IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а редко нещо си въобразява . гилотината тихичко лети и не се чува

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      много възбуден ми се струва нешо SPXa .... и с тея малки злобни дупки там и онам ...
      Възбуден чи се кани за нов ол тайм хай

      Коментар


      • късо мошеееееее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Туй отдавна го разкарах с 7.5$ плюс на артия.
          Мотка ми се гледам го на гущер и центове над продажната , ма скоро пак ще го гепя на 33 и надоле до 25 бой бой до посиняване
          Междувременно си имам GGN да ми снася златни яйца, а и BVN за броени седмици вече 15% ми е дал.
          Ала злото сега не ми е интересно, 20% поне още спад го чака, тия дни съм се концентрирал на зрънчовците
          е баце не знам дали ше слезне пак и така още 10 пъти, не ги знам кво мислят и кво праат ама на 25 надали, ама може, то всичко е възможно ебали ги вече ...

          Коментар


          • много възбуден ми се струва нешо SPXa .... и с тея малки злобни дупки там и онам ...
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              нещо ми говори в ушенцето че сривчето е много ама много близо при дау.мира не ми дава
              А дано де, ама надали, май ще си дремем така цяло лято, и после есента плавно нагоре.
              Няма волатилити = няма пари
              Че и в геополитически план нищо не се случва да разклати пазара, природни катаклизми няма ... стойм и чакаме ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                как сте бре екстрасенси-врачувате ли?
                Скука братче от 2 месеца нищо (важно) не се е случило.
                Стоим и чакаме ама нищо не се случва.
                Такъв застой отдавна не помня.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Туй отдавна го разкарах с 7.5$ плюс на артия.
                  Мотка ми се гледам го на гущер и центове над продажната , ма скоро пак ще го гепя на 33 и надоле до 25 бой бой до посиняване
                  Междувременно си имам GGN да ми снася златни яйца, а и BVN за броени седмици вече 15% ми е дал.
                  Ала злото сега не ми е интересно, 20% поне още спад го чака, тия дни съм се концентрирал на зрънчовците
                  Ба човек..ти правиш повече артия дори от равновесие
                  Last edited by IvanG; 01.07.2014, 16:27.
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • как сте бре екстрасенси-врачувате ли?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      Кастро бате как е GDXJ ти продаде ли ги пак ... а не тряя сега тепърва ще излитат там където тряяше да отидат ...
                      Туй отдавна го разкарах с 7.5$ плюс на артия.
                      Мотка ми се гледам го на гущер и центове над продажната , ма скоро пак ще го гепя на 33 и надоле до 25 бой бой до посиняване
                      Междувременно си имам GGN да ми снася златни яйца, а и BVN за броени седмици вече 15% ми е дал.
                      Ала злото сега не ми е интересно, 20% поне още спад го чака, тия дни съм се концентрирал на зрънчовците

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        нещо ми говори в ушенцето че сривчето е много ама много близо при дау.мира не ми дава
                        Топлика ти е размекнал ако не главния процесор, то поне покрай тия летни вируси лесно се прихващат тимпанити, иди се прегледай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                          нещо ми говори в ушенцето че сривчето е много ама много близо при дау.мира не ми дава
                          ама айде, че се изнервям вече а иам време до другия петък повече ньет ....

                          Коментар


                          • нещо ми говори в ушенцето че сривчето е много ама много близо при дау.мира не ми дава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Подскоците на мрялото коте бичи пазар ли му викат вече ?
                              Освен това смарт мъни не го купуват сега, за разлика от зрънчовците - жито и царевицата
                              Кастро бате как е GDXJ ти продаде ли ги пак ... а не тряя сега тепърва ще излитат там където тряяше да отидат ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Подскоците на мрялото коте бичи пазар ли му викат вече ?
                                Освен това смарт мъни не го купуват сега, за разлика от зрънчовците - жито и царевицата

                                Абе ...днеска с тоз слаб долър къмодитис трябваше да рън..а само златото и медта бичат...
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X