IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    БРАВО! Виждаш каква паника са и извадиха секирата, защото са наврени в миша дупка. Засега IBKR се държи. ТИ с кой брокер беше?
    ameritrade.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
      Хаха .. и аз си взех 4 GME на $300 днес ей така и аз да съм в играта на първи ред. Преди малко пробвах да скъся едното .. и не ми дава да купя обратно
      БРАВО! Виждаш каква паника са и извадиха секирата, защото са наврени в миша дупка. Засега IBKR се държи. ТИ с кой брокер беше?

      Коментар


      • Хаха .. и аз си взех 4 GME на $300 днес ей така и аз да съм в играта на първи ред. Преди малко пробвах да скъся едното .. и не ми дава да купя обратно

        Цената ми била твърде висока от текущата ако сложа повече... а пък на текущата +20-30$ отгоре не ми дава да я купя.

        Коментар


        • \
          GME = Тръмп




          ---

          хаха... не е шега. Парцалът Financial Times обвини alt-right за GME! Утре бъдете готови за Путин лично.
          Last edited by terziеv; 28.01.2021, 17:05.

          Коментар


          • При GME процента на късите позиции падна малко но все още е на майната си. Вчера чукна 140% а сега е на 122%.

            Късите да внимават че тая бомба не се знае кога ще избухне!

            Коментар


            • Само се питам колко въглещари, шистаци, газовици, петролни и рафинерии ще изгърмят след решението на Байдън да не подпомага добива на въглеводороди и преминаване към зелена енергия...?
              Дали ще бъдат някои от мастодонтите на пазара и дали евентуалния срив няма да повлече и други .....
              Пак идват интересни времена....

              пп Имаме 2 реактора за продан за по 1млрд долара......Но тиквун може и да ги подари....Що не ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                Нормално ли е да е пендинг толкова време?!
                Не е нормално, но ми се е случвало. Насрах се тогава, защото цената се смени много бързо. Нямаше проблем накрая. Пиши на съпорта обаче.

                Особено при големи обеми. Сега, когато манипулират пазара и опитват да откажат купувачите, е още по-нормално.

                ...

                Robinhood shut down the buying feature for shares of GameStop (GME) on its app Thursday after a wild week of trading: the stock was $64 at Monday's open, rocketing to $347 at Wednesday's close, a 437% gain.
                Аз като говоря не приказвам. За хората, които си мислеха, че късите ще спечелят. Не могат да спечелят, ако не счупят играта.
                Last edited by terziеv; 28.01.2021, 16:59.

                Коментар


                • Я да и разсея малко от Геймстоп.
                  Вчера с голяма изненада видях, че Ревлон (REV) са подскочили с 30 и няколко процента и 5 минути преди да затворя лаптопа и да си ходя, сложих дневна лимит на 18 и нещо. Бързах и не запомних точно цената. В къщи погледнах два-три пъти накъде се движат и останах с впечатление, че за двайсетина цента няма да ме огрее.

                  Едва днес разбрах, че поръчката ми е минала на 18.65. 34% за месец държане.

                  Докато пишех мина и поръчката за Кенди (KNDI) на 10.39. И тук 41%.

                  Изтървах да ги продам на 110% когато беше истерията при ел. колите и може би пак ще се прекарам, но сделката е вече факт.

                  Коментар


                  • Нормално ли е да е пендинг толкова време?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Пробвай пазарна тогава... може да си попаднал точно, когато спряха пазара за минути.

                      Изобщо колко пъти ще я спират!!!
                      пазарна беше. Подадох на 300$. сега е пендинг от 8 мин.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Няма как да се повтори. 1. Наистина се получи уникално, калейдоскопът се подреди, като по конец 2. Мръсните похвати ще ги облекат в чисти закони, за да са сигурни, че са защитени
                        има си чисти похвати
                        както каза Ivetka
                        увеличават капитала и гейм овър
                        тесла също се възползва от високата си оценка за да увеличава капитала? пак след шорт скуизове като гейм стопския

                        няма нужда някой да обръща таблата (намек че някой Регулатор или законодател ще защити фондовете от заслужен фалит след моралната акция на самоорганизираните гаврошовци (новите давид срещу голиат))

                        лафим си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                          тия от Револют ми отказаха поръчката.
                          Пробвай пазарна тогава... може да си попаднал точно, когато спряха пазара за минути.

                          Изобщо колко пъти ще я спират!!!

                          Коментар


                          • тия от Револют ми отказаха поръчката.

                            Коментар


                            • шортенето на отделни акции, особено неликвидни, е най безумната стратегия
                              преди бях писал и дори предупредих Ташунко, защото той се похвали че шортил нещо
                              шанса за печалба е до 99.99% а за загуба безкрайност тоест например 1 500 000%

                              не се струва
                              не ми се търси сега, но има статия за един който си ляга с акаунт за 50 000 долара и шортил нещо биотехнологично и се събужда с акаунт за минус 1 млн. долара
                              овърнайт!
                              човека е с дългове до гроб (е някакъв частен фалит след като му вземат ризата от гърба)

                              когато инвеститорите се научат че шорта не е стратегия и че продажбата на голи колове не е стратегия ще спрат такива ексцесии

                              ако искаш да шортиш купи си путове
                              или шорти нещо ликвидно като ес енд пи
                              но пак трябва да се внимава
                              по добре не шорти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                                Според мен GME феноменът ще се повтаря непрекъснато и на други места, докато не завлече цялата борса или не принуди Уолстрийт тиранозаврите да заиграят с разни мръсни похвати - блокиране на търговията, авария в сървърите, авария на тока и т.н. Не мисля, че печалбата е ръководната мотивираща сила тук.
                                Няма как да се повтори. 1. Наистина се получи уникално, калейдоскопът се подреди, като по конец 2. Мръсните похвати ще ги облекат в чисти закони, за да са сигурни, че са защитени

                                Коментар

                                Working...
                                X