IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    Мерси Ники.
    Удвоих Валето, открих позиция и във Фрапорт. Американската стомана не ме привлича.
    FSUGY better than Vale. Try Glencore once we enter technical correction

    Коментар


    • lol

      all short man

      Коментар


      • Мерси Ники.
        Удвоих Валето, открих позиция и във Фрапорт. Американската стомана не ме привлича.

        Коментар


        • reminder EM

          Коментар


          • Daimler, X, FCX, Vale keep going on

            Коментар


            • Утре мисля да махам защитите на дългите даксове и да заплувам в дълбокото
              Най-вероятно единствените ми защити ще са опции в евро/долар, но какви точно ще решавам утре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                DAX е 20% надоле (никога не ) - това не е ли вече мечи пазар ?
                Не ми се вярва, за мен на тия нива швабата си е добра buying opportunity.
                DBGR гледам вече е на 1% под цената ми от началото на годината.

                Забелязвам че тютюнджиите ми и медицинските ми рейтове се държат много прилично при тия спихове напоследък....засега де. Кеф му е на човек с такива дивидентни хартии.
                Биотехите взеха се пoизлагат обаче....ма няма лошо...кеш има бол, вкл. и за някоя опцийка по ниското..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Айдаа, гмурнахме се под ма 200.
                  2050, само 200 точки още останаха...

                  А междувременно дори извън брика една сюрия ЕМ ме изкушават и ги следя изблизо, при това повечето с доста приличен растеж.
                  Ма все се надявам за вход едно поне 10-20% по доле..

                  Турция, Полша, Корея, Виетнам, Малайзия, Индонезия, Египет, Перу, Чили...
                  DAX е 20% надоле (никога не ) - това не е ли вече мечи пазар ?
                  Сигурен съм, че вдигането на лихвите от ФЕД няма да срути пазарите, но ще ги натисне поне за месец-два след първата обява Те тогава е момента ... след това масовката ще разбере, че нещата не са толкова ужасни ... Но преди това по Блумбърг ще им наприказват едни лоши неща а междувременно ще изтърват 10-15% от новия тренд - докато се убедят , че го има.
                  Класика в жанра
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    Bulgaristan
                    Мей би!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Айдаа, гмурнахме се под ма 200.
                      2050, само 200 точки още останаха...

                      А междувременно дори извън брика една сюрия ЕМ ме изкушават и ги следя изблизо, при това повечето с доста приличен растеж.
                      Ма все се надявам за вход едно поне 10-20% по доле..

                      Турция, Полша, Корея, Виетнам, Малайзия, Индонезия, Египет, Перу, Чили...
                      Bulgaristan

                      Коментар


                      • Айдаа, гмурнахме се под ма 200.
                        2050, само 200 точки още останаха...

                        А междувременно дори извън брика една сюрия ЕМ ме изкушават и ги следя изблизо, при това повечето с доста приличен растеж.
                        Ма все се надявам за вход едно поне 10-20% по доле..

                        Турция, Полша, Корея, Виетнам, Малайзия, Индонезия, Египет, Перу, Чили...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          Гленкор ли, кое мислиш ще качи повече в бъдеще като суровините започнат да се възтановяват Гленкор или Вале?
                          Glencore, thats easy

                          Коментар


                          • здравейте , има ли някой който ползва услугите на елана трейдинг. и доволен ли е. споделете и ако имате мнение по въпроса.
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Тц, надяваме се...
                              то вчера е било тва FOMC ве аз се чудим що прай такива пируети и накъдри индикаторите, напрай ми ги на фльонга .... гадове

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                що става Кастро да не изтръпна нешо нема се плашиш па ше се дигне
                                Тц, надяваме се...

                                Коментар

                                Working...
                                X