IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    тотала тотала е важен
    това дневните флуктуациии прасетата ги яли на тия волатилни рейнджови пазари
    и чакам вчерашната ти дневна флуктуация да видя на базата на кво ти ти е самочувствието. Както и тотала, квото и да означава това
    Last edited by IvelinaJensen; 30.10.2020, 12:01.

    Коментар


    • Разгледайте GME и UNFI. Ако решите да инвестирате, дръжте ги поне 6м и ако сте добре възпитани ще ми благодарите

      Кака е дълга и в двете позиции и нищо не препоръчва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение



        Ако е тренд фолуър защо да слага стопове? та да го вадят разни шишове от пазара на загуба? Това логично ли е

        ние какво сме
        трейдър или фололър и ако сме фололър в каква посока следваме
        нагоре или надолу?

        Аз такива въпроси си задавам на мен
        Не на някой друг
        защото пазара е огромен и места за удавяне има доста, трябва да се ограничат
        стоповете са за трейдъри
        за следващите тренд няма стопове
        просто когато реша Ръчно още МАНуално си режа единия крак ( продавам на загуба) трудно е. Но няма да оставя машинка да ме продава на ниво на което искам да купя

        Така си мисля аз
        може и да греша
        Тъкмо същото го мисля. Ако ще продавам на загуба, аз ще решавам кога и дали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

          тотала тотала е важен
          това дневните флуктуациии прасетата ги яли на тия волатилни рейнджови пазари
          я поясни на кое му викаш тотал?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            и какво искаш да ти отговоря? Казваш ми да мисля. Аз не съм спирала да мисля. Повече от това не мога - толкова са ми възможностите. Така че не виждам никаква ползва от коментара ти. Искаш да ме засегнеш - това е. Ми хубу. Благодаря ти... кво друго да ти кажа....
            окей извинявай
            повече няма да се правя на Конфуий с теб

            никога няма да пиша на някой да си седне на ръцете или да закрие позицииите за известно време (три месеца) защото бидейки трейдър може да прави пари и надолу и нагоре и в рейндж. не е тред фолуър за да изпусне нещо. Ако е тренд фолуър защо да слага стопове? та да го вадят разни шишове от пазара на загуба? Това логично ли е

            ние какво сме
            трейдър или фололър и ако сме фололър в каква посока следваме
            нагоре или надолу?

            Но при малък портфейл трябва да се вадят яко пари за да се рентиерства. Ей тук е закопано едно умряло куче, защото не се мисли "колко може да снесе пазара" а "от колко пари имам нужда аз?, а 40% годишно на 130 000 евро, значи толкова щеискам от пазара".

            Аз такива въпроси си задавам на мен
            Не на някой друг
            защото пазара е огромен и места за удавяне има доста, трябва да се ограничат
            стоповете са за трейдъри
            за следващите тренд няма стопове
            просто когато реша Ръчно още МАНуално си режа единия крак ( продавам на загуба) трудно е. Но няма да оставя машинка да ме продава на ниво на което искам да купя

            Така си мисля аз
            може и да греша
            Last edited by mpy_yordanov; 30.10.2020, 11:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              всъщност е това мога да ти кажа - доходност от вчера. Воала. А ти на колко процента си?
              тотала тотала е важен
              това дневните флуктуациии прасетата ги яли на тия волатилни рейнджови пазари

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира
                всъщност е това мога да ти кажа - доходност от вчера. Воала. А ти на колко процента си?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                  днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира
                  и какво искаш да ти отговоря? Казваш ми да мисля. Аз не съм спирала да мисля. Повече от това не мога - толкова са ми възможностите. Така че не виждам никаква ползва от коментара ти. Искаш да ме засегнеш - това е. Ми хубу. Благодаря ти... кво друго да ти кажа....

                  Коментар


                  • Ако повечето български брокери не успяват да правят пари, значи няма нужда от тях. Поне на този етап

                    Съчувстние чисто човешки е окей, но по-добре да се насочат към други дейности

                    Да зарибяват балъци, на които да взимат парите е социално вредна дейност

                    Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Виж сега, аз към българските брокери чисто човешки изпитвам съчувствие- тъкмо бяха започнали да правят нещо като бизнес и всичко приключи набързо, дишат само тези, които покрай УДтата си са на хранилка от пенсионни фондове, а реално такъв бизнес е нужен, макар и за малко хора..
                    Last edited by Money; 30.10.2020, 08:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Хайде, спамаджиите пак налазиха. Скрийншотче от акаунт нещо? Линкче към tipranks? NIO кога да го чакаме на 6? A OLN на 9? WELL следиш ли внимателно, че да ми кажеш на каква загуба съм.
                      Ако говориш за пуяка Пени то той днес ближе рани и не му е до приказки.Днес той задълба в отрицателната си доходност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Intel ме почна и Apple ще ме довърши
                        Apple днес беше прекрасен за спекула.

                        Коментар


                        • Хайде, спамаджиите пак налазиха. Скрийншотче от акаунт нещо? Линкче към tipranks? NIO кога да го чакаме на 6? A OLN на 9? WELL следиш ли внимателно, че да ми кажеш на каква загуба съм.

                          Коментар


                          • Виж сега, аз към българските брокери чисто човешки изпитвам съчувствие- тъкмо бяха започнали да правят нещо като бизнес и всичко приключи набързо, дишат само тези, които покрай УДтата си са на хранилка от пенсионни фондове, а реално такъв бизнес е нужен, макар и за малко хора..

                            Коментар


                            • И е много доходно за брокерите

                              Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Правенето на сделки също е достойна цел

                              Коментар


                              • Правенето на сделки също е достойна цел

                                Коментар

                                Working...
                                X