IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Има ли някакви новини в неделя вечер, как върви разпространението на новия вариант.
    Как ще отворим утре ?
    Някой има ли проблем с оанда.не мога да вляза в платформата

    Коментар


    • Има ли някакви новини в неделя вечер, как върви разпространението на новия вариант.
      Как ще отворим утре ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Защо са ти тези полезни неща. Мигар ще направиш с тях?!
        ...
        Уча се и ми е интерсно какво правят другите хора с повече опит при такива интересни ситуации като в Петък например, а ти какво правиш от постоянните заядливи коментари с почти всички ?

        Коментар


        • Защо са ти тези полезни неща. Мигар ще направиш с тях?!

          Миналата година на теб конкретно ти казах три неща:
          • да взимаш ACN на $214 и да държиш дългосрочно;
          • да купиш LLY на $131 и също да държиш дългосрочно;
          • че GOOGL когато бяха на под $1500 са много по-добрия избор от AAPL.
          И трите неща са се дигнали почти двойно от тогава, за една година. Ти какво направи? Няма смисъл, човек... а и ти нали каза в прав текст, че целта ти е предимно да ме дразниш


          Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
          Пулс на мъртвец стана работата ...

          Кажете нещо полезно, стига глупости и заяждания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
            Засега прогнозата ти е бетон!
            謝謝 (Благодаря). И дано излезна лош пророк за по-нататък и спада да е приключил.

            Коментар


            • И Кристалинка от IMF се е изказала вчера , че ще понижи прогнозата за глобалния growth, поради новия вирус вариант
              https://www.reuters.com/world/omicro...er-2021-12-03/

              Коментар


              • Засега прогнозата ти е бетон!

                Коментар


                • 29.11.2021, 18:55
                  Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                  "Еврейчето вика, че пързалката ще е след Нова година, а сега сме нагоре. Да видим дали неговия анализ ще излезе или твоя. Излезнаха и някои информации, че новата буква не е кой знае колко по-зле от старата, така че няма да се учудя още утре да тръгне на север."

                  "За момента S&P500 би трябвало да върне нагоре и да запълни гапа, но после очаквам пак да го натиснат. По-вероятно ми се вижда силен спад да има през декември, а януари да сме пак на All-Time-High. А харабийския срут (с натъртвания) си повтарям прогнозата дето няколко пъти съм я казвал, че ще е 2024г."


                  Форде, ко става, кой позна до сега, аз или еврейчето (не го знам кой е)? Споко, спада май ще е дълбок, но пък за сметка на това продължителен. Причините ми изглежда да не са в Омикрона и Тъпиринга, ами в Китай. Носи се мълва, че Evergrande няма как да прескочат трапа и днеска китайските компании ги попиляха, всичко беше леж. https://www.asianinvestor.net/articl...ome-say/474206 (не е пресен линка, но пък добре е обяснено). С две думи, Китай може за втори път да катурне Света, веднъж с ковида и сега втори път като им гръмне балона в имотния сектор. ККомпартия въобще не е толкова толерантна към калпазаните като ФЕД и Сие и вече била оставила да фалират HNA Group, дето дължали $187 млрд на кредиторите. А Evergrande дължи $300 млрд. и съм сигурен, че има дебели щатски експозиции вътре. Ще има и изгърмели щатски фондове май и после всички по веригата са на хорото за веселбата.

                  Коментар


                  • Каквото е останало от tlt го забивам на 157 и се надявам да мине тези дни, минат ли ще ги прелея към злато и няма да поглеждам към tlt докато не падне под 130 . Иначе за първи път спадът ме хваща без шортове, но се наиграх достатъчно там..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                      Пулс на мъртвец стана работата ...

                      Кажете нещо полезно, стига глупости и заяждания.
                      ??? Чувак, 5% под върха сме! Купувай! Ако нямаш точна идея какво, барем взимай едни sso опцийки.

                      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Но не мисля
                      Очевидно е. Няма нужда да го декларираш.
                      Last edited by terziеv; 03.12.2021, 22:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                        Кво да кажем, чакаме викса на 40
                        https://prikachi.net/image/eNvub
                        https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-video-2114360

                        Коментар


                        • Ръководството на ККП доста изкрейзи последните 3-4 години и Китай вече е съвсем различна страна в сравнение с това, което беше преди Си Джинпин. Но не мисля, че е дошло време за национализация и маоизация.

                          Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Подобни растежни мастодонти сравнително често правят по 70% или малко отгоре спад от върха, но не обърнат ли да катерят след това работата е ясна..

                          п. Мишо, баш пък ти да подценяваш политическият риск

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Пак ослушване на пазара, като свинки във папур
                            Пич нови дъна на сипа. Моя индикатор cci ми го показа
                            . Той за пореден път не сбърка. Хяхяхяхяхя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Чак пък да занули... в много драматични краски гледате


                              Подобни растежни мастодонти сравнително често правят по 70% или малко отгоре спад от върха, но не обърнат ли да катерят след това работата е ясна..

                              п. Мишо, баш пък ти да подценяваш политическият риск

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Чак пък да занули... в много драматични краски гледате


                                Ей помня теслата като падна от 350 на 180 преди сплита и един аналист коментира по кабела, че реалната стойност била 10$. Има го някъде сигурен съм, беше баш на дъното

                                Коментар

                                Working...
                                X