IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек не трябва да забравя, че това си е все пак една комунистическа диктатура. Печеливши са верно, но е достатъчно Си Джинпин да скръцне със зъбки и вече няма да са печеливши.

    На това му се вика политически риск. А в Китай той е огромен.

    Да и аз преди 4-5 години съм мислил за BABA, но само като си помисля в каква държава оперира тази компантия и ми се отщява.

    А странно, че тук маса народ се юрна в китайско, точно когато почнаха да се появяват все по-ясни сигнали, че в Пекин са полудяли. Джак Ма не изчезна вчера и изобщо Си не се показа като crazy от вчера. Вече две-три години тече поцес на полудяване там


    Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Бесна съм на китайците. Толкова пари налях в иначе печеливши компании, но тия тъпаци всичко сринаха. От Китай нищо добро няма да дойде - целият свят унищожиха с вируса, а сега и това. Винаги съм мразила китайци, но вече знам и защо.
    Last edited by Money; 13.08.2021, 11:47.

    Коментар


    • Бесна съм на китайците. Толкова пари налях в иначе печеливши компании, но тия тъпаци всичко сринаха. От Китай нищо добро няма да дойде - целият свят унищожиха с вируса, а сега и това. Винаги съм мразила китайци, но вече знам и защо.

      Коментар


      • лека нощ
        Last edited by the architect; 13.08.2021, 06:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Много ви потънали гемиите бре.Изчезна нещо интусиазма.
          Май...та му на ентусиазма! Парата да не изчезва!

          Коментар


          • вижте WAT. Расте много стабилно

            Nikola дали вече е за купуване
            Last edited by IvelinaJensen; 12.08.2021, 21:56.

            Коментар


            • двоен връх на 30 мин графика ... следва тест на пробита trend линия и вход ....чиста техника
              Click image for larger version

Name:	dwoen wryh.png
Views:	1
Size:	3.6 КБ
ID:	3792388

              https://ibb.co/MnXFnr2
              Pip master

              Коментар


              • Много ви потънали гемиите бре.Изчезна нещо интусиазма.

                Коментар


                • май се почна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Моля за малко помощ до отварянето днес. Видях преди малко че ми се изпълнил вчера лимитиран ордер на YY (JOYY corp) на 48 долара. Той седеше повече от година като на майтап. Сега рaзгледах и cnbc.com и yahoo finance. В CNBC дават forward P/E за 2022 по-малко от 3. На други места няма такива данни. Рейтингите са strong buy с target 128 долара. Дават 4% dividend. Имат, 3,6 млрд кеш и маркет кап 3,78 млрд.....През 2018 година са спечелили огромни пари - YY: 48.40 +0.51 (+1.06%) (cnbc.com) Тъмна индия ме е какво се случва в момента, а може това да е невероятна възможност. Не искам просто да добавям ако падне още, а евентуално да набия 6-цифрена сума и да ми стане втора по обем позиция в портфолиото. Не съм се заигравал с такива мащаби при интернет компании. B момента графиката е като falling knife.... обаче мисля си че си заслижава проучването. Моля Ви за коментари ако мислите че сте намерили нещо интересно.

                    За мен това е достатъчно, за да внимавам с тях:
                    https://www.muddywatersresearch.com/research/yy/1/
                    Last edited by pantaleev; 12.08.2021, 13:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      Моля за малко помощ до отварянето днес. Видях преди малко че ми се изпълнил вчера лимитиран ордер на YY (JOYY corp) на 48 долара. Той седеше повече от година като на майтап. Сега рaзгледах и cnbc.com и yahoo finance. В CNBC дават forward P/E за 2022 по-малко от 3. На други места няма такива данни. Рейтингите са strong buy с target 128 долара. Дават 4% dividend. Имат, 3,6 млрд кеш и маркет кап 3,78 млрд.....През 2018 година са спечелили огромни пари - YY: 48.40 +0.51 (+1.06%) (cnbc.com) Тъмна индия ме е какво се случва в момента, а може това да е невероятна възможност. Не искам просто да добавям ако падне още, а евентуално да набия 6-цифрена сума и да ми стане втора по обем позиция в портфолиото. Не съм се заигравал с такива мащаби при интернет компании. B момента графиката е като falling knife.... обаче мисля си че си заслижава проучването. Моля Ви за коментари ако мислите че сте намерили нещо интересно.
                      Тук врачки няма

                      И аз се чудя от дни нафтата на къде е ама все не уцелвам посоката. Уж надолу па изглежда като нагоре. Квото и да ти кажат тук помни, че НИКОЙ не е врачка - ако ти е писано да уцелиш посоката ще я уцелиш. Ако не е - никой не може да ти помогне. Те това научих и продължавам да уча всяка минута

                      Коментар


                      • Моля за малко помощ до отварянето днес. Видях преди малко че ми се изпълнил вчера лимитиран ордер на YY (JOYY corp) на 48 долара. Той седеше повече от година като на майтап. Сега рaзгледах и cnbc.com и yahoo finance. В CNBC дават forward P/E за 2022 по-малко от 3. На други места няма такива данни. Рейтингите са strong buy с target 128 долара. Дават 4% dividend. Имат, 3,6 млрд кеш и маркет кап 3,78 млрд.....През 2018 година са спечелили огромни пари - YY: 48.40 +0.51 (+1.06%) (cnbc.com) Тъмна индия ме е какво се случва в момента, а може това да е невероятна възможност. Не искам просто да добавям ако падне още, а евентуално да набия 6-цифрена сума и да ми стане втора по обем позиция в портфолиото. Не съм се заигравал с такива мащаби при интернет компании. B момента графиката е като falling knife.... обаче мисля си че си заслижава проучването. Моля Ви за коментари ако мислите че сте намерили нещо интересно.
                        Last edited by desperado; 12.08.2021, 10:22.

                        Коментар


                        • Това е много типично за републиканците. Не е само Тръмп. Всички републиканци от Никсън насам приказват за фискална дисциплина, а като дойдат на власт раздуват държавния дълг. Абсурдното е, че като са в опозиция пищят "дълг!", а реално само демократът Бил Кринтън провеждаше политика на фискална дисциплина...


                          Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                          Идеята ми е, че всички харчат. При Тръмп пък, който ужким не харчеше (но искаше лихвите да са 0% и се вайкаше като малко дете), борсата пак летеше нагоре. Той направи tax cut, който подхрани здраво нещата. Т.е. който и да е президент - борсата трябва да е нагоре! За това са алчни !
                          Tax cut направи Тръмп и наистина това помогна акциите да се дигнат. Спор няма. Но това е единственото, което успя да направи той. То беше и най-лесното защото е в угода на елитите, които го издигнаха (което е друг абсурд, елитите издигат един палячо-смешник, който се кандидатира с анти-елит лозунги, ама с идеята да работи за елитите )

                          Коментар


                          • Moderna я омодернчиха мноо мощно. Язък че профуках парата иначе пак щях да си я купя на промоция.

                            Коментар


                            • Мирише ми на изригване при едни заспали и паднали с доста акцийки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                Аре ся отвесно, язе пък си мислим че се вири яко на горе.

                                Или просто си свикнала се да стърчи .
                                по-скоро ти свикнал отвесното да ти се вижда да стърчи

                                Коментар

                                Working...
                                X