IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    По-интересното е СП2. Още не мога да асимилирам, че американците дават зелена светлина. Нещо не е наред тук. Не, че ми пречи, захлебих предостатъчно, а бичето в сектора е още теленце сукалче. И от двете страни на локвата консумацията на синьо и ще продължава да лети нагоре. И в Газпром обаче останах с половин позиция. COG и CRK имат още бая нагоре, но не са Антеро. AR на 25 до края на годината е много вероятно. Само при TGP съм капо, че все ми се изплъзваше.
    Газпром загубиха в играта наречена Вертикаль власти- Вектора се измести. !!!Айде има ръсттт на пазара отваряйте шампанското!!!

    И не на последно място купувайте евтино е.

    Коментар


    • По-интересното е СП2. Още не мога да асимилирам, че американците дават зелена светлина. Нещо не е наред тук. Не, че ми пречи, захлебих предостатъчно, а бичето в сектора е още теленце сукалче. И от двете страни на локвата консумацията на синьо и ще продължава да лети нагоре. И в Газпром обаче останах с половин позиция. COG и CRK имат още бая нагоре, но не са Антеро. AR на 25 до края на годината е много вероятно. Само при TGP съм капо, че все ми се изплъзваше.

      Коментар


      • Хубава е тази картинка от arbeitmachtfrei.
        Ето и една статия от yahoo https://newsletters.yahoo.net/H/2/v6...ff618b593/HTML

        Коментар


        • Коментар


          • Днес ми намирисва на биков пазар

            Коментар


            • Видяхте ли, Фед намеква, че може да почне да намалява КУ, а пазара се дигна. Не е ли Демон този пазар

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Най-хубавото тепърва предстои-
                Мдаааа

                Коментар


                • Същата работа, парите отиват от един джоб в друг, но не се губят

                  Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  А как стои въпроса с парите, нялети в криптомонетки?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Само да питам. Като говорим как Федът налял пари и парите отишли в акции, нали не си мислим, че парите като "отидат в акциите" и изчезват?
                    А как стои въпроса с парите, нялети в криптомонетки?

                    Коментар


                    • Само да питам. Като говорим как Федът налял пари и парите отишли в акции, нали не си мислим, че парите като "отидат в акциите" и изчезват?

                      Коментар


                      • Чак дефицитна... има доста много време до тогава

                        Федът тепърва започва да мисли за започване на намаляването на помпането на ликвидност

                        ПП До сега мислиха дали да започнат да мислят

                        Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                        п. Иначе защо да са тъпи- доставяйки ликвидност в панически ситуации успокояват ситуацията и генерират добри печалби в следващите дни, тъпи ще са ако продължават да го правят в променена среда, когато ликвидността за всички стане дефицитна.
                        Last edited by Money; 19.05.2021, 22:08.

                        Коментар


                        • Аха, то ако койна се установи известно време между 20 и 30к, пазарът изобщо няма да тества 200 дневната

                          Коментар


                          • А, това коментар за койните ли е! Е, тогава - да

                            Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Аз съм им фен, ама от по-умерените Това като го написах криптото беше доста натиснато/-30% биткойна и -50% останалите/ и ако се беше позадържало там и по-надолу сесията щеше да е много по-интересна, -5-6% за деня изглеждаха вероятни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Кои са големите и защо са толкова тъпи (по твоята логика) -- това винаги ми убягва при подобни изказвания

                              Да не си станал фен на конспиративни теории?


                              Аз съм им фен, ама от по-умерените Това като го написах криптото беше доста натиснато/-30% биткойна и -50% останалите/ и ако се беше позадържало там и по-надолу сесията щеше да е много по-интересна, -5-6% за деня изглеждаха вероятни
                              п. Иначе защо да са тъпи- доставяйки ликвидност в панически ситуации успокояват ситуацията и генерират добри печалби в следващите дни, тъпи ще са ако продължават да го правят в променена среда, когато ликвидността за всички стане дефицитна.
                              Last edited by kubrat; 19.05.2021, 21:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Мюлер, тези неща не виждам как точно попадат в темата за инвестиране в акции



                                Ама това много ме кефи:

                                https://twitter.com/mark_dow/status/...108907015?s=20
                                Евентуална смяна на управлението в Райха определено играе огромна роля в темата за инвестиране в Акции.
                                Ако искаш ще ти го задам политкоректно в темата на Дакса?
                                Ако държиш да бъдем буквалисти-.
                                За Бил може и на лични да ми отговориш, това не е свързано с темата.
                                Вярно !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X