IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
    Купих още Палантир. Средната стана 28.58.
    Според мен тези трябва да се купуват, когато вървят нагоре.

    ===

    При мен днес е погром. Но бих напълнил още от AR. Това може и до 20 да отиде. Baba-та не разбирам защо толкова слезе в Ню Йорк. Сутринта нямаше такива индикации.
    Last edited by terziеv; 18.02.2021, 17:51.

    Коментар


    • AM се срина. Да купувам ли?

      Коментар


      • Купих още Палантир. Средната стана 28.58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Недоумявам това QS на какво отгоре расте. Тия скоро пари не вярвам да печелят.

          За моите - почнах да диверсифицирам и вече усрах бая щото имам таланта все на върха да ги купувам след като дни и седмици съм се кумила да купя или не, след което моментално се сриват.
          Според теб с кои трябва да се разделя?
          Спомни си за Moderna, дали имаха $1 приход когато цената удари $179. Взеха лиценз за производство чак после след като паднаха на около $150 и после още падаха. Зад QS стоят Майкрософт и Фолксваген, за това е това доверие. Не вярвам да се случи като при NIKOLA, дето General Motors изведнъж ги отсвири.
          Не бих се заел да те съветвам кои акции да държиш в портфолиото, разбираш ме.

          Коментар


          • Къде е Ташунко със сапа - май пак ще купува Епъла за 111 $ ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              не видях - не следя бондове, а и да ги следя нищо не ми говорят Икономика и финанси са една от малкото теми, по които нито мога, нито искам, нито имам право да се изказвам
              ами и аз не съм спец, но очаквам привечер да се обърне тенденцията. Европейските бондове, които имат мегдан за покачване - се качват. Това нали означава, че се продават? С парите какво може да се направи?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                уф, не бе не видя ли как бондовете, особенно американските, си вдигнаха доходността. Това предизвика временен срив, предполагам разни фондове ребалансират
                не видях - не следя бондове, а и да ги следя нищо не ми говорят Икономика и финанси са една от малкото теми, по които нито мога, нито искам, нито имам право да се изказвам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Народът продава акции и купува крипто ми се струва
                  уф, не бе не видя ли как бондовете, особенно американските, си вдигнаха доходността. Това предизвика временен срив, предполагам разни фондове ребалансират

                  Коментар


                  • Народът продава акции и купува крипто ми се струва

                    Коментар


                    • Хахахахах, Антеро минаха десетката!!! Няма такъв мениджмънт просто. Тези са някакви супергерои!

                      Единственият чеп е тъпото ET, дето го дондуркам от над година и зарад него не добавям още и още хубави тръби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                        Ами CCIV го продадох на $20, как да го знам че ще хвръкне толкова. Затова скоро взех от другия Чърчил II-A: CCX, ама още няма радост там, въобще не знам дали има шанс да повтори успеха, ама тоя път ще го стискам повече.

                        QS излезна най-печелившата ми позиция за днес, финтира `сичкото анализатор и скъса синджира. Таргета $85 си ми остава, както писах преди две седмици.
                        Недоумявам това QS на какво отгоре расте. Тия скоро пари не вярвам да печелят.

                        За моите - почнах да диверсифицирам и вече усрах бая щото имам таланта все на върха да ги купувам след като дни и седмици съм се кумила да купя или не, след което моментално се сриват.
                        Според теб с кои трябва да се разделя?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Джендърмерията като я блокираш и NYSE става една съвсем читаема тема

                          Реално обаче Ивелина не е същото лице като Терзаещия се, а и двамата не са на възрастта, на която повечето форумци смятат, че са. Това е може би най-изумителното... на какъв акъл са хора на тази възраст
                          Вярно ли разследваш кой кой е? Накрая ще изчезна и ще затрия профила като Ив Макс май

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                            Ами CCIV го продадох на $20, как да го знам че ще хвръкне толкова. Затова скоро взех от другия Чърчил II-A: CCX, ама още няма радост там, въобще не знам дали има шанс да повтори успеха, ама тоя път ще го стискам повече.

                            QS излезна най-печелившата ми позиция за днес, финтира `сичкото анализатор и скъса синджира. Таргета $85 си ми остава, както писах преди две седмици.
                            Да не си ти този, дето днеска хвърли 500 хил. на otm колове в QS? Машала!

                            В интерес на истината се замислям дали да не започна да следвам плътно плътно меметата. Ще разтоварвам на 25-30% +. Какво изобщо губя време да чета за компаниите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Забелязвам нещо нетипично днес, биткойна почти 8%, а немалко от прокситата му са на червено, si, mstr, btbt..
                              E, mara, riot sa на зелено, ама все таки...
                              Надценката им е убийствена. Не разбирам защо просто не вземеш койни. Освен мързел да оперираш с парите извън брокера, не мога да се сетя за друга причина.

                              Коментар


                              • Забелязвам нещо нетипично днес, биткойна почти 8%, а немалко от прокситата му са на червено, si, mstr, btbt..
                                E, mara, riot sa на зелено, ама все таки...

                                Коментар

                                Working...
                                X