимули

                          За Обама я пак прочети... кой спаси автомобилната индустрия на щатите тогава. И между другото виж какви ги редяха тогава тиквите от GOP. Тия дебили тогава искаха да оставят автомобилните гиганти да фалират само да са напряко на демокаратите. Баси малоумната леш са тия

                          Абе вие изобщо следите ли какво са случва?

                          Ай нямам време повече да се занимавам глупости Това и без туй е за темата за Тръмпа

                          Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Младеж твоя черньо Обама нищо не свърши и един долар стимул не даде на хората а чичо ти Тръмп само преди два месеца ми изсипа 100 000 $ да съм имал за бизнеса и се говори че половината ще бъдат опростени.Отделно даде безвъзмездно още 5000 $.Кога това демократите го нсправят ми се обади.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Това е все едно да наследиш $999 милиона от баща си, да направиш още едно милионче и да кажеш, че сам със собствени усилия си станал милиардер

                            Не на мене тези безумия, Пип. Ти си много ако промит мозък, човек

                            Важно е колко работни места са създадени по време на Тръмпа, а не той като стъпи на постигнатото преди него как леко е мръднал нещата с някалко десетки от процента






                            Дерегулацията на Тръмпун няма нищо общо с дребния бизнес. Тръмп дерегулира банките и мръсните индустрии бълващи отрови в атмосферата и водите. Общо взето petro-chemicals, които бяха едни от най-големите донори на Тръмпа
                            Младеж твоя черньо Обама нищо не свърши и един долар стимул не даде на хората а чичо ти Тръмп само преди два месеца ми изсипа 100 000 $ да съм имал за бизнеса и се говори че половината ще бъдат опростени.Отделно даде безвъзмездно още 5000 $.Кога това демократите го нсправят ми се обади.

                            Коментар


                            • Ама какво си губя времето и аз да ти отговарям на тръмпатардните лозунги

                              Явно не се мисли с главата и няма оправия

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                                Сеч голяма и днес, индекси, петрол, само при някои строители, "Дисни" и авиолинии зелено. Доволно, ако паднат още, за да се вземе нещо стойностно, едни 10% още ще е добре.

                                NKLA изби рибата с +50%, на този ел. пазар голяма рулетка.
                                Шортнах го Николчо

                                Коментар

                                Working...
                                X