IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Очевидно няма да те спра да направиш глупост, но да ти кажа моята тираджийска логика.

    Да, имоти ще продължават да се изкупуват, по-бързо отколкото се строят. ОБАЧЕ това няма да е от голяма файда за З-то и другите pooptech-ове. По простата причина, че на пазара почти не останаха редови купувачи, а нещата се купуват горната категория хора и от фондове. Те едва ли ще използват pooptech-ове. То иначе всичко ще рипа нагоре, ама баш насред хипер... бумфлация де, да гониш виртуалното си е алтернативно умно.
    Е верно е, че е рисково ама поне е евтино :-) А инчае суровините скачат обаче вече почти 2 години и ако скършат лихвите може да има краш, той Джо иска да си прокара плана за инфрата на по-евтини пари и тогава ще е мисля по-изгодно.

    ПС. лонг Z, DISCA

    Коментар


    • Очевидно няма да те спра да направиш глупост, но да ти кажа моята тираджийска логика.

      Да, имоти ще продължават да се изкупуват, по-бързо отколкото се строят. ОБАЧЕ това няма да е от голяма файда за З-то и другите pooptech-ове. По простата причина, че на пазара почти не останаха редови купувачи, а нещата се купуват горната категория хора и от фондове. Те едва ли ще използват pooptech-ове. То иначе всичко ще рипа нагоре, ама баш насред хипер... бумфлация де, да гониш виртуалното си е алтернативно умно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Пак бягаш около късмета си. Точно 4% скокна откак ти го написах. Зи-то, ако и да е хуйня, може и повече да направи за кратко, обаче да имаш шанс да направиш пачка при почти нулев риск е рядко щастие.

        ===


        мале... като гледам как изпускаш далаверата и все едно лук режа

        ===

        И друго се сетих = щом искаш къщи, що не ходиш при строителите, които са почти на дъно.
        Зилото е тек фирма, събира данни от зяпачите , тези дето правят къщи не ги разбирам много и никога не съм ги купувал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

          ц, по ме кефи Z и DISCA тука, discovery скоро имат ърнингс днеска паднаха заради Viacom. Zillow е ъп все едно идва нов моргидж бум, само лихвите да почнат да поиздишат малко и пак ще е юруш. Между др всички признават, че в щатите има недостиг на къщи за следващите години
          Пак бягаш около късмета си. Точно 4% скокна откак ти го написах. Зи-то, ако и да е хуйня, може и повече да направи за кратко, обаче да имаш шанс да направиш пачка при почти нулев риск е рядко щастие.

          ===


          мале... като гледам как изпускаш далаверата и все едно лук режа

          ===

          И друго се сетих = щом искаш къщи, що не ходиш при строителите, които са почти на дъно.
          Last edited by terziеv; 16.02.2022, 21:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Не се занимавай с глупости, а товари Ternium. Баси далаверата се отвори.
            ц, по ме кефи Z и DISCA тука, discovery скоро имат ърнингс днеска паднаха заради Viacom. Zillow е ъп все едно идва нов моргидж бум, само лихвите да почнат да поиздишат малко и пак ще е юруш. Между др всички признават, че в щатите има недостиг на къщи за следващите години

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
              Днеска най-важния репорт - NVDA
              Не се занимавай с глупости, а товари Ternium. Баси далаверата се отвори.

              Коментар


              • Днеска най-важния репорт - NVDA

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение

                  А броиш ли дълга им? Твърде много дълг, не случайно е тази цена!
                  Цената е заради късите, а не заради дълга. Нямат нищо краткосрочно. Падеж има чак 2024 г. Играта тук е да натискат до обръщане ценовите тенденции при газа. Отначало мислех, че няма начин да им се получи... вече не съм чак толкова сигурен. Продължавам да държа, но вече въртя колци на 10 и 11. Цена, която преди възприемах като безобразно ниска за излизане. IV не е чак толкова зле.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Е, бива ли така да убиеш хубавата метафора.

                    Иначе сега гледам моите от Cumstock (CRK). За последните три месеца печалбата на акция е 1,3. Цената на акцията е 7. Това означава, че за малко над година изкарват колкото е цялата пазарна капитализация на компания. И тука не броим активите. Почвам да се фрустрирам сериозно. Всичко по план, а акцията седи под 10. Кога ще е шортсквиза, дееба?
                    А броиш ли дълга им? Твърде много дълг, не случайно е тази цена!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                      Кучето Лайка е умряло в космоса...
                      Е, бива ли така да убиеш хубавата метафора.

                      Иначе сега гледам моите от Cumstock (CRK). За последните три месеца печалбата на акция е 1,3. Цената на акцията е 7. Това означава, че за малко над година изкарват колкото е цялата пазарна капитализация на компания. И тука не броим активите. Почвам да се фрустрирам сериозно. Всичко по план, а акцията седи под 10. Кога ще е шортсквиза, дееба?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        В грешка си. Голяма. Под 80 няма да слезе. Най-много малка почивка и сме куче Лайка в космоса. НЯМА ДОБИВ!

                        Неска последен шенс за железари. Ский кво направиха BHP. Какво си мислиш, че ще направят RIO? За Vale да не говорим.
                        Кучето Лайка е умряло в космоса...

                        Коментар


                        • Луд си да нямаш поне малко въглища. Аз тази седмица съм решил да купувам по мъничко CYA всеки ден. По съвсем мъничко.

                          По принцип не възприемам хеджиране с позиции, но тука ме кефи идеята за доходност. Четох и проспекта. Не че го разбрах, ама ми хареса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            В грешка си. Голяма. Под 80 няма да слезе. Най-много малка почивка и сме куче Лайка в космоса. НЯМА ДОБИВ!

                            Неска последен шенс за железари. Ский кво направиха BHP. Какво си мислиш, че ще направят RIO? За Vale да не говорим.
                            Пас съм, не купувам нищо в момента. Лонг NUE само, иначе ще вървят нагоре май. Явно Джо ще иска пак да си прокара сделката за мостове и магистрали и после Китай ако махнат мерките.

                            П, гледам и SCCO е останало. Въглища ама е късно, да бях миналта година по това време да ги купувах.
                            Last edited by dollarman; 15.02.2022, 22:17.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                              Продадохте ли си ольото, после да няма ей костана е
                              В грешка си. Голяма. Под 80 няма да слезе. Най-много малка почивка и сме куче Лайка в космоса. НЯМА ДОБИВ!

                              Неска последен шенс за железари. Ский кво направиха BHP. Какво си мислиш, че ще направят RIO? За Vale да не говорим.

                              Коментар


                              • Продадохте ли си ольото, после да няма ей костана е

                                Коментар

                                Working...
                                X