IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Опасявам се, че нищо няма да стане. Модераторите най-обичат да не реагират на сигнали за очевадни обиди и заяждания. Шанса да се намесят е по-голям ако не пускаш сигнал. Аз затова отдавна съм се отказал от сигналите

    Тук важи законът на джунглата и това е причината сайтът до голяма степен да е воняща клоака и да е отблъскващ за повечето сериозни хора. Предполагам, че всъщност хората, които поддържат сайта не ги интересува успеха на сайта, тъй като са на издръжка на Блумбърг

    Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
    Terziev и някои други си позволяват да ползват микроагресии, bullying, тормоз, обиди. Очевидно това, че бива толериран го стимулира и затова предлагам да се опитаме да ги превъзпитаме.
    Идеята е като някой се почуства обиден или види обидни думи да ползва бутона "Сигнал за нередност".
    Не отговаряйте на постове с обидни думи, за да спестим триене на модератора, дори да има интересно съдържание - това е тактика за маскиране на обиди.

    Ако модераторите не съдействат, значи проблемът е в сайта.
    Сега пускам сигнал срещу Terziev, да видим какво ще стане.
    Last edited by Money; 24.01.2021, 12:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Скоро ще почна да продавам с кофи, чекам да узрее пазара още малко.
      Кога требва съм купувал, ма нали некой ентусиаст требва да ми ги купи.
      Ти си страшен, ве. Всяка седмица пишеш, че чакаш срив до дни, а в това време кротко пълниш gme. Вярно ще излезеш най-хитър. Манипулираш световните борси от форума на инвесторчето. Той и Едко така разубеждаваше за solo, а после се оказа, че купил.

      Или просто сега другото ти аз ползва акаунта?

      -

      жорка, ключовата дума е "взаимно". Или за по учтиво да те питам колко ти е тоталът?
      Last edited by terziеv; 23.01.2021, 20:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        а вместо това само се чудиш как да засегнеш човек. Както се казва Хубава работа ама българска. Потвърждаваш наблюденията ми за злобния, прост и комплексиран българин.
        Terziev и някои други си позволяват да ползват микроагресии, bullying, тормоз, обиди. Очевидно това, че бива толериран го стимулира и затова предлагам да се опитаме да ги превъзпитаме.
        Идеята е като някой се почуства обиден или види обидни думи да ползва бутона "Сигнал за нередност".
        Не отговаряйте на постове с обидни думи, за да спестим триене на модератора, дори да има интересно съдържание - това е тактика за маскиране на обиди.

        Ако модераторите не съдействат, значи проблемът е в сайта.
        Сега пускам сигнал срещу Terziev, да видим какво ще стане.

        Общи условия за справка:
        https://www.investor.bg/users/terms/

        ...Вие декларирате, че се задължавате да не публикувате никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран, дискриминационен, комерсиален или обиждащ участниците във форумите по какъвто и да е друг начин материал и/или мнение

        Забранява се:
        - рушенето на имиджа и доброто име на ... частни лица;
        - използването на обидни и нецензурни изрази и стил, рушащ имиджа на ... частни лица;

        Terziev, приятелю, интересен си ми за четене, само нека се уважаваме взаимно.
        Който толерира тормоз е съучастник в тормоза - passive aggressive.
        Някои агресори не се усещат за щетите, които причиняват и ако има такива случаи, нека да споделят проблема, ние ще им помогнем като изготвим речник с обидни думи, с който те вече умело (подсъзнателно) боравят. Елементарният тест е ако си представиш, че думата е насочена към теб, дали ще ти е неприятно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Явно си бягал от часовете по БЕЛ. Но нали съм доброто борсово духче... за първи път ще ти кажа нещо конкретно. Нещо, което досега съм крил дълбоко в себе си:

          купувай gme, купувай apt Купувай с кофи, още в понеделник. С останалото купувай нафта тръби газ.

          извинявам се, че досега все неясно съм се изразявал.
          Скоро ще почна да продавам с кофи, чекам да узрее пазара още малко.
          Кога требва съм купувал, ма нали некой ентусиаст требва да ми ги купи.
          Last edited by Todor Sabev; 23.01.2021, 19:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Явно си бягал от часовете по БЕЛ. Но нали съм доброто борсово духче... за първи път ще ти кажа нещо конкретно. Нещо, което досега съм крил дълбоко в себе си:

            купувай gme, купувай apt Купувай с кофи, още в понеделник. С останалото купувай нафта тръби газ.

            извинявам се, че досега все неясно съм се изразявал.
            За да се изразиш по ясно означава да кажеш на колко купуваш и с какъв процент от капитала, другото са празни приказки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              А Терзо не отговарял с конкретика, не може да бъде.
              Явно си бягал от часовете по БЕЛ. Но нали съм доброто борсово духче... за първи път ще ти кажа нещо конкретно. Нещо, което досега съм крил дълбоко в себе си:

              купувай gme, купувай apt Купувай с кофи, още в понеделник. С останалото купувай нафта тръби газ.

