IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво мислите за акциите на Sony (SNE) ? Ноември им излиза новата плейстейшън и като цяло нямат конкуренция там.

    Коментар


    • Следите ли какво правя

      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Влизам пак да дообера

      Коментар


      • Аз пък днес излязох от ACN и съм на 4.95%+ и съм доволен. Е не са +200% както правят някои, но аз си предпочитам 3-4-5% но да са по-сигурни .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Сега за десерт към края на сесията съм в ADIL

          Точно излизам от позиция с тлъста печалба
          Влизам пак да дообера

          Коментар


          • Сега за десерт към края на сесията съм в ADIL

            Точно излизам от позиция с тлъста печалба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Не ми се говори... трябваше да стана от масата с печалбата. Пак тръгна нагоре и се подведох. После алгоритмите на пет шест пъти само частично изпълнение ми извъртяха, дееба динамиката, и стана мазало. На -150 долара съм общо от това, като сигурно 120 са само от такси. Освен това ми удари стопа на Нутриен, a там исках да държа.
              terziеv, пусни си извлечението от сделките, тъкмо форума ще ти осчетоводи данъците, докато ти изчислява доходността.
              Някой знае ли софтуер, който ти рисува покупките и продажбите върху графика от извлечение от брокера?
              Last edited by jori; 29.09.2020, 21:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Не ми се говори... трябваше да стана от масата с печалбата. Пак тръгна нагоре и се подведох. После алгоритмите на пет шест пъти само частично изпълнение ми извъртяха, дееба динамиката, и стана мазало. На -150 долара съм общо от това, като сигурно 120 са само от такси. Освен това ми удари стопа на Нутриен, a там исках да държа.
                Дръж бе, дръж .....
                Last edited by RUBLA; 29.09.2020, 22:21. Причина: Спазвайте дбрия тон!
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Днес правя пачки с APM

                  Ама понеже личните съобщения не работят и затова го казвам тука
                  Набий им го 3 ката на тея пеперудки
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Прехвърлих се на APEN и там правя пачки сега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Terziev видя ли какво стана при дивото куче Динго хихихихихи !!!
                      Не ми се говори... трябваше да стана от масата с печалбата. Пак тръгна нагоре и се подведох. После алгоритмите на пет шест пъти само частично изпълнение ми извъртяха, дееба динамиката, и стана мазало. На -150 долара съм общо от това, като сигурно 120 са само от такси. Освен това ми удари стопа на Нутриен, a там исках да държа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Below 100-day moving average?


                        /CL (nov) sold 39.10 /Stop 40.90

                        От risk/reward гледна точка е много атрактивно. 1/6

                        Коментар


                        • Днес правя пачки с APM

                          Ама понеже личните съобщения не работят и затова го казвам тука

                          Коментар


                          • Terziev видя ли какво стана при дивото куче Динго хихихихихи !!!

                            Коментар


                            • Below 100-day moving average?

                              Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                              Петрола заформи добър сетъп за шорт. имам позиция

                              Коментар


                              • Петрола заформи добър сетъп за шорт. имам позиция

                                Коментар

                                Working...
                                X