IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Нафтата яко на долу обаче OXY не му се пада много
    Айде сега сетите се каква е схемата за OXXY ,и защо Бъфет налива там...наскоро имаше една снимка с мениджърите на Окси с едни лопатки строени в редичка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
      Нафтата яко на долу обаче OXY не му се пада много

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
        Правилният въпрос е не до ДОКЪДЕ ще слиза , а до КОГА.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Не с банките а с потенциалното търсене при една икономическа криза.Нали видя какво стана като затвориха всичко?То уж и енергийна криза щеше да има после се оказа както и в Дания десетки фирми от сектора просто са помпели цените вй така ,около 20 милиарда са злоупотребите разкрити в Дания .
          Стига преразказва интернет, май нига. Нафтата е уникално капиталоемък бизнес. Важи за добив, транспорт, рафиниране... за всичко. При отлив на капитал естествено имаме отлив и от нафтата, където всеки един момент има спекулации за трилиони. Вдигането на лихвите също води до известен отлив от високорискови инструменти и преливане към по-сигурни.

          ... това обаче става на фона на уникално ограничен добив!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
            Не с банките а с потенциалното търсене при една икономическа криза.Нали видя какво стана като затвориха всичко?То уж и енергийна криза щеше да има после се оказа както и в Дания десетки фирми от сектора просто са помпели цените вй така ,около 20 милиарда са злоупотребите разкрити в Дания .

            Коментар


            • Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

                Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.
                Търговията с акции на PacWest и Western Alliance беше прекратена преждевременно, след като цената на тези книжа се срина с по над 20%. ми май дойде

                Коментар


                • Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

                  Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                    вчера беше спряна търговията а днес как ще е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

                      ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.
                      11:45 Регулатори поеха First Republic, ще я купи JPMorgan Chase това нее ли добра новина

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        На 'републиканците' от Фърст ли?
                        Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

                        ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Утре е добър ден за обявяване на фалит.
                          На 'републиканците' от Фърст ли?

                          Коментар


                          • Утре е добър ден за обявяване на фалит.

                            Коментар


                            • Вчера много хубаво почнаха да падат, тамън си викам идеално - бомбите на архитекта хванаха дикиш......... ама за съжаление и макдоналдс, и гугъл, и майкрософт, и дженерал моторс изкараха твърде хубави отчети! Бачо Били направо се оля........

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
                                Лошата новина е че в холсела имат видими проблеми и Гучи не са успели да отплеят въпреки отварянето на Китай. Добрата е че Ив Сен Лоран с директните продажби се представя много добре. Очилата също са интересни, но там обемите още са малки.

                                С този слаб отчет и банковите призраци ми изглежда добро начало на корекция в Луксзония сегмент, да видим.
                                При тия нива и Хермес и LVMH ,са доста скъпи вече

                                Коментар

                                Working...
                                X