IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
    Да си призная, коментарите ми са за европейските борси, въпреки името на темата
    Лудницата е пълна и ако в тази сесия скокнем още малко, това може да са най-апетитните позиици за годината за цялото мечо човечество пак говора за европейските само
    Докато не ви избушат мечките стръвници кат гергъовденски ягънца - бял ден и големи профити не чакайте.
    То не че и аз не съм 5% късак на SDS, ма залагам главно на ъп варианта, засега.....
    Мисля поне едно 8-10% още ще видим до годинка време на спайчо до около 2150-2200 преди да почне някакъв по сериозен слалом...особено около лихвите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
      Да си призная, коментарите ми са за европейските борси, въпреки името на темата
      Лудницата е пълна и ако в тази сесия скокнем още малко, това може да са най-апетитните позиици за годината за цялото мечо човечество пак говора за европейските само
      защо си им се наточил така - мислиш пак ще раздухат дълговата криза ли акциите си ги държат една група хора и сега са казали само купувате. После като решат ще кажат изсипвайте всичко и ние при 20% спад ще почнем да купуваме а то ще продължава надолу и така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KПенчев Разгледай мнение
        През утрешната сесия ще засиля позиции в CRTO. Отвори се чудесна възможност днес след значителен спад. Сега са евтини, а на 5-ти Август илиза доклада за 2-рото тримесечие, който според мен ще е доволно позитивен
        CRTO e френска компания повлияна от негативния регионален тренд, директен конкурент на гугъл в онлайн рекламата. Те са разработили система за анализ на поведението на абсолютно всички потребители имали вземане даване с тяхна онлайн реклама. Това им позволява да създаваt рекламни кампании за своите клиенти с от 60 до 80% по добра ефективност от гугъл адс.
        Бе френско ли е, не е либоф - не ми го фали
        Оттам само това имам в уочлиста си, а и го следя без особен ентусиазъм, мисля още едно 15-20% фира може да даде преди да се задъни като хората.

        http://finviz.com/quote.ashx?t=geos&ty=c&ta=1&p=d

        Коментар


        • Да си призная, коментарите ми са за европейските борси, въпреки името на темата
          Лудницата е пълна и ако в тази сесия скокнем още малко, това може да са най-апетитните позиици за годината за цялото мечо човечество пак говора за европейските само
          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

          Коментар


          • тази седмица дали ще имат сили за 2000 наско почти сигурно ще удари 4000 ма е толкова оптимистично и е грехота да се купи, трябва да има страх

            Коментар


            • Бъркаш. не ден а минута и това ще дойде

              Коментар


              • Аз се набабаних жестоко, а според мен ще е така цел ден
                Жалко само, че вече съм пиян от обед
                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                Коментар


                • Ухааааааааа.нагоре надоле.дълга къса дълга къса вече се обърках.виждам ва двойно.палим палим .покажи на тия хора как са мяташ как го бараш

                  Коментар


                  • Иииибре
                    Днеска профит ша има за всичкото спекулант
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • През утрешната сесия ще засиля позиции в CRTO. Отвори се чудесна възможност днес след значителен спад. Сега са евтини, а на 5-ти Август илиза доклада за 2-рото тримесечие, който според мен ще е доволно позитивен
                      CRTO e френска компания повлияна от негативния регионален тренд, директен конкурент на гугъл в онлайн рекламата. Те са разработили система за анализ на поведението на абсолютно всички потребители имали вземане даване с тяхна онлайн реклама. Това им позволява да създаваt рекламни кампании за своите клиенти с от 60 до 80% по добра ефективност от гугъл адс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                        Абе светнете ме къде гледате календар кой кога ще вади отчетите си?
                        инсталирай си ThinkOrSwim аз го имам това чудо на техниката заради опциите, ама там има всьо и вся и earnigs и heat maps и от пиле мляо жалко, че демото е само 2 месеца и тряя да го настройвам всеки път, ама кво да се прай колегас, тея не предлагат акаунти на европейци и за без пара толкоз .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Он, он, да.
                          И то точно навреме - март кога се сриваха всички биотехи, та успяхме харно да си напазарим жилетки на промоция.
                          Обещал съм му яко черпене, държа си на думата.
                          Аз не съм обещавал нищо,но по коледно време една бутилка,черно джони има от мен
                          поразчетох се ,почетох,купих...от 3 месеца въртя ушите.на два пъти мислих да прибирам.закопчах 1300 левове инак до тук съм на 3700лв.и то това не спира да расте

                          ОБЕЩАНО
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Днес реших да приключа с борсовата търговия.
                            Осъзнах, че единствените пари, които истински са мои.... това са похарчените
                            Ще взема да се пробвам в политиката - прочетох, че там вакум нямало
                            Братлета, успех на всички ! И на каките също

                            Проти, кво пиеш бе...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Он, он, да.
                              И то точно навреме - март кога се сриваха всички биотехи, та успяхме харно да си напазарим жилетки на промоция.
                              Обещал съм му яко черпене, държа си на думата.
                              Аз приказвах за нея и май миналата година, но тогава пак изглеждаше скъпа

                              Черпенето като продадеш, хартиените печалби както ги има така и ги няма. На мен вече ми стана втора по големина позиция, измести втората и третата - прекалено бързо дърпа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Абе светнете ме къде гледате календар кой кога ще вади отчетите си?
                                Навсякъде ги има, блумбърг, яху файнанс, гугъл файнанс. Имаше някъде където ги изкарваха и всичките, целия календар, но честно казано не ми се търси къде точно е - то няма смисъл те са десетки хиляди компании, гледаш само тези които те интересуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X