IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Китайския пазар няма ама абсолютно никакво значение. това което бе китайско и задейства продажбите бе китайския PMI от петък който показваше контракция на икономиката. И то доста солидна контракция. Днес Китай предприе мерки да стимулира икономиката и затова европейците скочиха. очевидно китайците не искат да оставят на чисто пазарни сили икономиката си а са готови да действат.

    Индексите в китай винаги са били без значение, само китай като икономика има значение.
    Има значение - не като причина, а като повод.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Китайския пазар няма ама абсолютно никакво значение. това което бе китайско и задейства продажбите бе китайския PMI от петък който показваше контракция на икономиката. И то доста солидна контракция. Днес Китай предприе мерки да стимулира икономиката и затова европейците скочиха. очевидно китайците не искат да оставят на чисто пазарни сили икономиката си а са готови да действат.

      Индексите в китай винаги са били без значение, само китай като икономика има значение.

      Коментар


      • Нали обичам картинките и графиките: ето какво мисля за китайската щуротия:

        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Аз мисля, че е време китайските хора да се вземат в рачички - това пропадане при тях може би е време да срещне някакво дъно, ами че те изгубиха 25% за седмица само. И то не че икономиката им се е прецакала, но само защото е забавила растежът си, което е нормално - не отричам - че бе станало балоняк, но е време да спре да пропада, поне не и с такъв темп.
          Чакам и намеса на главните хора там - обещаха да инвестират нови 100 МБ и май свалиха и лихвите, тоест време е самият Китай да обърне трендът или поне да стабилизира малко.

          Ако утре не се продънят още надолу или поне ако паднат с малко, това ще окуражи останалите азиатски хора, които днес с неочаквана храбост се опълчиха на поредното китайско продънване. Само сериозен спад в Азия може осезаемо да тласне Европа обратно надолу, а ако Европа се стабилизира - и американците ще обърнат още утре.

          Вчера се видя, че има някакво дъно, което и в Европа и в Америка трудно ще бъде пробито - и ние усетихме това дъно. Не отричам, че при сериозен спих в Китай, дъното в нормалните пазари може да се продъни, но надали има време за това: защото Шанхаецът е вече на 3000 пункта, ако дублира загубата за последните дни, ще удари 2000, което би било 5-годишно дъно - т.е. като имаме предвид ръстът на икономиката им за тия години, ниво от 2000 е абсурдно - ако бъде достигнато, всичкото инвеститор на света ако трябва пеш ще хукне към Поднебесното империя !!!

          Тоест - дори при продължаващ катастрофически спих в Китай, другите пазари трябва да издържат само 2-3 дни. Оттам дори ФЕД да вдигнат лихвите - то вече ще е отчетено от пазарите.



          Вий как мислите.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Много съм поласкан. Кой като мен....
            знам че пазарите те тормозят като ги гледаш - когато растят, но ти самоотвержено продължаваш и продължаваш да си причиняваш тази мъка - за това го правя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              не приказвам за пазари с лаладжии дето нямат топки да си застанат с парите зад прогнозите ама специално за теб ме кефи да правя изключение
              Много съм поласкан. Кой като мен....
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                Ей за това не си приказвам с вас за пазари, то не че и вие се бутате де

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ако се продъни защото лихвите се качват ще направя маса пари аз играя срещу този балон от доста време

                  Ако се продъни по друга причина ще загубя ама поне имам смелост да си играя по мнението - а ти само приказваш за сривове ама пукната къса не си пуснал Аз имам един принцип да не приказвам за пазари с лаладжии дето нямат топки да си застанат с парите зад прогнозите ама специално за теб ме кефи да правя изключение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Малко не ти е достигнало да си избиеш загубата от вчера. Нищо. И утре е ден. Не губи кураж за следващия тираж... хаха
                    Е то при мен нагоре надолу е нормално- тренда си върви нагоре - виж ти със златото никога няма да си избиеш загубите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      Хуу де, кво ги шашна изведнъж идиотите толкова много?
                      Може би ботовете са фенове на клишето...Never trust the first bounce, the prior low needs to be ‘retested’ before a real bottom is in.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Ха де...

                        Имам чувството, че утре ще почнат обратно на понеделникът - рязък скок нагоре при отварянето... разбира се зависи какво ще стане преди тях в Азия и Европа.

                        Вий как мислите?
                        В четвъртък Импе,в четвъртък!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Мастъре, мастъре, аз днес съм 3,56% нагоре върху целия портфейл - и то след сегашния спад.
                          Малко не ти е достигнало да си избиеш загубата от вчера. Нищо. И утре е ден. Не губи кураж за следващия тираж... хаха
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Равен, да товарим ли веке TBT - то ?
                            Имам доста от него но миналата седмица натоварих и TMV. но там ако нещата не потръгнат както ми се струва ще го махна че е съвсем диво.

                            Коментар


                            • Равен, да товарим ли веке TBT - то ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ха де...

                                Имам чувството, че утре ще почнат обратно на понеделникът - рязък скок нагоре при отварянето... разбира се зависи какво ще стане преди тях в Азия и Европа.

                                Вий как мислите?
                                Като стане утре ще видим

                                Коментар

                                Working...
                                X