IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
    Искрено се надявам да си прав.

    P.S.

    Утре започват да разтеглят локумите за дълга.
    NO SIGNATURE FOUND

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      моя таргет се отдалечава няма нищо по убавиня
      Искрено се надявам да си прав.

      NO SIGNATURE FOUND

      Коментар


      • моя таргет се отдалечава няма нищо по убавиня

        Коментар


        • това колега е продаване на боклуци на връх . скоро ще се разбере

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Усетил си ма, кво да прая, слабост са ми.

            Равен , да - на хамериканския съм.



            А за тази какво би казал. Хубав дивидент, ама скъпичка ми се чини.
            Сигурно е от тия ютилитиобразните дето им викаш....

            http://www.finviz.com/quote.ashx?t=NYCB
            Американските банки не ги следя освен големите четири. Основното при банките е че малките банки са прецакани в дългосрочен период - така човек може да се фокусира само в най-големите.

            Така в САЩ ако искаш експозиция към развиващи се пазари си взимаш сити, ако искаш експозиция към американския пазар на недвижими имоти и не искаш инвестиционна банка си взимаш Уелс Фарго, ако искаш банка с проблеми си взимаш БАК, и ако искаш нагъл гигант опитваш се да мачка всичко си взимаш JPM.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              късо и от тука . кажи ръст бич. таргета 3385
              Колега,

              Затвори гапа на 3620. Ключово ниво.

              Да видим. Има вариант и това да е върха (колкото и трудно да се хваща).
              Оттук до 3635 има сериозна съпротива. Може и да се наиграем ама нейсе.

              Поздрави и успехи!

              NO SIGNATURE FOUND

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                Абе остави се! Всичко е манипулация до на*иране. Лятоска, след увеличението на капитала си бях купил Комерц на 6,2, ако не се лъжа. Продадох ги на 13 преди 2 седмици като беше голямото суркане (те между другото не мръднаха). И кво се промени питам аз през това време? Скелетите се съживиха ли, кво стана? Както и да е, важното е търговията да върви.
                Комерца е типичен пример на този тип банки, които се търуват като интернет компании - при тях няма никакъв фундамент - всичко е очаквания. А иначе голямата заплаха за тях е оценката на качеството на активите и последващия стрес тест - ЕЦБ каза че ще има жертви - т.е. пазара в момента смята че няма да е затваряне на очите както бяха предходните стрес тестове. Комерца си е жертва от всякъде - тя така се е омотала в лоши кредити, ниска рентабилност и високи разходи че се чудя защо сами не си сложат край на мъките и да си върнат лиценза.

                Всъщност германските банки ще бъдат основните жертви, дори и Дойче банк не е никак добре, но най-вероятно тя ще го мине, защото е прекалено огромна - ако има затворени или национализирани банки, най-вероятно най-много ще са от Германия, и по една две малки италиански и испански и може би ще има шамарене на Креди Агрикол - но и тя е прекалено голяма за да и направят нещо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Не е съвсем така. Всяка банка която се търгува на ПБ под 1 се търгува така защото пазара смята че в активите и има прекалено високи скелети. Т.е. че Собствения и капитал не е такъв какъвто го обявяват.

                  От тази гледна точка към настоящия момент е по-добре човек да си взима капитализирани добре банки с ПБ над 1, но с потенциал за ръст на основните им пазари, отколкото да взима банки с ПБ около 0,8, но с потенциални скелети, които след АКР на ЕЦБ да излезат наяве.

                  Преди година, като се търгуваха на ПБ 0,4-0,6 си заслужаваше риска, но те повечето банки от тогава скочиха значително.

