IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    а дано, че за да я купя продадох дял от НИО и още ме е яд. Поне малко от малко да избие пропуснатото от електричката. Все се заричам да си не правя експерименти с НИО, щото с него сметките ми все криви излизат.

    Чудя се 2 неща. 1. GME утре дали ще е надолу или нагоре. 2. Ако е надолу и ми удари продажната цена (52) да рискувам ли пак го взема
    Не, защото ще го продадеш на 65 и после ще опищиш орталъка, че дяволът те е принудил.

    GME под 100 е за взимане.

    ....

    БАААА, какво направиха варунтите на SHIP. афтермаркет

    0.1406 +0.05 (56.22%)

    Надмина и ГМЕ даже!

    Петков, имаш я бозата със захар!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Чакам Модрната скоро да тества 180 $ нивото.
      а дано, че за да я купя продадох дял от НИО и още ме е яд. Поне малко от малко да избие пропуснатото от електричката. Все се заричам да си не правя експерименти с НИО, щото с него сметките ми все криви излизат.

      Чудя се 2 неща. 1. GME утре дали ще е надолу или нагоре. 2. Ако е надолу и ми удари продажната цена (52) да рискувам ли пак го взема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Юруш на маслините! (GME) Хванем ли днес 100, утре минаваме 200!

        ... баси, пак спряха търговията

        ---

        The First Casualty Of The Big Short Squeeze: Melvin Capital Gets $2.75BN Bailout From Citadel, Point72 After Its Shorts Explode




        Hedge funds are now bailing out other hedge funds who have been steamrolled by the Robinhood Gen-Z "buy everything" juggernaut.

        Тези 2 млрд. до никъде няма да им стигнат, ако ударим 400-500.
        Най-после дочаках валиден аргумент от теб.
        На кого е бясно обаче Gen-Z - на милениълите или на бейби-бумърите и защо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Не ги разбирам късите в този пазар. Да скъсяваш в хиперинфлационна среда е безумие. Само на някой учил финанси може да му щукне такова нещо.

          Гледам TR има 50% къси!!! Това обяснява защо можах да продам толкова 25 февруарски путове с нелоша премия. Чудех се, кой ги купува. Отначало си помислих, че може да имат някаква вътрешна информация, но все повече изглежда, че са просто идиоти.

          И при APT продължава с късия натиск. При положение, че компанията купува на около 12,50. На какво се надяват, на някакво шоково вдигане на лихвите с 4-5%.
          Или аз съм някъв шибан гени, или хората във финансовите среди са най-тъпите парчета, които могат да съществуват.
          TR 34.88 +4.74 +15.73%
          ...

          кофтито, че от продажба на путове не се печели както от otm колове.

          Но отново главата ми не побира, кой идиот може да шорти TR на 30.

          ---

          И SHIP отнесе границата от гущер, като куцо пиле домат. Мерсаж, Петков!
          Last edited by terziеv; 25.01.2021, 23:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Юруш на маслините! (GME) Хванем ли днес 100, утре минаваме 200!

            ... баси, пак спряха търговията
            Само така! Аз чакам до 2 седмици Модерна да ми донесе 50 к печалба та да видим .

            Коментар


            • Юруш на маслините! (GME) Хванем ли днес 100, утре минаваме 200!

              ... баси, пак спряха търговията

              ---

              The First Casualty Of The Big Short Squeeze: Melvin Capital Gets $2.75BN Bailout From Citadel, Point72 After Its Shorts Explode




              Hedge funds are now bailing out other hedge funds who have been steamrolled by the Robinhood Gen-Z "buy everything" juggernaut.

              Тези 2 млрд. до никъде няма да им стигнат, ако ударим 400-500.
              Last edited by terziеv; 25.01.2021, 22:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Айде ве, Ташунски. Почнах да се чудя дали с Иветка не сте роднини. Игра ли го?

                Уплашихме се демократите да не са те пратили в превъзпита телен лагер.
                За златната кокошка ли ме питаш ? Всичко е ок дъртака стана президент.Ще го видим какви ще ги свърши.Хванах една друга артия OCGN за съжаление вкарах само десет бона и я продадох на 150 % ръст а тя отиде на 480 % на втория ден.Сега я спекулирам.Чакам Модрната скоро да тества 180 $ нивото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Как сте колеги? Търгувате ли ?
                  Айде ве, Ташунски. Почнах да се чудя дали с Иветка не сте роднини. Игра ли го?

