IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Хора не сте прави. Това не е заради шумата. Нямаше да е така рязко. До кръста съм в златари, но това е лошо. Някой купува физика независимо от цената. Сякаш се прави подготовка за откриване нов фронт на ТСВ.

    Тия идиоти да ходят да целуват ръка и друго на Путин преди да сме дали фира всичките.
    ​​​
    Терзо и ти ли комунист се оказа бе батко? Путин много повече го е страх от запада, не виждаш ли, че живее в бункер? Нищо не може да ни направи, живей си живота, гледай си инвестициите!
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Хора не сте прави. Това не е заради шумата. Нямаше да е така рязко. До кръста съм в златари, но това е лошо. Някой купува физика независимо от цената. Сякаш се прави подготовка за откриване нов фронт на ТСВ.

      Тия идиоти да ходят да целуват ръка и друго на Путин преди да сме дали фира всичките.
      ​​​
      Не някой - институционалните купуват сериозно. А иначе индиректно е шумата - без шумата нямаше да ставаме свидетели на безпрецедентната планова икономика която залива Запада. Що за идиотия е да даваш милиарди на частни компании да правят заводи за чипове.

      То не са актове за борба с инфлация, не са програмите в Европа. Нямаше да се финансира цирка с немси колко прокси войни и прочие.

      Виж какво става с мъни маркет фондовете. Миналта година плебса е бил най-голямата група купуваща Трежърис. Цените минаха на ново плато и е нормално златото и да се раздвижи.

      За едно си прав обаче - това не изглежда като да има лесна развръзка.

      Коментар


      • Хора не сте прави. Това не е заради шумата. Нямаше да е така рязко. До кръста съм в златари, но това е лошо. Някой купува физика независимо от цената. Сякаш се прави подготовка за откриване нов фронт на ТСВ.

        Тия идиоти да ходят да целуват ръка и друго на Путин преди да сме дали фира всичките.
        ​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          НЕЩО СИПА ВИ ОКЛЮМА А

          КАК Е ИНФЛАЦИИКАТА

          ох че кеееееееееееффф никой няма да ми избяга

          да отбележим и обърнатата кратунка на дъното от вчера

          Last edited by the architect; 12.04.2024, 13:56.

          Коментар


          • борсовата търговия върви по план. събарям сипа с бомбата

            съсъсъсъсъсъсъсътъс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Почвам да се паникьосвам леко за златото и среброто. Това няма ли копче за надолу.
              Колкото принтера на банките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Почвам да се паникьосвам леко за златото и среброто. Това няма ли копче за надолу.
                Аз за еврото. Че го шортя, шортя го, обаче от къде идва тази разпродажба?!? Никоя от европейските ДЦК не се разпродава. Коеееето ме навежда на мисълта, че е суап на централните банки с цел да се понижи доходността на американските ДЦК, които между другото не вървят много добре. Отмениха търгове от 15-ти за 18-ти и може да набират ликвидност... Знам ли.

                Но в момента имаме рядко явление на възходящи DXY и злато.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Почвам да се паникьосвам леко за златото и среброто. Това няма ли копче за надолу.
                  Има , ама септември месец от тройката.

                  Last edited by Майстора233; 12.04.2024, 07:37.

                  Коментар


                  • Почвам да се паникьосвам леко за златото и среброто. Това няма ли копче за надолу.

                    Коментар


                    • опа



                      Коментар


                      • НЕЩО СИПА ВИ ОКЛЮМА А

                        КАК Е ИНФЛАЦИИКАТА

                        Коментар


                        • ИМАМЕ ЛИ НОВИ ИЗМАМНИ НОВИНКИ ЗА ИНФЛАЦИИКИ ФЕДЧЕТА И ОТЧЕТЧЕТА

                          СЕГА ЩЕ ПРИБЕРА ПАРИЧКИТЕ ВИ НА ДАУН ЖОНСА



                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-04-11 230204.jpg
Views:	1
Size:	8.5 КБ
ID:	4172253


                            Забавният момент, в който позицията скача с 30% за ден и "печалбата" от -94% става -93%. Още само едни 1500% да скочи и ще съм на 0.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                              Благодаря! Здраве, успехи и късмет и на тебе! Само че щом още пиша тука, значи хич не съм голям
                              За VERI (Veritone Inc) искам да ти покажа, че не е просто късмет, това си е класика в жанра. Имаш растяща цена при намаляващи обеми (дивергенция в цена/обем). Какво значи това? Показва, че късите бягат без бой и местят поръчките все по-нагоре, тъй като са се появили някакви фундаментални причини алъш-вериша да се премести на по-високи цени. Има още потенциал да расте.
                              Благодаря за урока за късите на VERI!
                              Погледнах ги. Верно, че са калпави. Не ми харесват нито да ги купувам (щото са калпави), нито да ги продавам (заради слуховете, за които спомена по-рано, че може да им наливат пари)...

                              Тези дни играя CVNA. Това е голяма измама. И там има много къси, и са ги душили бързо и мъчително...

                              Шитня... много къси... някакви малки злосторничета цъкат статии, че било хубава дългосрочна инвестиция... други помпят цената до дупка. Инсайдерите продават около върха... под строй. Дали е класика??? Дали тези измами се учат в университетите???

                              Но нали никой не може да манипулира Пазара прекалено дълго???

                              Чакам да качи и пак ще шортя

                              Коментар


                              • АБЕ ШО ДИГА ТОЯ НАСДАК НАЛИ ВЧЕРА ПАДАШЕ ЗАРАДИ НЯКАКВИ НОВИНКИ

                                Коментар

                                Working...
                                X