IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

    Извини ме за нелюбезността. Не ползвам тази функция на форума.
    И правилно правиш.

    Magnolia (MGY). Прекалено нисък дълг, сравнително ниска себестойност на добива... и в същото време пада като камък. Отчетът ще отговори на някои от въпросите, но дали имаш някакъв, колкото и да е минимален поглед. Прекалено зависят от LNG, но все пак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      Не знам защо си останал с толкова погрешни впечатления от мен
      Късметлия си. Прекалено малко от пишещите тук имат топки. Предпочитат да обясняват как нещата няма да станат и че борсата била скучно място. Предприемачески дух под нулата. Късметът не идва сам, а трябва да се търси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Toва за мен е добрата компания в сектора. Няма зеленява педалщини, а и това е компанията на чичо Рекс. Още повече те са и една от най-големите газови. Имам малко и си ги държа с кеф. Не бих се хвърлял обаче с двата крака, ако тепърва ще правя позиция.

        AR/AM - това е. Извън NYSE - Газпром / Лукойл / ОМВ

        Напоследък гледам и една по-мижава... много добре изглежда и вероятно пропускам някой слон, ама Ткилата не рачи да повърне отговор на личното.
        Извини ме за нелюбезността. Не ползвам тази функция на форума.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Хахах, бас държа, че щом Ивелина вземе LUMN и цената ще удари двайсетка след месец два. През това време мишока ще обяснява как само той ги разбира нещата и е дългосрочен инвеститор и не го прави за парите, а за интелектуалното предизвикателство.
          По-скоро ще падне. Не знам защо си останал с толкова погрешни впечатления от мен - днес последно взех едно дето как уж си беше тръгнало нагоре и тутакси смени посоката като го купих. Така ли не разбрахте защо Intel, Tesla i Apple се сринаха? Елементарно - защото си ги закупих.
          Освен това LUMN не мисля че ще растат особено. Тях заради дивидент бих ги взела, ама и той колко е сигурен се не знае

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            И XOM са на добра оферта
            Toва за мен е добрата компания в сектора. Няма зеленява педалщини, а и това е компанията на чичо Рекс. Още повече те са и една от най-големите газови. Имам малко и си ги държа с кеф. Не бих се хвърлял обаче с двата крака, ако тепърва ще правя позиция.

            AR/AM - това е. Извън NYSE - Газпром / Лукойл / ОМВ

            Напоследък гледам и една по-мижава... много добре изглежда и вероятно пропускам някой слон, ама Тиклата не рачи да повърне отговор на личното.
            Last edited by terziеv; 30.10.2020, 23:07.

            Коментар


            • И XOM са на добра оферта

              Коментар


              • Хахах, бас държа, че щом Ивелина вземе LUMN и цената ще удари двайсетка след месец два. През това време мишока ще обяснява как само той ги разбира нещата и е дългосрочен инвеститор и не го прави за парите, а за интелектуалното предизвикателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Сърбят ме ръчичките да купя LUMN заради дивидента, че бая е паднал баш сега.
                  С над 10% падна откак ме светна за тези. Вече навлиза в мнооого интересни води, ако и да не им харесвам счетоводството. Слагам една тлъста поръчка на 8,08. На твое място бих влязъл доста по-смело и бих държал поне година, без изобщо да пипам.

                  Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                  И още балони.
                  ...
                  И още, и още.
                  Големите пари се правят точно от балоните. Добрите, печеливши, стабилни компании са удавени от шума на стотиците "стартъпи", смучещи евтини пари и оценени на милиарди, без да са изкарали дори лев печалба. Да не говорим, че добри компании почти няма. Всичко е леш, пластмаса, фалшиви отчети и индийски програмисти. Понякога пък нещата стават с бой направо - ще карате електрокари, ще ядете буболечки, ще се запасявате с ваксини срещу свински грип...

                  Коментар


                  • Жори, нищо не разбираш ти

                    Терзо търси да зариби малоумници да цъкат повече. Това е целта and nothing elese matters

                    Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                    Фризьорки и таксиджии не трябва да се занимават с борси, защото иначе ще трябва да ходим вълнясали пеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                      Фризьорки и таксиджии не трябва да се занимават с борси, защото иначе ще трябва да ходим вълнясали пеш
                      Какво пък толкова сложно има да се подстрижеш сам. И да сбъркаш някъде, тя пак ще порасне.
                      Не е като на борсата. Ти си подстрижеш косъма на мустака, а той почне да расте под мишницата и, къде ли не другаде, където не го очакваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        И какво лошо има в това, по дяволите???? Защо фризьорки и таксиджии да не купуват акции?????? Защо се опитваш да ги откажеш? Да не би защото се оказва, че се справят добре. Какво лошо има майките да обсъждат акции???
                        Фризьорки и таксиджии не трябва да се занимават с борси, защото иначе ще трябва да ходим вълнясали пеш

                        Коментар


                        • Вижте CCL

                          Коментар


                          • Ако е за дивидента само, вземи от онова нашето. Днес падна до 5 и половина, че оне ден снесе моцно моцно.

                            Коментар


                            • Сърбят ме ръчичките да купя LUMN заради дивидента, че бая е паднал баш сега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                А некак си нещата да почват мязат на 2005 - 2006 и тогава е имало късметлии и смелчаци . Би следвало в темата и на пазарите да почнат да влизат , още нови участници. Мащабите и ситуацията са малко по различни, но имаме подобие и тенденцията ще се засили през следващата година. Писах некой работи ама и на старите кучета много не ви се верва. То ако беше съвсем идентична ситуацията немаше как да се напомпи пазара и формира връх. То това е работата на пазара да ни обърква и въвлича.
                                Мисля, дето мащабите са различни само за момента, а тенденцията същата. Вирусът ще допринесе допълнително.
                                Хабят се природни ресурси за производство на ненужни вещи. Стартъпи, р'ъйш. Ховърборд, ел. тротинетки, поставки за лаптоп в леглото (супер яко е да ти е удобно, докато си лежиш, да не ти е на гърдите, 'ми на масичката, мрън, мрън) А като трябва да стана, да изпуша една цигара, освен на лаптопа, и на тая тъпня ли да и търся място?

                                Всички сме в еуфория. Акциите летят нагоре като Спейс Екс. А като им погледнем графиките на макс, какво виждаме?

                                Click image for larger version

Name:	aapl-max-cropped.jpg
Views:	1
Size:	43.0 КБ
ID:	3670065

                                Балони.

                                Click image for larger version

Name:	amd-max-cropped.jpg
Views:	1
Size:	47.0 КБ
ID:	3670066
                                И балони.

                                Click image for larger version

Name:	msft-max-cropped.jpg
Views:	1
Size:	48.7 КБ
ID:	3670067
                                И още балони.
                                Click image for larger version

Name:	nvidia-max-cropped.jpg
Views:	1
Size:	50.0 КБ
ID:	3670068
                                И още, и още.

                                Коментар

                                Working...
                                X