                  Искам да кажа че към моментните пазарни капитализации една част от банките се търгуват реално като интернет компании и фърчат нагоре като тях - всичко е растеж. Други се търгуват като ютилитис. Аз лично моите съм ги разделил на 50/50. Това само с фърчащите е много изнервящо
                  Абе остави се! Всичко е манипулация до на*иране. Лятоска, след увеличението на капитала си бях купил Комерц на 6,2, ако не се лъжа. Продадох ги на 13 преди 2 седмици като беше голямото суркане (те между другото не мръднаха). И кво се промени питам аз през това време? Скелетите се съживиха ли, кво стана? Както и да е, важното е търговията да върви.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Аааа не, не така. Недей си измива ръцете с Равновесов. Взел си я, щото и е най-голям дивидентЯ! Гиди маймуно!
                    Усетил си ма, кво да прая, слабост са ми.

                    Равен , да - на хамериканския съм.

                    От тази гледна точка към настоящия момент е по-добре човек да си взима капитализирани добре банки с ПБ над 1, но с потенциал за ръст на основните им пазари
                    А за тази какво би казал. Хубав дивидент, ама скъпичка ми се чини.
                    Сигурно е от тия ютилитиобразните дето им викаш....

                    http://www.finviz.com/quote.ashx?t=NYCB
                    Last edited by pipbel; 11.02.2014, 20:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Е не всичко е ПЕ. Едно е да купуваш 1 лев хартия за 1,5 лв. друго е за 50 стинки
                      Не е съвсем така. Всяка банка която се търгува на ПБ под 1 се търгува така защото пазара смята че в активите и има прекалено високи скелети. Т.е. че Собствения и капитал не е такъв какъвто го обявяват.

                      От тази гледна точка към настоящия момент е по-добре човек да си взима капитализирани добре банки с ПБ над 1, но с потенциал за ръст на основните им пазари, отколкото да взима банки с ПБ около 0,8, но с потенциални скелети, които след АКР на ЕЦБ да излезат наяве.

                      Преди година, като се търгуваха на ПБ 0,4-0,6 си заслужаваше риска, но те повечето банки от тогава скочиха значително.

                      Искам да кажа че към моментните пазарни капитализации една част от банките се търгуват реално като интернет компании и фърчат нагоре като тях - всичко е растеж. Други се търгуват като ютилитис. Аз лично моите съм ги разделил на 50/50. Това само с фърчащите е много изнервящо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Точно така. Кво ти разбирам аз от бамки. Взех си я щото ти я препоръча.
                        Има си и дивидент, експозиция към ЕМ, не е по скъпа от цецовата ПИБ
                        Също дъобна и Сантандера, БАК и Сити.
                        Аааа не, не така. Недей си измива ръцете с Равновесов. Взел си я, щото и е най-голям дивидентЯ! Гиди маймуно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Точно така. Кво ти разбирам аз от бамки. Взех си я щото ти я препоръча.
                          Има си и дивидент, експозиция към ЕМ, не е по скъпа от цецовата ПИБ
                          Също дъобна и Сантандера, БАК и Сити.
                          Ти само на американския пазар играеш, така ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            ПЕ 10 и дивидентна доходност от близо 5% и скъпа

                            Единствения показател по който изглежда скъпа е ПБВ. Но той и е висок, защото за разлика от останалите банки тя правеше огромни печалби през всяка една от последните 5 години, това и надигна СК.
                            Точно така. Кво ти разбирам аз от бамки. Взех си я щото ти я препоръча.
                            Има си и дивидент, експозиция към ЕМ, не е по скъпа от цецовата ПИБ
                            Също дъобна и Сантандера, БАК и Сити.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              ПЕ 10 и дивидентна доходност от близо 5% и скъпа

                              Единствения показател по който изглежда скъпа е ПБВ. Но той и е висок, защото за разлика от останалите банки тя правеше огромни печалби през всяка една от последните 5 години, това и надигна СК.
                              Е не всичко е ПЕ. Едно е да купуваш 1 лев хартия за 1,5 лв. друго е за 50 стинки

                              Коментар


                              • Между другото, аз си се кефя на мойте къси виксове, ама фючърсите все си стоят над спота!!! Или казано по друг начин, пазара на опциите все още не споделя овчата радост на останалите пазарни участници. Опичайте си акъла.

                                Коментар

                                Working...
                                X