IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жълтия, а и такива като pton, tdoc, zm здраво се бидват...

    Коментар


    • Какво точно трябваше да очакваме, поредния китайски фъд. Специално за всички, които цяла година пипат дъното на баба защото имала много 'value'

      Коментар


      • Изгавриха се яко с нас точно на черен петък - трябваше да го очакваме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Black Friday...
          Къде се промоциите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            като гледам индексите днес ще излезе, че е било
            Black Friday...

            Коментар


            • Отворих къси на SPX от 4650 без да се оливам, дано да не се окажат твърде малко,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                днеска не е време за продаване
                като гледам индексите днес ще излезе, че е било

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Щом си толкова уверен - UCO
                  Или директно и/или с АТМ/ИТМ путове, щом са ти скъпи - селвай.
                  Гледам 11-12% кихат за няма 2 месеца.
                  Не е вариант. 11-12% са нищожно малко в случая. Ще гледам сертификати, че ме светнаха как става.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Идея как е най-добре да се отиграе дългосрочно нафта на 100+ гущера? Ако може съвсем конкретно, че нещо не ми излизат сметките през etn-ите. Скъпи са им опциите. Според мен компаниите ще ядат хурката при наистина голям скок. Нищо чудно да им наложат допълнителни данъци за свръхпечалба или за зелени .... Това обаче е по-скоро бичо за самата суровина.
                    Щом си толкова уверен - UCO
                    Или директно и/или с АТМ/ИТМ путове, щом са ти скъпи - селвай.
                    Гледам 11-12% кихат за няма 2 месеца.

                    Коментар


                    • Идея как е най-добре да се отиграе дългосрочно нафта на 100+ гущера? Ако може съвсем конкретно, че нещо не ми излизат сметките през etn-ите. Скъпи са им опциите. Според мен компаниите ще ядат хурката при наистина голям скок. Нищо чудно да им наложат допълнителни данъци за свръхпечалба или за зелени .... Това обаче е по-скоро бичо за самата суровина.
                      Last edited by X_Y; 25.11.2021, 09:41.

                      Коментар


                      • голямо колебание дали с последните свободни кинти да купя обратно МТ че ми дойде отново на цената за на коятo влязох закратко или MTL. Печалбата на MT e покъртителна - 4,27 на акция за Q3 при цена в момента 29, но не и обръщат внимание, a може и електричество и газ много да натиснат печалбата. MTL няма тези проблеми в Русия, но знам че може и да ме измъчи преди да даде стотици проценти печалба. На Thanksgiving day ще е ден за размисъл.

                        Коментар


                        • Gogl-a се сети най-накрая. Ако не бях плащал премия за тъпата опция, сега можеше и да съм на плюс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            защо пада лирата?

                            Надолу ли са пазарите според вас. Че ако е така да се възползвам от намалението днес да попродам малко
                            днеска не е време за продаване

                            Коментар


                            • защо пада лирата?

                              Надолу ли са пазарите според вас. Че ако е така да се възползвам от намалението днес да попродам малко
                              Last edited by IvelinaJensen; 24.11.2021, 18:12.

                              Коментар


                              • Пълна миграция ABBV -> VTRS?

                                Коментар

                                Working...
                                X