IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
    Не знам какво имаш предвид под 5000 емисии акций, но до сега при всички брокери при който съм бил на много видно място ти пише колко round trip day trades си направил.Също така преди да те маркират ти се обаждат лично по телефона да те питат разбираш ли правилата и тем подобни, тоест не би трябвало да те изненадат по какъвто и да било начин.
    Нямам идея как информират. Винаги съм бил с дейтрейдърски акаунт. Но съм шило в торба и трудно бих се удържал без дейтрейдинг с малък акаунт. Това, че за опции и фючърси няма изисквания е добре.

    Коментар


    • Не знам какво имаш предвид под 5000 емисии акций, но до сега при всички брокери при който съм бил на много видно място ти пише колко round trip day trades си направил.Също така преди да те маркират ти се обаждат лично по телефона да те питат разбираш ли правилата и тем подобни, тоест не би трябвало да те изненадат по какъвто и да било начин.
      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
        За да трейдваш фючъри и опшъни НЕ трябва да си маркиран като дейтрейдър.Тоест 25 000 минимум на Интерактив не важат.За да ги трейдваш обаче трябва да те одобрят.Също така не съм 100% сигурен как стоят нещата с маржин-а там.й
        Аз също не съм сигурен, ама като имам 5000 емисии акции, дали няма да се забутам с дейтрейдване скоропостижно А санкциите са сериозни

        Коментар


        • За да трейдваш фючъри и опшъни НЕ трябва да си маркиран като дейтрейдър.Тоест 25 000 минимум на Интерактив не важат.За да ги трейдваш обаче трябва да те одобрят.Също така не съм 100% сигурен как стоят нещата с маржин-а там.й
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
            Тежка работата с този брокер.
            Аз търгувам на Булброкерс платформата МТ4 но за индекси не стават-много са им големи изискванията -поне за мен-минимума е примерно за Дакса-10 парчета-което ми е много-искам 3-4 примерно-не може,за кросове са ОК,индексите на друга платформа.
            Няма пълно щастие!
            Last edited by hemilio; 17.07.2013, 15:38.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.
              Тежка работата с този брокер.
              NO SIGNATURE FOUND

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет
                Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Както виждаш, само за да откриеш позиция от 1 е-mini върху С&П ти трябват минимум 2200 долара. Поддържането ти струва 1750 долара, а през нощта 3300.
                  Брокерският лост съществува, но е макс 1:4 и могат да ти го откажат по всяко време. Добре е да имаш пари над минимума за дейтрейдинг, макар че не съм сигурен това изискване дали важеше и за фючърси и опции. Но при всички случаи при възможност за търгуване на акции ще се натресеш на изискванията, така че....
                  За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет

                  Коментар


                  • Както виждаш, само за да откриеш позиция от 1 е-mini върху С&П ти трябват минимум 2200 долара. Поддържането ти струва 1750 долара, а през нощта 3300.
                    Брокерският лост съществува, но е макс 1:4 и могат да ти го откажат по всяко време. Добре е да имаш пари над минимума за дейтрейдинг, макар че не съм сигурен това изискване дали важеше и за фючърси и опции. Но при всички случаи при възможност за търгуване на акции ще се натресеш на изискванията, така че....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Наивник ти е дал насоки и тема за размисъл
                      Само да допълня, че ако ти е мерак да търгуваш европейски индекси, може евентуално през ДЗР. Интерактив също предлагат такива магарии, ама техните не са като на бъкетите. Там комисионните не са върху спреда, а твърд % (0,005 или 0,010) с минимум както при акциите (1€ в случая).
                      Благодаря!

                      Успешна търговия!
                      NO SIGNATURE FOUND

                      Коментар


                      • Наивник ти е дал насоки и тема за размисъл
                        Само да допълня, че ако ти е мерак да търгуваш европейски индекси, може евентуално през ДЗР. Интерактив също предлагат такива магарии, ама техните не са като на бъкетите. Там комисионните не са върху спреда, а твърд % (0,005 или 0,010) с минимум както при акциите (1€ в случая).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Това е разликата между Бъкет и истински брокер. При бъкета поръчките ти не отиват нивгаш на борса.
                          https://www.interactivebrokers.com/e...f=margin&p=fut
                          Да де и като почнеш да печелиш намират начин да
                          ти секвестират житцето!

                          NO SIGNATURE FOUND

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                            Мерси и аз писах оттатък.


                            На моя бъкет няма комисионни за търговия през марджин, но
                            както споменах правят магарии.
                            Това е разликата между Бъкет и истински брокер. При бъкета поръчките ти не отиват нивгаш на борса.
                            https://www.interactivebrokers.com/e...f=margin&p=fut

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                              Мерси,

                              Явно не гледам където трябва, защото ми показва индексите информативно,
                              без опция за търговия. Интересуват ме европейски индекси, има ли комисионна и спредовете разбира се, Както и скоростта на изпълнение. Тази сутрин моят бъкет ме вбеси за пореден път. Три пъти му подавам поръчки и ги бави ужасно. Да не говорим как се бъзикат със спредовете.

                              Поздрави и успешна търговия!
                              За съжаление, не съм търгувал европейски индекси. Имат възможности за търговия и на европейски борси, но нищо не мога да кажа за комисионните. Със сигурност са по-високи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Трябва да си инсталираш станцията им, да имаш открит акаунт и да си платиш дейта фийд. Този дейта фийд, ако не си професионал над 30 сделки месечно е безплатен.
                                Спредовете са такива, каквито са по борсите. Там просто всичко отива на борсите. Не търгуваш цифрички. За Минито върху С&П 0,25. Комисионните мисля бяха 1,5 долара на контракт. Булброкърс преди представяха услугата на Интерактив, но с тройни комисионни.
                                Мерси и аз писах оттатък.


                                На моя бъкет няма комисионни за търговия през марджин, но
                                както споменах правят магарии.
                                NO SIGNATURE FOUND

                                Коментар

                                Working...
                                X