IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • само дето не е от вчера а от 19ти ноември. Ваксината създава вътрешен имунитет и не влияе на този на лигавиците, от където реално се заразяваш. Затова ваксинираните заразяват лигавиците и разпространяват болестта дори още повече, едно защото много не се пазят и не пазят другите, друго - защото самите те, понеже са ваксинирани, не се разболяват тежко или дори изобщо не се разболяват - може само хрема да получат или нещо леко, но го игнорират.

    Коментар


    • И? Целта на ваксината е не да те предпази от зараза, а от тежъко протичане на болестта. Така че въпросът е какъв е делът на хората които постъпват в болница и са ваксинирани по възрастови групи. Затова има все повече данни възоснова на едно просто правило / Bayes rule. Там търси резултати. Дотогава Moderna и BionTech остават силни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        коя статия, дай линк
        The epidemiological relevance of the COVID-19-vaccinated population is increasing - The Lancet Regional Health – Europe

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          Абе Файзер и Модерна след днешната статия в Lancet как са живи бе? Сега като изход от ситуацията май цялото населние трябва да се ваксинира задължително, но сентимента към 2те компании не знам как ще се оправи
          коя статия, дай линк

          Коментар


          • Пауъл от ФЕДА,бетер наш Терзо с тая инфлация.
            Всъщност дрънка това ,което искат да чуят политиците.


            ПП.Дълъг Дау стоп 33950.
            Last edited by Майстора233; 02.12.2021, 05:09.

            Коментар


            • Абе Файзер и Модерна след днешната статия в Lancet как са живи бе? Сега като изход от ситуацията май цялото населние трябва да се ваксинира задължително, но сентимента към 2те компании не знам как ще се оправи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                Видях че има новина че ще реизнат капила при DWAC. Продадох на 48 след затварянето в бързината да взема едни сосни кинти че идва нова година, бях купил на 39,30 минути преди това . Сигурно съм се прецакал, но може бе не чак толкова. Лошото е че трейдинг профит днес близо хилядарка след това затваряне не ме радва дагоеаа.
                Има не малка вероятност да си избързал с продажбата.Като гледам как се наемат в нета на тази тема...........,нищо чудно да е от най-актуалните в утрешният ден.
                А може и да си направил най-правилният избор.

                Коментар


                • Видях че има новина че ще реизнат капила при DWAC. Продадох на 48 след затварянето в бързината да взема едни сосни кинти че идва нова година, бях купил на 39,30 минути преди това . Сигурно съм се прецакал, но може бе не чак толкова. Лошото е че трейдинг профит днес близо хилядарка след това затваряне не ме радва дагоеаа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    тъкмо и аз щях да питам как отигравате ситуацията. Аз се ядосвам, че все една и съща грешка правя, а ако направя обратното случайно пак се оказва, че съм направила грешка
                    Ако имаш акции които продаваш и те след това се вдигат много повече тогава може да се каже че правиш грешка. Ако имаш акции които купуваш и падат, това е в реда на нещата понякога защото имаш възможност ако имаш смелост да добавяш на по-ниски нива стига първоначално да не е голяма позицията. Ако размера на позициите в които имаш голяма печалба те притеснява тогава ги намали и вземи заслужени печалби, ако спаднат пак ще ги купиш, така накрая може да са ти безплатни. Най-добре си вкарай по графики нива за вход без стопове. Продай всички акции които са на горния или близо до горния край на канал ако са в такава формация

                    Коментар


                    • ако имаш предвид ДОВ 0ще миналата седмица писах ,че вероятно образува връх...и големият седмичен бар беше кат сигнал.. практиката показва че има ли такива големи низходящи барове следващият ще е пак такъв ..никoй нищо не натиска но не всичко винаги върви нагоре
                      Pip master

                      Коментар


                      • тъкмо и аз щях да питам как отигравате ситуацията. Аз се ядосвам, че все една и съща грешка правя, а ако направя обратното случайно пак се оказва, че съм направила грешка

                        Коментар


                        • Коментари за спада? Натискат всичко което е в даунтренд, особено суровинните компании до последно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P
                            Така като ги сравнявам, портфолиото ти няма да се задържи дълго над пазара и по-добре да държиш SP евентуално с някакъв леверидж ако ти е много скучно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                              това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
                              то всеки купува/продава с идеята, че нещо ще падне или ще се качи. Ама не винаги се уцелва. Ти да не би винаги да си на плюс?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
                                това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
                                Pip master

                                Коментар

                                Working...
                                X