              извинявам се, че досега все неясно съм се изразявал.

              Коментар


              • Съвсем си е конкретен човека, каза купувайте всичко и излезе прав. Ако случайно после паднат ще каже, че ти що не продаде и пак ще е прав

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Впечатлена съм, че си запознат с мозъка на разгонените катерици за сметка на познания за възможностите за концентрация на човешкия мозък както и с факта, че те са функция на физиологични фактори, а не на желанието на собственика му и околните. Продължаваш да не отговаряш конкретно на конкретни въпроси, а вместо това само се чудиш как да засегнеш човек. Както се казва Хубава работа ама българска. Потвърждаваш наблюденията ми за злобния, прост и комплексиран българин. Кел файда че имаш добра памет (или поне ти така смяташ) след като ти липсват елементарни човешки добродетели. Продължавай да четеш в reddit и да правиш квото ти кажат - там всички са от милионер нагоре.
                  А Терзо не отговарял с конкретика, не може да бъде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Форде, не е само тя. Целият свят сякаш има концентрацията на разгонена катерица. Всичко, случило се преди повече от месец е напълно изтрито от съзнанието. Почват да четат страница с текст и докато стигнат до последния ред вече са забравили началото.

                    иначе аз не вярвам във фундамента на компанията. В случая това няма значение. Сравнение с други балоняци или с банкрутирала компания са неуместни.
                    Впечатлена съм, че си запознат с мозъка на разгонените катерици за сметка на познания за възможностите за концентрация на човешкия мозък както и с факта, че те са функция на физиологични фактори, а не на желанието на собственика му и околните. Продължаваш да не отговаряш конкретно на конкретни въпроси, а вместо това само се чудиш как да засегнеш човек. Както се казва Хубава работа ама българска. Потвърждаваш наблюденията ми за злобния, прост и комплексиран българин. Кел файда че имаш добра памет (или поне ти така смяташ) след като ти липсват елементарни човешки добродетели. Продължавай да четеш в reddit и да правиш квото ти кажат - там всички са от милионер нагоре.

                    Коментар


                    • Форде, не е само тя. Целият свят сякаш има концентрацията на разгонена катерица. Всичко, случило се преди повече от месец е напълно изтрито от съзнанието. Почват да четат страница с текст и докато стигнат до последния ред вече са забравили началото.

                      иначе аз не вярвам във фундамента на компанията. В случая това няма значение. Сравнение с други балоняци или с банкрутирала компания са неуместни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        И с какво GME са по-добри от Тесла, та тях ги купи?
                        Добре де, не четеш ли в темата?
                        Това е балоняк, но с перспективи ритейла да размаже муцуните на институционални къси, което води до ей такива изстисквани я като вчерашното. Още една-две такива търговии и картоните се продават. Иветка твърди, че компанията не е съвсем балонна, с малък дълг на фона на продажбите и в началото на цикъл, което също е важен фактор.
                        Едва ли е по-добра от тесла, но е с възможност за големи печалби за кратко време. Възможност тук е ключовата дума!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Връщам те от мрътвите временно; само да ти се възмутя, че тръгваш по пътя на Мунчо и на Художника. Моля те, покажи един мой пост, в който казвам, че Тесла ще пада. Точно обратното съм твърдял винаги. А немалко съм писал по темата. Това не означава, че съм купувал или ще купя. Никакво намерение нямам.
                          И с какво GME са по-добри от Тесла, та тях ги купи?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Не мога дa повярвам, че дългосрочният Терзо, залагащ само на подценени акции и върл противник на Тесла, се нахендри all in баш на GME, които работят на загуба
                            Връщам те от мрътвите временно; само да ти се възмутя, че тръгваш по пътя на Мунчо и на Художника. Моля те, покажи един мой пост, в който казвам, че Тесла ще пада. Точно обратното съм твърдял винаги. А немалко съм писал по темата. Това не означава, че съм купувал или ще купя. Никакво намерение нямам.

                            ...

                            И а прочети пак каква ми е стратегията. 10 пъти поне съм обяснявал. Ама пий си гинко билобата
                            Last edited by terziеv; 23.01.2021, 14:22.

                            Коментар


                            • Не мога дa повярвам, че дългосрочният Терзо, залагащ само на подценени акции и върл противник на Тесла, се нахендри all in баш на GME, които работят на загуба

                              Коментар


                              • С това 3% просто играеш хазарт. И си въобразяваш, че като го разхвърлиш по много маси, рискът намалява. Теб няма да те убеждавам, защото хем искаше, хем питаше, хем не ти стисна да вземеш от Данайците. Отговори си сам защо. Отговорът не е в никакви 3%, а още по-малко в това, че искаш пари.

                                А най-най-забавното е, че именно твоите разсъждения са разсъжденията на тълпата. Нямам идея как успяваш да се самоубедиш, че не я следваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X