IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Демото за какво ти е?Демото е да те зарибят яко и после да потънеш още повече ако не знаеш Демото затова е измислено я с реални средства почни да видим дали ще се хвърляш така както го правиш с Демото?
    С каква сума ще влезеш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      И не пожела демо. Да си троши главата. Така или иначе ники си е природно предпазен. Той няма да вложи големи суми. В неговия случай ще са стотинки, което и ще го предпази. Буря в чаша вода.
      Демото за какво ти е?Демото е да те зарибят яко и после да потънеш още повече ако не знаеш Демото затова е измислено я с реални средства почни да видим дали ще се хвърляш така както го правиш с Демото?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Винаги ме е кефило хора обясняват как нещо няма да стане. Имам няколко познати, дето направо ме намразиха, че ми се получи.
        Те понеже всички са специалисти когато си намерих място и брокер за облигациите затова консултирах и човек дето си имаше опит и то голям с акции,ако някой си мисли че ей така съм тръгнал жестоко се лъже .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Не чете,не приема съвети,затруднява се с една проста регистрация,иска да "инвестира" на върха дългосрочно и то в разни шитни
          Фалирал е с 1 млн % сигурност !
          Но явно,че човек трябва да си извърви сам пътя
          Какво да чета и какви съвети да приемам?
          Кой,къде и кога ми е дал съвети ?
          Джулиъса ми говори за неща дето няма как да помня или пък сега да се сетя че е писал ,това е форум,всеки си пише нещо ,а в крайна сметка пак казвам последната седмица дори ,не ден или два пишех за това ,можеше някой да каже ето ти линка и ако искаш се регистрирай от него ,но всеки си мълчи.После ама аз бях казал..
          Колкото до демото,за какво ми е демо?
          Вие купувате ,продавате което е супер ,при мен стратегията ще е само да купувам.няма да продавам нищо..Така че демото не ми трябва,я вижте някои компании като Епъл,като Майкрософт,или останалите по скъпи компании колко са падали и за какъв период като цяло ,я да бяхте купували за последните 20 години само сега какви щяха да са числата?Така че демото не ми трябва така или иначе а и да не са наложи да продам все ще се справя.Това което повече може би ме вълнува е с тези данъчни декларации,и изобщо данъчните бумащини,сега Октомври имам падеж на съкровищни бонове и без това трябва да попълвам данъчна ,за догодина може йи в нея ще пиша и ако съм купиш нещо,другото е ако непрекъснато купувате и продавате в вашия случай как след 12 месеца се оправяте с вписването на данните или те се изкарват като отчет във софтуера на платформата ,това е интересно защото ако купиш държиш продадеш пак купиш става някаква каша ,как ще помниш кое на колко си купил колко ти е печалбата ит.н.Нашите данъчни как могат да те проследят изобщо или на финала когато си теглиш парите се вижда че имаш някаква печалба..
          Иначе по съветите как съм щял да изгори ами ето исках да купя облигации проверих всички банки,дилъри намерих си хора сключиха сделка ,и на финала още пролетта когато банките още спяха масово имах сделка на близо 3% годишна доходност и то за 6 месеца понеже купих на вторичен пазар с брокера. Сам съм се оправил ,така че това е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Винаги ме е кефило хора обясняват как нещо няма да стане
            Той така или иначе не слуша никой,така,че ....
            Да опита момчето,просто му давам приятелски съвет ,а не му правя мечешка услуга.

            Коментар


            • Винаги ме е кефило хора обясняват как нещо няма да стане. Имам няколко познати, дето направо ме намразиха, че ми се получи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Не чете,не приема съвети,затруднява се с една проста регистрация,иска да "инвестира" на върха дългосрочно и то в разни шитни
                Фалирал е с 1 млн % сигурност !
                Но явно,че човек трябва да си извърви сам пътя
                И не пожела демо. Да си троши главата. Така или иначе ники си е природно предпазен. Той няма да вложи големи суми. В неговия случай ще са стотинки, което и ще го предпази. Буря в чаша вода.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ами аз това съм ти го писал още преди 2месеца. Ако напишеш в търсачката"рефърне" ще го откриеш, ама само с писане не става! Трябва и четене!
                  Не чете,не приема съвети,затруднява се с една проста регистрация,иска да "инвестира" на върха дългосрочно и то в разни шитни
                  Фалирал е с 1 млн % сигурност !
                  Но явно,че човек трябва да си извърви сам пътя
                  Last edited by petrg5s; 18.06.2023, 07:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Евраз е бегал. Полиметал не са под санкции, но ще се местят в Казахстан и спират търговията в Лондон.

