IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

      Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.
      Търговията с акции на PacWest и Western Alliance беше прекратена преждевременно, след като цената на тези книжа се срина с по над 20%. ми май дойде

      Коментар


      • Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

        Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
          вчера беше спряна търговията а днес как ще е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

            ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.
            11:45 Регулатори поеха First Republic, ще я купи JPMorgan Chase това нее ли добра новина

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              На 'републиканците' от Фърст ли?
              Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

              ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Утре е добър ден за обявяване на фалит.
                На 'републиканците' от Фърст ли?

                Коментар


                • Утре е добър ден за обявяване на фалит.

                  Коментар


                  • Вчера много хубаво почнаха да падат, тамън си викам идеално - бомбите на архитекта хванаха дикиш......... ама за съжаление и макдоналдс, и гугъл, и майкрософт, и дженерал моторс изкараха твърде хубави отчети! Бачо Били направо се оля........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
                      Лошата новина е че в холсела имат видими проблеми и Гучи не са успели да отплеят въпреки отварянето на Китай. Добрата е че Ив Сен Лоран с директните продажби се представя много добре. Очилата също са интересни, но там обемите още са малки.

                      С този слаб отчет и банковите призраци ми изглежда добро начало на корекция в Луксзония сегмент, да видим.
                      При тия нива и Хермес и LVMH ,са доста скъпи вече

                      Коментар


                      • Лошата новина е че в холсела имат видими проблеми и Гучи не са успели да отплеят въпреки отварянето на Китай. Добрата е че Ив Сен Лоран с директните продажби се представя много добре. Очилата също са интересни, но там обемите още са малки.

                        С този слаб отчет и банковите призраци ми изглежда добро начало на корекция в Луксзония сегмент, да видим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
                          Благодаря за мненията. Така или иначе едва ли ще се занимавам с нещо което ми е толкова далечно. Все си мисля че тази компания може да стане лидер ако това с автономното шофиране го направят успешно след някоя година.
                          https://www.capital.bg/politika_i_ik...te_v_sasht_za/

                          Ти ако имаш дългосрочен интерес в тая област виж тогава Ривиан. На мен ми попаднаха в полезрението мин. месец след няколко сериозни отскока по 10%+, но не съм ги търгувал. Предполагам, че сега Теслата ще изкара лош отчет (а какво по-хубаво време за влизане), но те дъмпят пазара, колите им в Китай с 50% по-евтини, изтискват и останалите да свалят цени, така че няколко китаеца мн. сериозно клекнаха, докараха ги почти до фалит, чак асоциацията им се намеси да спрат ценовата война.

                          Коментар


                          • Благодаря за мненията. Така или иначе едва ли ще се занимавам с нещо което ми е толкова далечно. Все си мисля че тази компания може да стане лидер ако това с автономното шофиране го направят успешно след някоя година.

                            Иначе както вика Терзиев - Бам на 2000. Другата седмица ми е адски интересно какви отчети ще извадят Керинг - продължавам да съм на мнение че са много незаслужено пренебрегнати и изостават. Предполагам че с отварянето на Китай продажбите на Гучи ще спрат да дават смесени сигнали.

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              За спекула съм съгласен ,понеже взех ДЦК от Елана ,сега се чудя дали да купувам от тях и акции ,имат 0.1 годишно за съхранение на актива и мисля минимална от 6 долара или евро на сделка ,изобщо не знам Елана струват ли си за международни пазари от към разходи или това е много.
                              Интерактив през Карол или директно си си открил сметка ?
                              То дали ще е елана, карол или някой друг - винаги като има посредник по веригата таксите са поне двойно.
                              Има разлика обаче дали търгуваш акции или фондове.
                              ИБ - такса акции - 1$, карол - мисля, 2$
                              ИБ - такса фондове 4~5$, карол - мисля, 10$
                              мес. такса: ИБ max (0, (10$ платени_такси_сделки / 3$ вместо 10$ ако си под 26г.)
                              мес. такса: Карол - мисля че 2$ - но не съм сигурен...

                              Посредници никога не съм ползвал за нищо, но ако ще си откриваш сам акаунт - по-добре някой, който вече има акаунт да ти рефърне линк, понеже има бонус 200$, който може да си ги поделите (а и така по-бързо минава процедурата по верификация на профила). Ето това е програмата:



                              Last edited by Julius_BG; 21.04.2023, 21:10.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Еми тогава стой настрана от тях.
                                На мен теслата ми е само за спекула, не дългосрочно.
                                Интерактив, 1$ разходи по покупка/продажба - това е...
                                (не мисля че имат по-добър аналог за нашите ширини)
                                За спекула съм съгласен ,понеже взех ДЦК от Елана ,сега се чудя дали да купувам от тях и акции ,имат 0.1 годишно за съхранение на актива и мисля минимална от 6 долара или евро на сделка ,изобщо не знам Елана струват ли си за международни пазари от към разходи или това е много.
                                Интерактив през Карол или директно си си открил сметка ?

                                Коментар

                                Working...
                                X