IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма да ги последват, защото съставът на индексите е различен. Бая нафта, мини и фини. Няма Юбер мубер и шитни като Епъл.

    Байдъвей, някой тука беше казвал да се скъсява aapl. Вчера ново годишно дъно.

    Т.е. ftse не е скъп.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      То и като тръгне да качва с тая експозиция става мазало - Вчера стигна до 700 паунда на плюс и след това като обърна днес отиде на над 1000 на минус

      та установих че нямам необходимите добродетели да държа позиция дълго време, явно за това дей трейдинга по ми харесва

      Ще го изчакам пак да мине не плюс, продавам и продължавам с дей трейда.

      Весели Празници на Всички
      Тея англета верно само за дейтрейд плачат.

      Станах преди малко и гледам, отворили борсичката им с гап като при Сипа от вчера… Затварят с малки дневни разлики, но маркират нелоши отклонения. При такива обстоятелства да се дебнат добри дневни входове и изходи, ще направят търговията в пъти по-доходоносна от задържането.

      Обезценявайки паунда, успяват все още да се задържат на такива нива. Интересно ми е колко време ще им трябва за да последват американските индекси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Ох, че добре си натоварил. С такава експозиция като тръгне да слиза, ще е като билет от лотарията

        Иначе и мен ме учуди стабилността с която се крепи FTSEто. Такава солидна подкрепа под върховете като пропадне и следва свободно спускане с поне 10%. Тогава ще е момента да си тестваш волята за задържане на позицията.

        Засега гледам, че го маскират като продължение на ралито, барем се хване още някой на куката и най-вероятно ще пречупи линията неочаквано.
        То и като тръгне да качва с тая експозиция става мазало - Вчера стигна до 700 паунда на плюс и след това като обърна днес отиде на над 1000 на минус

        та установих че нямам необходимите добродетели да държа позиция дълго време, явно за това дей трейдинга по ми харесва

        Ще го изчакам пак да мине не плюс, продавам и продължавам с дей трейда.

        Весели Празници на Всички

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Няма как да очаквате грамадански сур в Лондон. Там от доста време лазят по дъното и цените са почти разумни.
          Ние Терзо сме скромни едни 500 пункта искаме ама каквото дойде

          Коментар


          • Ко става с тая Тесла? Бетер шиткойн бря.

            Коментар


            • Днес ке продам малко CLF. Да има за подаръци за децата. Останалата част държим до 30+.

              Коментар


              • Няма как да очаквате грамадански сур в Лондон. Там от доста време лазят по дъното и цените са почти разумни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Вкарах още 1000 паунда и добавих още 4 паунда на фигура сега вече са 33 паунда на фигура и мисля да държа поне до около предишното дъно на около 7300 и после може пак да дей трейдвам или направо ще ги оставя до към 7000 ако не ми се занимава

                  Днеска щатските паднаха с по около 2-3% а FTSE-то само с нема 1% беше хубаво и то да удари 200 фигури но да не бъдем лакоми и утре е ден
                  Ох, че добре си натоварил. С такава експозиция като тръгне да слиза, ще е като билет от лотарията

                  Иначе и мен ме учуди стабилността с която се крепи FTSEто. Такава солидна подкрепа под върховете като пропадне и следва свободно спускане с поне 10%. Тогава ще е момента да си тестваш волята за задържане на позицията.

                  Засега гледам, че го маскират като продължение на ралито, барем се хване още някой на куката и най-вероятно ще пречупи линията неочаквано.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Дръж, дръж смело. Сега ако не затвориш и устискаш, скоро бая лев ще направиш. Днеска такива красиви движения се получиха, че печалбите ми са 4-цифрени. Направо красота.
                    Вкарах още 1000 паунда и добавих още 4 паунда на фигура сега вече са 33 паунда на фигура и мисля да държа поне до около предишното дъно на около 7300 и после може пак да дей трейдвам или направо ще ги оставя до към 7000 ако не ми се занимава

                    Днеска щатските паднаха с по около 2-3% а FTSE-то само с нема 1% беше хубаво и то да удари 200 фигури но да не бъдем лакоми и утре е ден

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Сега в момента вече съм 70 паунда на плюс по отворените позиции и се движа с 29 паунда на фигура по нанадолнището

                      (Докато довърша поста станали 150 паунда на плюс при 29 паунда за фигура направо фърчат )
                      Дръж, дръж смело. Сега ако не затвориш и устискаш, скоро бая лев ще направиш. Днеска такива красиви движения се получиха, че печалбите ми са 4-цифрени. Направо красота.

                      Коментар


                      • Къртя го този пазар. Все едно ме четат тука и тогава нагласят цените.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          За подкрепата го резнах FTSE с едно късо от 7520, вече с 3 паунда/фиг. Все пак съм мечка и трябва да се притичвам на помощ на колегите.
                          Не съм затварял. Ливириджа беше на 100% 24 паунда на фиг и от входа ме вкараха времено назад почти 100 фигури

                          Днес сутринта вкарах още 3000 паунда да ги измлатя и тях на късо обаче те повечето ми ги взеха да покрият марджина и реално добавих само още 2 паунда на фигура, след това като падна ми освободи още малко та добавих още 3 паунда на фигура

                          Сега в момента вече съм 70 паунда на плюс по отворените позиции и се движа с 29 паунда на фигура по нанадолнището

                          (Докато довърша поста станали 150 паунда на плюс при 29 паунда за фигура направо фърчат )

                          Коментар


                          • Днес е добър ден, ако утре има паническо разпродаване, ще е чудесно за покупка на някои добри компании.

                            Коментар


                            • За подкрепата го резнах FTSE с едно късо от 7520, вече с 3 паунда/фиг. Все пак съм мечка и трябва да се притичвам на помощ на колегите.
                              Last edited by Bad_Bear; 22.12.2022, 16:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                                Беар тежки времена настанаха за мечките и прасетата преди коледа ела да кажеш някоя добра дума че реших рано рано да обявя ралито за приключило а то имало още

                                Стопове ли гърмят та не спира това нещо?
                                Гърмят и стопове, отделно има “обиране на ликвидност” във високото. Затова онзи ден като писах да се слагат дълбоки стопове на късите, имах предвид такова подобно положение.

                                Тъй като шипа който направи надолу беше доста дълъг, а вълната още не беше оформена се очакваше подобен отскок нагоре. Ако не си затворил късите и сега са на загуба - не бързай да затваряш, ще има нов тест на дъното.

                                Дано да си добре с ливъриджа, той е винаги основния проблем при такива ситуации. Отделно фундамента показва, че британската икономика навлиза в рецесия, та не виждам причина за притеснение. Просто кофти вход.

                                Има и един друг сценарий, ама е толкова малко вероятен, че даже няма смисъл да го споменавам.

                                Коментар

                                Working...
                                X