                    Т.е. ако си ги прехвърлиш в друг брокер, който има достъп до борсата в Астана, нямаш проблеми никакви. Обаче е голям зор. Пробвах през freedom и искат и майчиното мляко, превод на паспорти и прочие. И се оказва най-добре да си вземеш на хартия собствеността. Доста брокери го правят, но не и IBKR. Таксите за това варират безумно. Има по 6 камъка, има и по няколкостотин.

                    При мен е още по-терсене, защото съм купувал във Франкфурт.
                    Щом ще местят ще ги продам до Астана скоро не мисля да ходя

                    Щом ги гледаш тия погледни и FXPO при провал на контранастъплението ще се сринат още и си заслужава да се пробваш

                    Коментар


                    • Евраз е бегал. Полиметал не са под санкции, но ще се местят в Казахстан и спират търговията в Лондон.

                      Т.е. ако си ги прехвърлиш в друг брокер, който има достъп до борсата в Астана, нямаш проблеми никакви. Обаче е голям зор. Пробвах през freedom и искат и майчиното мляко, превод на паспорти и прочие. И се оказва най-добре да си вземеш на хартия собствеността. Доста брокери го правят, но не и IBKR. Таксите за това варират безумно. Има по 6 камъка, има и по няколкостотин.

                      При мен е още по-терсене, защото съм купувал във Франкфурт.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Пита ли съпорта да ти издадат хартиен сертификат? Каква такса искат за това?

                        ... при мене пълен блокаж в Ibkr. Първо безобразни глупости дращеха, после някой по-нормален от съпорта се включи, ама пак ми вика - разкарай ги от нас, нищо тук не можем направи.
                        Несъм ги питал и няма смисъл

                        позицията е активна за продажба, ако искам и сега мога да я продам, но след това не мога да купя

                        Купих я преди година в началото на войната на ниска цена и си я държа за спомен

                        Имам и малко Евраз която обаче не мога да я продам не че съм се затърчал

                        Що е тоя зор да я разкарваш дръж си я войната все някога ще приключи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000

                          Аз имам малко във фритраде мога да го продавам но не и да купувам оставил съм си го за спомен
                          Пита ли съпорта да ти издадат хартиен сертификат? Каква такса искат за това?

                          ... при мене пълен блокаж в Ibkr. Първо безобразни глупости дращеха, после някой по-нормален от съпорта се включи, ама пак ми вика - разкарай ги от нас, нищо тук не можем направи.
                          Last edited by terziеv; 17.06.2023, 18:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ами аз това съм ти го писал още преди 2месеца. Ако напишеш в търсачката"рефърне" ще го откриеш, ама само с писане не става! Трябва и четене!
                            Според теб ти дали помниш аз какво съм писал преди 2 месеца ?
                            Още вчера даже не вчера от седмица да кажем питах някои неща ,и ти влизаш четеш можеше едно простичко напомняне да вземем доларите ама ..карай заминаха вече

                            Коментар


                            • Забравих дали съм питал, ама за всеки случай - Дали някой държи Полиметал? Че се боря като прасе с IBKR.

                              Най-кофтито на тези брокери е, че нямат съпорт. Единият акаунт е през Карол, баш за да имам местен контакт. Да де, ама кога има проблем никакво съдействие. Сам се оправяй, не може, нямаме информация.

                              Коментар


                              • Декларацията е отделна тема и е 4стр. назад в заглавията... ето:

                                https://forum.investor.bg/forum/%D0%...86%D0%B8%D1%8F

                                Коментар

                                Working...
                                X