IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Терзо, голем късмет извади с това TALO.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Все повече се убеждавам, че "заслужил инвеститор" под ника е някаква утешителна награда. Вероятно се връчва заради системни загуби.
      явно значи - "заслужил си загубите инвеститор"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Колко още да ти скача?Мандрата свърши и партизаните се пенсионираха,кешът е цар.
        Все повече се убеждавам, че "заслужил инвеститор" под ника е някаква утешителна награда. Вероятно се връчва заради системни загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          предстои щото спекулантите аналитици са продали и имат сметка още да пада за да купуват евтино. Затова драскат простотии по нета за да плашат зайците да продават. И те ти ралито - чиста манипулация на влиятелните върху малоумното стадо
          Колко още да ти скача?Мандрата свърши и партизаните се пенсионираха,кешът е цар.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
            Някъде четох, че бруталното рали тепърва предстои...
            предстои щото спекулантите аналитици са продали и имат сметка още да пада за да купуват евтино. Затова драскат простотии по нета за да плашат зайците да продават. И те ти ралито - чиста манипулация на влиятелните върху малоумното стадо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
              Някъде четох, че бруталното рали тепърва предстои...
              Мажи ските..... с вакса за скокове. Ако така продължава, може да делим таксата. Шварцер, дето ти разправях, пише за същия екип. Той и Петков е навътре в техниката. Няма нужда всеки да разбира от всичко.

              Коментар


              • Някъде четох, че бруталното рали тепърва предстои...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Нафтата е силно манипулируема суровина. Като златото. Не те знам как точно я играеш, но моята игра е изцяло на фондовата борса. Т.е. при мен посоките са малко по-устойчиви. Нафта и газ си бяха толкова ясни, че чак болеше. Антеро вече почти утрои, а газът дългосрочно ще ходи още много нагоре. Днес съжалявам, че само ок. 25% от портмонето ми е в нафта.

                  Цената за изход се определя по-по-трудно. Поне при мен е така. Затова аз съм фокусиран върху цената за вход. Ако е за кратка спекула, цената за вход няма значение, но аз от техника не разбирам и обикновено не ми се занимава.

                  Т.е.пак не осъзнаваш, че при теб проблемът е главно при входа, не при изхода. Отказваш да го разбереш и затова няма как да решиш проблема. Казах ти, че НИО не се купува на 40, нито АМД на 80, нито Интел на 60. Как да е, няма да се плашиш, общо пазарът е само нагоре.

                  vix не взех, защото не падна до моята цена (писах я), а аз съм повече стиснат, отколкото алчен. Дреме ми, аз съм на плюс за седмицата. Заложил съм капани на НИО на 20 и на jks на 15. Това са моите цени. Иначе продължавам да поддържам прогнозата си за 2021, прочети я пак. Само мнение, един Господ знае какво ще ни се случи наистина.
                  не разбирам кво ми говориш и от де изобщо знаеш на какви цени съм влизала в NIO. Бях на зверски плюс преди колапса и трябваше да продам - там ми е грешката - а не че съм купила на грешните цени - просто не трейдвам правилно. И то щото вярвам в НИО и не вярвах да се срине чак толкова. Но то не самото НИО се срина щото при него всичко си върви идеално. ФЕД сринаха всичко, а на техните решения нито мога да влияя, нито да ги прогнозирам. Така че единствено ме е яд, че не прибирам профити от време на време, а се главозамайвам с големите проценти печалба

                  Коментар


                  • Нафтата е силно манипулируема суровина. Като златото. Не те знам как точно я играеш, но моята игра е изцяло на фондовата борса. Т.е. при мен посоките са малко по-устойчиви. Нафта и газ си бяха толкова ясни, че чак болеше. Антеро вече почти утрои, а газът дългосрочно ще ходи още много нагоре. Днес съжалявам, че само ок. 25% от портмонето ми е в нафта.

                    Цената за изход се определя по-по-трудно. Поне при мен е така. Затова аз съм фокусиран върху цената за вход. Ако е за кратка спекула, цената за вход няма значение, но аз от техника не разбирам и обикновено не ми се занимава.

                    Т.е.пак не осъзнаваш, че при теб проблемът е главно при входа, не при изхода. Отказваш да го разбереш и затова няма как да решиш проблема. Казах ти, че НИО не се купува на 40, нито АМД на 80, нито Интел на 60. Как да е, няма да се плашиш, общо пазарът е само нагоре.

                    vix не взех, защото не падна до моята цена (писах я), а аз съм повече стиснат, отколкото алчен. Дреме ми, аз съм на плюс за седмицата. Заложил съм капани на НИО на 20 и на jks на 15. Това са моите цени. Иначе продължавам да поддържам прогнозата си за 2021, прочети я пак. Само мнение, един Господ знае какво ще ни се случи наистина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

                      Аз не съм продал, не възнамерявам и да продавам. Будала ли съм ?
                      Ако си нагоре не си. Зависи кво си купил и колко е паднало. Аз в моя конкретен случай съм будала

                      Terziev, и на мен ми е трудно да продавам. Дори в момента ме е яд, че продадох вчера нафтата твърде рано. Ама ти реално нямаш причина да продаваш твоята нафта баш сега, щото расте. А аз NIO тъпо и упорито го държах 2 месеца в които не мръдна и народът се отърва от него щото се усети, но аз НЕ - правя се на герой и държа. И Тесла и останалите електрички същото положение. И SE го бях сложила за продан 285 ама се полакомих и махнах стопа. За мен е измислен лафа: Тъп и упорит

                      Държиш ли VIX ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Има толкова интересни подценени компании че това време сега ще даде идеален момент за вход.Убеден съм че някой от тия компании след 6-7 г ще ми докарат милион.
                        Е то има, ама точно ТЕ не падат.

                        Аз гледам за такива пиша тук. От 8 месеца за Антеро приказвам и за тръбите. При мен няма как, или поне никой не даде акъл, но ти беше свободен за reml. 200% докара вече, при никакъв риск.
                        Last edited by terziеv; 05.03.2021, 08:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Има толкова интересни подценени компании че това време сега ще даде идеален момент за вход.Убеден съм че някой от тия компании след 6-7 г ще ми докарат милион.
                          Хвърли някоя идея. Не сме толкова големи, че да ти вдигнем цената.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                            Следвам едно еврейче в Seeking Alpha, дето много ги цели посоките. Поизкарах покрай него някоя стинка с опции върху XSP. Та той вика отдръпване до 3750, после атака към 4300 по късно през годината и финал към 4600. Да видим!
                            По принцип и аз си мисля че ще има нещо такова,Преди големия скок винаги и а приклякане . Дано да задържи по-дълго време така,че да налея повечко пари.За сега бизнеса върви бясно и се правят много пари,но дано пазара не бърза с катеренето отново.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              И в какво ще влезеш? Засега само балоняците падат сериозно. А при тях и 30% надолу е малко.

                              ===

                              Путовете на MO са с бая добри премии в момента. И на други неща са сгодни, ама това не е страшно дори да те упражнят.
                              Има толкова интересни подценени компании че това време сега ще даде идеален момент за вход.Убеден съм че някой от тия компании след 6-7 г ще ми докарат милион.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                Будалите са тия като мен дето стискат до дупка. Умните продадоха па ако ще и на стопове.

                                Извади и ти най-после късмет в твоята нафта. Ама учи се от мен и продавай овреме.
                                Аз не съм продал, не възнамерявам и да продавам. Будала ли съм ?
                                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                                не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X