IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен ще се формира много мощно рали независимо от икономически данни, новини, развитие на войната и отчета на Епъл,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

      ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.
      Оказа се, че дори песимист като мене е изненадан от бързото сур. Няма да добавям, но според мен WASH e една от най-сигурните банки сред малките. Ако нямах, бих пуснал лотарийно билетче тук.

      .... колкото до другото. Според мен няма как да излязат от водовъртежа, защото запазването на долара е по-важно от всичко друго. И сега инфлацията си е безумна; ако променят курса, няма статистически шашми, които да им помогнат.

      Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
      А ми се ще да видя от някъде, какво се случва с депозитите в регионалните банки днес?Вярвам е страхотия?!?

      Някой вижда ли го да дойде това и във велика ЕВРОПА?
      Категорично не. ЕС-то може да си позволи хиперинфлацията. И без това никой не го бръсне за слива.

      Коментар


      • А ми се ще да видя от някъде, какво се случва с депозитите в регионалните банки днес?Вярвам е страхотия?!?

        Някой вижда ли го да дойде това и във велика ЕВРОПА?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
          Мисля че западните ни партньори са на ръба да им крашне целият пазар.Не знам как биха могли този дух да го държат само в банковата бутилка?
          Това е целта,как иначе мислиш се приземява този тежък,тежък самолет ?

          Коментар


          • Мисля че западните ни партньори са на ръба да им крашне целият пазар.Не знам как биха могли този дух да го държат само в банковата бутилка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Нафтата яко на долу обаче OXY не му се пада много
              Айде сега сетите се каква е схемата за OXXY ,и защо Бъфет налива там...наскоро имаше една снимка с мениджърите на Окси с едни лопатки строени в редичка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
                Нафтата яко на долу обаче OXY не му се пада много

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
                  Правилният въпрос е не до ДОКЪДЕ ще слиза , а до КОГА.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Не с банките а с потенциалното търсене при една икономическа криза.Нали видя какво стана като затвориха всичко?То уж и енергийна криза щеше да има после се оказа както и в Дания десетки фирми от сектора просто са помпели цените вй така ,около 20 милиарда са злоупотребите разкрити в Дания .
                    Стига преразказва интернет, май нига. Нафтата е уникално капиталоемък бизнес. Важи за добив, транспорт, рафиниране... за всичко. При отлив на капитал естествено имаме отлив и от нафтата, където всеки един момент има спекулации за трилиони. Вдигането на лихвите също води до известен отлив от високорискови инструменти и преливане към по-сигурни.

                    ... това обаче става на фона на уникално ограничен добив!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.
                      Не с банките а с потенциалното търсене при една икономическа криза.Нали видя какво стана като затвориха всичко?То уж и енергийна криза щеше да има после се оказа както и в Дания десетки фирми от сектора просто са помпели цените вй така ,около 20 милиарда са злоупотребите разкрити в Дания .

                      Коментар


                      • Гледай нафтата. Мислил ли си досега, че връзката с банките е толкова пряка. Признавам си, че мен ме изненада. Въпросът е докъде може да слиза при положение, че добив нема.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

                          Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.
                          Търговията с акции на PacWest и Western Alliance беше прекратена преждевременно, след като цената на тези книжа се срина с по над 20%. ми май дойде

                          Коментар


                          • Това е свирено. Да гледаме напред. Към следващия фалит.

                            Аз се оглеждам за заместник на Унилевер в портфейла, но нещо не откривам. Такива кежави дивиденти ме не устройват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                              вчера беше спряна търговията а днес как ще е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Умре съвсем по план. Мойш ли да повярваш, че бях сложил поръчка за късо на 6,69.

                                ... пуснах захранка за WASH на 25. В момента е под ковид цената.
                                11:45 Регулатори поеха First Republic, ще я купи JPMorgan Chase това нее ли добра новина

                                Коментар

                                Working...
                                X