IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дааа,
    Големите разбраха, че Рижият сдава багажа....
    Аз съм изпълнен с надежди, че борсите по света ще направят едни 10 % надолу, а може и повече..
    След лек спад БФБ ще ни зарадва с оптимизъм и до Коледа ще имаме 20 % ръст ( а дано, но ...)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

      според мен едрите риби друсат крушата да опадат слабите спекуланти
      който и да спечели изборите ще има яко рали, винаги е било така, пазарите се кефят на "сигурността" че има президент
      мисля че с този спад се готвят за скок
      ще видим

      не е препоръка и ми е все тая как пазара ще флуктуира
      гледам му сеира

      да му мислят играчорите
      Съгласен съм с теб и много ми се иска да си прав. Само да не стане като с мечката и дренките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Пазара надолу, Covid нагоре, на Trump му спретнаха перфектна буря, няколко дни преди изборите. Демократите го стиснаха за матракулките яко.
        според мен едрите риби друсат крушата да опадат слабите спекуланти
        който и да спечели изборите ще има яко рали, винаги е било така, пазарите се кефят на "сигурността" че има президент
        мисля че с този спад се готвят за скок
        ще видим

        не е препоръка и ми е все тая как пазара ще флуктуира
        гледам му сеира

        да му мислят играчорите

        Коментар


        • Пазара надолу, Covid нагоре, на Trump му спретнаха перфектна буря, няколко дни преди изборите. Демократите го стиснаха за матракулките яко.

          Коментар


          • Днес CCL e на промоция ;-)

            Вече с потенциал за +1300%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

              Знам, че си наясно напълно с движението на цената на газа, но за тези от колегите, които по-рядко и по-повърхностно следят цената, нека имат в предвид, че тя е само 2% по-високо от цената в петък. А в Североизточните щати, където оперира AR/AM дори е 2% по-ниско.
              Благодаря, но признавам, че в този случай и аз хвърлих един повърхностен поглед на Хенри. Динамичничко е днес. Взех малко на 3,76 и може би избързах.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Продавате ли?
                Не! Купувам!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  А terziev да го подхвана от сутринта. Нека да обясни колко пари направи от XOM взети на $60

                  Както и от WELL, от които беше взел малко на $39, ама после взимаше и нагоре, включително на $52 и накрая от малко станали много. Ама възвръщаемостта не се смята само на база на малкото взето на $39
                  Ами ти дето си с отрицателна доходност кажи колко пари направи хахахахахахахахахахахаха !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Зарекох се, че няма нови компании да пускам публично. Обаче днес имаме интересната ситуация природния газ да качва, а AR/AM да слизат. Дори за краткосрочна спекула може да е добре.

                    За маските ... APT е ясна работата.

                    За горните съм писал мнооооого.

                    ---

                    Баси... и с WELL ли съм се бил прецакал. Знам, че 26% доходност за точно пет месеца не са върха на сладоледа, ама все пак това е една от най-големите компании в сектора и малко трудно се чупят рекорди. Извинявам се на тези, които са ме послушали и са пропуснали по-добри сделки.
                    Знам, че си наясно напълно с движението на цената на газа, но за тези от колегите, които по-рядко и по-повърхностно следят цената, нека имат в предвид, че тя е само 2% по-високо от цената в петък. А в Североизточните щати, където оперира AR/AM дори е 2% по-ниско.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      Продавате ли?
                      Два стопа паднаха. Днес е ден за смелите.

                      Коментар


                      • Продавате ли?

                        Коментар


                        • Зарекох се, че няма нови компании да пускам публично. Обаче днес имаме интересната ситуация природния газ да качва, а AR/AM да слизат. Дори за краткосрочна спекула може да е добре.

                          За маските ... APT е ясна работата.

                          За горните съм писал мнооооого.

                          ---

                          Баси... и с WELL ли съм се бил прецакал. Знам, че 26% доходност за точно пет месеца не са върха на сладоледа, ама все пак това е една от най-големите компании в сектора и малко трудно се чупят рекорди. Извинявам се на тези, които са ме послушали и са пропуснали по-добри сделки.
                          Last edited by terziеv; 26.10.2020, 18:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Пазара явно е притеснен от covid, за да пада само Dow. Обаче какво казва Тръмп - по цял ден слушам covid, covid,covid,covid -тази болест ще приключи на 04 Ноември. Голема работа е Дончо Тръмп.
                            Дакса е по - зле.

                            Коментар


                            • Пазара явно е притеснен от covid, за да пада само Dow. Обаче какво казва Тръмп - по цял ден слушам covid, covid,covid,covid -тази болест ще приключи на 04 Ноември. Голема работа е Дончо Тръмп.

                              Коментар


                              • А terziev да го подхвана от сутринта. Нека да обясни колко пари направи от XOM взети на $60

                                Както и от WELL, от които беше взел малко на $39, ама после взимаше и нагоре, включително на $52 и накрая от малко станали много. Ама възвръщаемостта не се смята само на база на малкото взето на $39

                                Коментар

                                Working...
                                X