IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Одрусали са ми стоповете на три акции в началото на сесията. И после същите на мега плюс.
    тия стопове прецакват яко особено на американските пазари. Датските акции не скачат толкова и там имат някакъв смисъл. Факт е, че ако искаш да печелиш пари само на стопове не може да се разчита - иска си кибичене

    Коментар


    • Как сте днес професор Пени ? Доходноста стана още по-отрицателна? Казах ти аз че много го усещам пазара ама не ми вярваше.

      Коментар


      • Одрусали са ми стоповете на три акции в началото на сесията. И после същите на мега плюс.
        Last edited by RUBLA; 29.10.2020, 17:14. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          NIO пак откина. Не продадох на 30. Ще се види грешка ли беше
          НЕГОПИПАЙБЕ! Сложи един стоп на 25 и забрави, че го имаш. Това до 1000 може да отиде.

          Коментар


          • Баси усилията с тоя Ролс RR. Купени 168 бр. на 84 грубо с комисионната.
            Last edited by Никола20; 29.10.2020, 17:27.

            Коментар


            • NIO пак откина. Не продадох на 30. Ще се види грешка ли беше

              Коментар


              • Пичове, моля за малко помощ!

                Искам да продам 250 евро и да купя за тях паунди, но когато отворя форекс екрана не мога да избирам сума по-малка от 1000.

                Има ли начин да продам само 250 евро?

                Коментар


                • А бре, Тодоре Събев! Той Ролс-а от миналата седмица се сринал, а ти чак сега подсказваш.

                  Аз не го следя и сега като гледам, че е бил около 30 няколко дни, доста ми се изпари ентусиазма.
                  Най-много да пусна една чакаща на 40.

                  Коментар


                  • Ролса пуснаха допълнителна емисия, за да наберат с-ва, с които да се спасят от фалит. Т.е. вече има повече на брой акции -> по-ниска цена за акция. За мен е свръх рискова в момента, но ако някой е търпелив и има повечко пари, със сигурност ще му донесе едно x2. Moже да опиташ OTC да купиш, където са по-малки таксите.

                    Под нафта нямах предвид суровината, а компаниите. Говорим за фондови борси все пак. Със суровини не съм търгувал и не ги разбирам много много в качеството им на финансови инструменти. Иначе по принцип и аз смятам, че има накъде да пада петрола...

                    Каруцарите са на далавера, но има накъде да падат. Ташунко, ако сподели дали знае добра и изгодна транспортна компания, че по-добрите са невероятно скъпи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Права си , сигурно аз греша акцията не е паднала под предишните дъна вероятно има сплит 1 към 3 но се отразява по различно време на платформите. Трябва да имаш три пъти повече акции.
                      нямало сплит - били пуснали голема емисия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        и аз не знам но ето както показва графиката ми от plus500 където съм купила акцията на демо версията им. Нещо се е случило и на 28 окт от 228 се е сринала на 78
                        Права си , сигурно аз греша акцията не е паднала под предишните дъна вероятно има сплит 1 към 3 но се отразява по различно време на платформите. Трябва да имаш три пъти повече акции.
                        Last edited by Todor Sabev; 29.10.2020, 12:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          ако има слит трябва броя на акциите ти да е умножен ... не знам за тази смециално, не следя
                          и аз не знам но ето както показва графиката ми от plus500 където съм купила акцията на демо версията им. Нещо се е случило и на 28 окт от 228 се е сринала на 78

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            при всички положения нещо се е случило с акцията, защото аз на 9 окт съм я купила за 228 а сега е 77. Ето ти графика от tradingview за развитието октомври месец. Виж колко е струвала около 9 октомври. За мен има сплит, но народът е решил, че е паднала
                            Сори не се вижда снимката, не знам как да го направя по-видимо
                            ако има слит трябва броя на акциите ти да е умножен ... не знам за тази смециално, не следя

                            Коментар


                            • а Brent crude през април е паднала до 20 dolara - сега е на 38 - може и да е на далавера ама може и отсече глави. Не бих я пипала повече въпреки че имам малко останали CFD-та за цвет, но при удобен случай ще ги махна щото там е за големи играчи и смели трейдъри като Ташунко най-малкото

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                За Ролса гледай цената в Лондон
                                при всички положения нещо се е случило с акцията, защото аз на 9 окт съм я купила за 228 а сега е 77. Ето ти графика от tradingview за развитието октомври месец. Виж колко е струвала около 9 октомври. За мен има сплит, но народът е решил, че е паднала
                                Сори не се вижда снимката, не знам как да го направя по-видимо
                                Last edited by IvelinaJensen; 29.10.2020, 12:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X