                  Уплашихме се демократите да не са те пратили в превъзпита телен лагер.
                  Last edited by terziеv; 25.01.2021, 20:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Как сте колеги? Търгувате ли ?
                    Не, новата мода е да държим и вече сме 50% назад

                    Коментар


                    • Как сте колеги? Търгувате ли ?

                      Коментар


                      • Тъй, супяхд а ролна коловете на ГМЕ за 12.02 със страйк 70. Все е нещо и в зависимост от бъдещото движение ще ролвам отново, за да си запазя акциите
                        Отворих спреда на АМД както написах за дебит от 2.6 и чакаме отчета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Ти оперираш с бая повече капитал от мен, но не и чак толкова повече, че играта да е много по-различна. От проба/грешка научих, че в перспективни компании винаги трябва да си оставям позиция. В началото влизах / излизах с всичко и се кефих на добрите печалби. Бях чел разни куци глупотевини по интернет и тука във форума и си викам - ииии, 20% печалба за два дни е уникално. Няколко пъти даже удвоих - WES, NIO. Няколко пъти се уморих да чакам - SKT, МНОГО пъти пазих по 5-6% с разни страхливи стопове. И кво се оказа... можеше x4, x5, x10 да направя. Сега определено съм повече диамантената ръка. Особено след удара с WFC, когато продадох половината позиция с ~10% нагоре, от шубе. Добре че си оставих другата половина почти до падеж, за да удвоя.
                          Аз съм в подобна ситуация сега. В началото играех само с големи и стабилни компании и като видя движение 2% беше чудо. Сега като се заиграх с по-малки и такива скокове от по 10-20% за ден-два и ги разпродавам много бързо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                            Ми аз разпродадох още доста защото стигна $14+ и аз на $14 продадох повечко. Дано да върне, че ще ме е яд иначе .
                            Ти оперираш с бая повече капитал от мен, но не и чак толкова повече, че играта да е много по-различна. От проба/грешка научих, че в перспективни компании винаги трябва да си оставям позиция. В началото влизах / излизах с всичко и се кефих на добрите печалби. Бях чел разни куци глупотевини по интернет и тука във форума и си викам - ииии, 20% печалба за два дни е уникално. Няколко пъти даже удвоих - WES, NIO. Няколко пъти се уморих да чакам - SKT, МНОГО пъти пазих по 5-6% с разни страхливи стопове. И кво се оказа... можеше x4, x5, x10 да направя. Сега определено съм повече диамантената ръка. Особено след удара с WFC, когато продадох половината позиция с ~10% нагоре, от шубе. Добре че си оставих другата половина почти до падеж, за да удвоя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Добра игра. Само 13,45 изглежда малко високо за купуване... ще видим играта последния половин час. Гледай да не те изненада движението тогава. Аз лично съм се парил.
                              Ми аз разпродадох още доста защото стигна $14+ и аз на $14 продадох повечко. Дано да върне, че ще ме е яд иначе .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение


                                Какъв интересен ден ... :


                                01/25/2021 11:27:02 Bought 50 APT @ 13.45

                                01/25/2021 11:22:05 Sold 50 APT @ 13.6

                                01/25/2021 11:18:31 Sold 100 APT @ 13.4801

                                01/25/2021 11:10:01 Bought 200 APT @ 13.25

                                01/25/2021 11:07:52 Bought 200 APT @ 13.3399

                                01/25/2021 10:51:11 Sold 100 APT @ 13.77

                                01/25/2021 10:45:16 Sold 200 APT @ 13.6101

                                01/25/2021 10:40:10 Sold 200 APT @ 13.53

                                01/25/2021 10:06:14 Bought 700 APT @ 13.1
                                Добра игра. Само 13,45 изглежда малко високо за купуване... ще видим играта последния половин час. Гледай да не те изненада движението тогава. Аз лично съм се парил.

                                Коментар

                                Working...
                                X