IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес щастливо ми изтичат бабето и 1 от путовете на soxl. Още сертифицирани премийки в джобчето...
    Има и преди нея, ама голямата дата си е 19ноември. ЕД е за половината ми путове, 8 броя. Дори повече че без тия 2те днешните са 14 тия дето са за доход само. Имам и 1 сс на gold и 2 на csx, ама последните са атм, с друга цел - да вляза в акцията....неуспешно засега че картона рали, ма пък те премийките си се трупкат.

    Другото което ме впечатлява е че нямам нито 1 пут от доходните да съм текущо на червено, т.е. всички са с по ниски цени спрямо тия на които съм ги продал. 100% текуща успеваемост, нещо доста рядко срещано по пазарите, това яко ме кефи И се услажда...

    Оглеждам се за друго сохл-че и на още няколко места. Ще намеря, ако не днес, уикенда е пред мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Защо не направи buy the dip? Знаеш, аз взех SAP на EUR 114.58, сега само за дни са вече на EUR 125.30.

      MSFT взех на $283.50 сега са на $302.75 и още ще растат.
      ADBE средно на $563 сега е на $607.50.

      Ако не те кефят технологичните можеше да отиграеш UNP. От $203.10 на $221.34. Даже ако имаше повече късмет от мене, можеше и на $197 да влезеш. Аз леко избързах.

      Пък можеше и XOM да вземеш на $62, че е много евтин. Ама пък дава дивидент

      Ето ти не дей, ама weekly трейдинг. Хем виждаш, че при мене всичко е точно и е в реално време. С реални пари също така


      ***
      Другият вариант е почваш пак на демо и си смяташ възвръщаемостта с калкулатура на Терзо. Ще те науча как да вкарваш данните така, че възвръщаемостта ти да е фантастична. Направо ще си царица и гуру. Според калкулатора, де. И забрави за истинските пари и тотала...


      нямам нито време нито желание за ДЕМО игрички.

      На късмет ли уцели дъното на SAP или по друг начин и какъв?

      Коментар


      • Защо не направи buy the dip? Знаеш, аз взех SAP на EUR 114.58, сега само за дни са вече на EUR 125.30.

        MSFT взех на $283.50 сега са на $302.75 и още ще растат.
        ADBE средно на $563 сега е на $607.50.

        Ако не те кефят технологичните можеше да отиграеш UNP. От $203.10 на $221.34. Даже ако имаше повече късмет от мене, можеше и на $197 да влезеш. Аз леко избързах.

        Пък можеше и XOM да вземеш на $62, че е много евтин. Ама пък дава дивидент

        Ето ти не дей, ама weekly трейдинг. Хем виждаш, че при мене всичко е точно и е в реално време. С реални пари също така


        ***
        Другият вариант е почваш пак на демо и си смяташ възвръщаемостта с калкулатура на Терзо. Ще те науча как да вкарваш данните така, че възвръщаемостта ти да е фантастична. Направо ще си царица и гуру. Според калкулатора, де. И забрави за истинските пари и тотала...



        Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        айде още един късметлия изживяващ се като борсов гуру. Искаш да кажеш че нa тия цени на суровините в момента трябва да продам всичко и да купя суровини на ATH? Иначе какъв е смисълът да ми напомняш кво си казал преди, ако сега не ми върши работа?
        Last edited by Money; 15.10.2021, 12:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Същото го приказват и у квартална кръчма.
          Не глупави хора посещават кварталната ви кръчма

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
            Влязох яко тук-
            CORN - Teucrium Corn Fund

            Храната ще е дефицитна скоро..

            Без препоръки, разбира се!
            Същото го приказват и у квартална кръчма.

            Коментар


            • Влязох яко тук-
              CORN - Teucrium Corn Fund

              Храната ще е дефицитна скоро..

              Без препоръки, разбира се!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Круда виждате ли го да удари 100.
                Не.
                Стига "избивала" загуби. Като си карък играй по-мейнстрийм активи, т.е. SP500, да теглят всички.
                Privatize profit, socialize losses.

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-10-14 213123.jpg
Views:	1
Size:	39.8 КБ
ID:	3815368

                  Коментар


                  • Круда виждате ли го да удари 100.

                    Коментар



                    • Това е един от първите, дали не първият мой пост във форума. "Отговорите" на този въпрос са бая ценни. Който иска да ги прегледа. И за да предотвратя сърдечни удари и инсулти, ще си призная, че не съм шортил тогава. Защото бях толкова зелен (т.е. некадърен), че не ми беше ясно как точно става. Когато опитах, IBKR не ми позволи и аз се отказах.

                      Поствам го, защото много се "забравя" в този форум. А знаем историята за добрия човек, който помагал, а хората все забравяли.

                      ===

                      Иначе взех DBZB и изкарах едно стотина кинта.
                      Last edited by terziеv; 14.10.2021, 20:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3815267[/ATTACH]

                        айде още един късметлия изживяващ се като борсов гуру. Искаш да кажеш че нa тия цени на суровините в момента трябва да продам всичко и да купя суровини на ATH? Иначе какъв е смисълът да ми напомняш кво си казал преди, ако сега не ми върши работа?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Е**а майката на ФУТУ. А ми е 10% от портфолиото. Чудесна компания, ама кой си е карък, си е карък. На върха да купя - потъне. На дъното да купа - изрови го. Чакам с месеци нещо и ми писне и тамън продам и буквално на следващата секунда се изстреля. Кой кво ще да ми говори - в тоя биснес всичко е късмет. Освен ако не си маркет мейкър и милиардерр ти да движиш пазарите. Забавни са ми късметлиите дето печелят на късмет ама се мислят за големите майстори и разбирачи и на това го отдават
                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-10-13 180822.jpg
Views:	1
Size:	16.9 КБ
ID:	3815267


                          Moscow has stepped up the share of gold in its portfolio in recent years, from 7.8% of overall assets in 2014 to 23.3% at the end of 2020.

                          Коментар


                          • Е**а майката на ФУТУ. А ми е 10% от портфолиото. Чудесна компания, ама кой си е карък, си е карък. На върха да купя - потъне. На дъното да купа - изрови го. Чакам с месеци нещо и ми писне и тамън продам и буквално на следващата секунда се изстреля. Кой кво ще да ми говори - в тоя биснес всичко е късмет. Освен ако не си маркет мейкър и милиардерр ти да движиш пазарите. Забавни са ми късметлиите дето печелят на късмет ама се мислят за големите майстори и разбирачи и на това го отдават

                            Коментар


                            • Кризата продължава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение


                                Да, тези са ми в списъка както и още няколко. За индустриалците мисля авиолиниите са добре, от недвижимите имоти гледам SPG, AMT, EQR - главно американски защото там има най-много информация.
                                Малко си поизпуснал си влака за тези.

                                Коментар

                                Working...
                                X