IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Държа артиите докато ги изтискам максимум за момента.После ги продавам и с парите влизам другаде.Има доста артии които се размърдват през определен период.Наблюдавам ги от много време и влизам в подходящия момент.Някой път почаквам повече от предвиденото,но за момента това действа на 100 % за мен.Така бързо ми нарастна доходноста.
    Аз така с BABA-та, ама излезе, че вместо да съм >50%+ (купих отначало на 195)... от много игра купи/продай съм напред само с 22%. Затова си имам няколко златни, дивидентни, които съм ги взел на ангебот и не си ги пипам. Искам да разкарам половината PFE, ама ми се свиди да е под 40.

    ---

    Гледай с ET какво става. То ми е едно от най-големите и съм се ушил до шия в него.
    Last edited by terziеv; 08.10.2020, 19:25.

    Коментар


    • Terziev абе анализа ми показва че оня дечко с малкия чучур нещо се пука по отходния канал.Нещо няма интерес към актива му.Абе с една дума си е пълен шит .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        След днешния удар ще опитам да го давам по-спокойно. Влязох малко урболешката с дзверски (за моите стандарти) марджин и дръпнах жокера. Но от толкова късмет чак страх почна да ме хваща. Препреизпълнил съм си и най-смелите надежди. Набухал съм се с дивидентни на чудесна цена. Пък и да взема най-накрая да дръпна нещо реално и да се порадвам на придобивките. Майната и на капитализацията.

        Според мен има още бая хляб в AR/AM и XOM, а от рисковите може да опиташ игра с CNK или CRDF.

        А ти абсолютно нищо ли не държиш за постоянно?
        Държа артиите докато ги изтискам максимум за момента.После ги продавам и с парите влизам другаде.Има доста артии които се размърдват през определен период.Наблюдавам ги от много време и влизам в подходящия момент.Някой път почаквам повече от предвиденото,но за момента това действа на 100 % за мен.Така бързо ми нарастна доходноста.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Е нормално за някой индивиди борсата никога няма да е успешна.Само избиване на кимплекси.Скоро като покажа доходноста която съм направил на много разбирачи ще им се приреве.Вчера ако си шортнал оная артия днес е с почти 50 цента надолу .Измъкнах от нея 500 $ без малко.А преди време ти писах за една да я погледнеш която вече даде над 40 % до момента и ще направи още поне 150-200 % само да излезе новинката .Там съм напълнил 10000 бр хихихихи!!!!
          След днешния удар ще опитам да го давам по-спокойно. Влязох малко урболешката с дзверски (за моите стандарти) марджин и дръпнах жокера. Но от толкова късмет чак страх почна да ме хваща. Препреизпълнил съм си и най-смелите надежди. Набухал съм се с дивидентни на чудесна цена. Пък и да взема най-накрая да дръпна нещо реално и да се порадвам на придобивките. Майната и на капитализацията.

          Според мен има още бая хляб в AR/AM и XOM, а от рисковите може да опиташ игра с CNK или CRDF.

          А ти абсолютно нищо ли не държиш за постоянно?

          Коментар


          • Опа, докато мумуроците злобеят +261% с AGE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Хаха, за тaз мойта нула ти ще бачкаш цялатата 2021-ва. Да не говорим, че с твойто поведение дядо Коледа ще ти пусне въгленче в чорапчето и пак ще има да ревеш.
              Е нормално за някой индивиди борсата никога няма да е успешна.Само избиване на кимплекси.Скоро като покажа доходноста която съм направил на много разбирачи ще им се приреве.Вчера ако си шортнал оная артия днес е с почти 50 цента надолу .Измъкнах от нея 500 $ без малко.А преди време ти писах за една да я погледнеш която вече даде над 40 % до момента и ще направи още поне 150-200 % само да излезе новинката .Там съм напълнил 10000 бр хихихихи!!!!

              Коментар


              • Така така. Ти си неземно готин, ама тъпото свят, тъпото борса, нещо не те оценяват. Затуй вземи са патрони за глиган и направи като в песента. А патроните от Olin Corporation, разбира се. Споко, и там това 7% дивидент e нищо. Дреболия някаква. Може да напишеш и бележка. В чата на Будала терминал я пусни. Ще се оправиш, нали имаш skill. Пари немаш.

                И, Мишок, избърши си лигите. Разбирам, гладен си, но не е културно някак.

                ---

                Баси и BMY ми удари profit taker-a.

                Коментар


                • Е, тя борсата към мене е адски щедра и ти го знаеш. За разлика от тебе съм писал какво взимам и на каква цена

                  Дали е късмет или skill е друг въпрос
                  Last edited by Money; 08.10.2020, 16:33.

                  Коментар


                  • Дишай спокойно, да не спукаш хемороид. После бегай да напишеш дисертация на тема "Защо борсата е толкова несправедлива към мен".

                    Коментар


                    • WASH на нулата след 4 месеца държане... Но няма как WASH да не се спомене като някакво гениално хрумване. Хем в WASH не бяха стотинки. (Стотинките бяха с NIO разбира се, дето го продаде на $11 )

                      Но WASH поне плащат дивидент, нали. Знам, знам...

                      Ама аз можех, ама щеше, ама ако...


                      Едно не мога да ти отрека, постигна целта си да направиш NYSE нечитаема тема
                      Last edited by Money; 08.10.2020, 15:34.

                      Коментар


                      • Хаха, за тaз мойта нула ти ще бачкаш цялатата 2021-ва. Да не говорим, че с твойто поведение дядо Коледа ще ти пусне въгленче в чорапчето и пак ще има да ревеш.

                        Коментар


                        • Излезе ти на нулата с Ройса

                          Както и с WASH. Ама с WASH си на нулата след четири месеца държане

                          За NIO какво да ти кажа. Представям си фрустрацията да заложиш "стотинки", да продадеш на $11 и да гледаш като кибик как отива на $21.50

                          Единствената утеха е да се заяждаш във форума. Но... това вече на всички им стана ясно



                          Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Споко, Мишок. Най-важно е здравето.

                          ---

                          Баси, сега се усетих, че чувалчето с парите от Ролса даже е sans taxe.
                          Last edited by Money; 08.10.2020, 15:22.

                          Коментар


                          • Споко, Мишок. Най-важно е здравето.

                            ---

                            Баси, сега се усетих, че чувалчето с парите от Ролса даже е sans taxe.
                            Last edited by terziеv; 08.10.2020, 15:03.

                            Коментар


                            • За NIO, OLN, WASH, AM и AR нормално, но от BMY и PM такива левски скокове не съм чакал. Чак се чудя дали да не разтоварвам.
                              Last edited by X_Y; 08.10.2020, 09:01.

                              Коментар


                              • Terziev много съм добър еййй.Гледай как артията тръгна да връща и как ще я покрия с 35-40 цента на парче.Хихихихи !

                                Коментар

                                Working...
                                X