IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Тук съм ама нямам време да ви гледам. Вчера изпуснах пика на Модерна, който го чаках повече от месец щото пазарувах и готвих. И разбира се са се постарали пак да я сринат с новина, която съм пропуснала. Същото и с пика на NIO. 6000 кинта под нос ами се изнизаха и как вика Terziev за пропуснатите печалби повече ме е яд. Трябва явно и борсовата TV нон стоп да ми бучи на главата щото народът на нея реагира. А много ме нерви и ме разсейва. Няма да излезе трейдър от мен. А тамън по едно време видях на телефона, че ми нагоре печалбата за деня ама от там не мога да следя и да трейдвам. Та пак си останах с пръст в уста.
    Ако си имала намерение сериозно да продаваш слагаш чакаща поръчка за прадажба на акцията на определени по високи нива където мислиш че ще скочи. Докато те няма да се изпълни.

    Коментар


    • Терзич, гений, Rolls Roys (RR) няма накъде повече да падат, нали така каза преди две-три седмици?

      Коментар


      • На отварянето много се натопорчиха, пътви ден след тримесечие, още са махмурлии от снощните клубове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          Тук съм ама нямам време да ви гледам. Вчера изпуснах пика на Модерна, който го чаках повече от месец щото пазарувах и готвих. И разбира се са се постарали пак да я сринат с новина, която съм пропуснала. Същото и с пика на NIO. 6000 кинта под нос ами се изнизаха и как вика Terziev за пропуснатите печалби повече ме е яд. Трябва явно и борсовата TV нон стоп да ми бучи на главата щото народът на нея реагира. А много ме нерви и ме разсейва. Няма да излезе трейдър от мен. А тамън по едно време видях на телефона, че ми нагоре печалбата за деня ама от там не мога да следя и да трейдвам. Та пак си останах с пръст в уста.
          Аве, не да казвам нещо, ама казах ли ти да не продаваш NIO и че там няма горна граница. И за стоповете също, че човек няма как да следи всичко и по всяко време.

          ---

          При теб колко е марджинът?
          Last edited by terziеv; 01.10.2020, 10:05.

          Коментар


          • Емпирично доказано - дивидентът от Бахамите си идва целичък и поне IBKR не му бухат американски допълнения.

            Коментар


            • Тук съм ама нямам време да ви гледам. Вчера изпуснах пика на Модерна, който го чаках повече от месец щото пазарувах и готвих. И разбира се са се постарали пак да я сринат с новина, която съм пропуснала. Същото и с пика на NIO. 6000 кинта под нос ами се изнизаха и как вика Terziev за пропуснатите печалби повече ме е яд. Трябва явно и борсовата TV нон стоп да ми бучи на главата щото народът на нея реагира. А много ме нерви и ме разсейва. Няма да излезе трейдър от мен. А тамън по едно време видях на телефона, че ми нагоре печалбата за деня ама от там не мога да следя и да трейдвам. Та пак си останах с пръст в уста.

              Коментар


              • jori, хора като тебе ме мотивират. Щом ти се връзваш на идиотиите на трите тролчета...

                Логически според тебе какво значи това, че идва хипер самоуверен сульо и още от самото начало разправя как всички тука били идиоти, само той най-великия, но не пуска нищо в реално време:
                • твърди, че бил купил още през март на дъното пък се появи в края на април, когато екшъна беше отминал
                • спомена над 150 тикъра до сега, повечето от които или губещи или underperfom-ващи индексите
                • в главата му е абсолютен хаос относно стратегията, купува растежни, купва REITове, купува циклични
                • до сега не е обяснил нито за един тикър каква е идеята, освен от време време абсолютни бла-бла
                • не дава нива на вход и на изход, нещо като си дигне вика видяхте ли, като падне го замита под килима (така всеки може да е гений)
                И сега като му давам шанс да се докаже terziev го е шубе и бяга, ахахахаха. Стига бе!


                Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                Това за състезанието е добра идея, но поради турбулентните ви характери по-добре да е задочно тук във форума. Мисля си да установим някакъв формат за тикър, вход, цена и скрипт да компилира резултатите. Ако няма цена да се взема цената към момента на постване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Прибраха се печалбите в края на сесията, за да се отчете добро тримесечие от най-различните фондове и управляващи дружества
                  Kaто цяло няма някакви нечувани обеми днес. И афтърмаркета средна работа.

                  Иначе аз трътна в очакване да видя как ще ми отразят бахамските дивиденти.

                  Коментар



                  • Иначе не съм играл днес, че вчера ме свали на земята. Докато не сменя тарифния план, няма да търгувам активно акции под 10 долара. Един шибан малък спад на бабата, след резкия скок в началото на сесията, ми е ударил trailing-а. Нещо все не успявам да я наглася както трябва и обирам само огризките. За изпуснатите печалби ме е яд доста повече, отколкото за загубите. Другото са тръбите ЕТ, които са тръгнали към цените от март. Дали отиваме на едно 50-80% рязане на дивидента. То и 10% не е малко, но знае ли чувак. Ако вече нямах препълнена кошница с тях, щях да взимам в момента.

                    Oт тези, които наблюдавам $BMY днес се е движил много странно. С тези показатели и баш преди дивидента, а не излетя с пазара. Явно пропускам нещо, защото ми се струва страхотна сделка за подобна компания. Особено, ако утре върне още малко след дивидентни разпродажби. Ако някой знае нещо, моля да сподели.
                    Last edited by X_Y; 01.10.2020, 08:58.

                    Коментар


                    • Прибраха се печалбите в края на сесията, за да се отчете добро тримесечие от най-различните фондове и управляващи дружества

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Aaa така бабке, скачай, отколе е време да счупиш рогите на това 300....още изоставаш цели 80% от джедаите, а тайминга ми и на двете бе почти еднакъв.

                        Вожде, какво/с кого си се заяждал бе...
                        Аааааа не.Комуникираме си за акции.
                        Last edited by X_Y; 01.10.2020, 08:37.

                        Коментар


                        • Аз до тук съм с 1600 $ печалба за деня и на кеш.Обаче дебна пак да купя и да продължа с победния марш хихихихи !!!
                          Last edited by X_Y; 01.10.2020, 08:37.

                          Коментар


                          • Aaa така бабке, скачай, отколе е време да счупиш рогите на това 300....още изоставаш цели 80% от джедаите, а тайминга ми и на двете бе почти еднакъв.

                            Вожде, какво/с кого си се заяждал бе...

                            Коментар


                            • Terziev гледай Кольо.Ей сега вкарах 450 гущера в трезора от него.Днес ги помлях !!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                А, jori, не съм. В началото бях, защото двамата главанака осраха темата, но сега вече само се забавлявам в тази тема

                                Ако направим едно реално състезание по дей трейдинг с тях, кой мислиш, че ще спечели
                                Това за състезанието е добра идея, но поради турбулентните ви характери по-добре да е задочно тук във форума. Мисля си да установим някакъв формат за тикър, вход, цена и скрипт да компилира резултатите. Ако няма цена да се взема цената към момента на постване.

                                Коментар

                                Working...
                                X