IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://finviz.com/quote.ashx?t=CORN

    Oхааа, вземайте царевичка бе момчета.
    Ни поливане иска, ни силози, нито ще фалирга.
    Гръмнах 2 пъти аз с пушката на 29.63 и 29.7

    Зло, сребро и прочие дивотии...мани ги, по добър хедж от туй ( чи и на дънце) - здраве му кажи.
    Житце малко имам, дано и там да се скине повечко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Като минат десетина години друго ще говориш!!!
      Говорим за технологии. Да, Щатите имат най-добрите технологични компании. Дори е меко казано. Но те са в зенита си. Останалия свят бързо наваксва и ако някъде са се успали, то заплахата, че Щатите могат да използват технологиите за изнудване (ето ти нова опорна точка) трябва да ги е събудила.
      След няколко седмици ще лъсне, че Амазон е с потенциал на кафене в гараж в сравнение с Али Баба. да не коментирам, че харчи печалбата си за инвестиции от които никога няма да спечели.
      Тесла е бижу, но как я виждат с пазарната капитализация наближаваща тази на Хонда, особено след гениалния ход да сподели ноухауто си безплатно.
      И сигурно поне още 80 от 101.
      Last edited by Tkilata; 27.06.2014, 23:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Ами смятам, че вече скъсаха с реалността.
        До днес бях склонен да изслушам и премеря аргументите си с тях, но те вече напълно ги игнорират. Ако през следващата седмица не вземат последния шанс за здравословна корекция, движението ще е силно и нагоре, без никакви почивки докато....реализират, че продават на самите себе си.
        Като минат десетина години друго ще говориш!!!

        Коментар


        • Ами смятам, че вече скъсаха с реалността.
          До днес бях склонен да изслушам и премеря аргументите си с тях, но те вече напълно ги игнорират. Ако през следващата седмица не вземат последния шанс за здравословна корекция, движението ще е силно и нагоре, без никакви почивки докато....реализират, че продават на самите себе си.

          Коментар


          • мен нещо ми се чини връх 3910 ти какво ще кажеш

            Коментар


            • късо съм си приготвил от 3851 ако дойде дойде .

              Коментар


              • пипчо всичко тава ще рухне за един ден . цеко минев сещаш се знаеш ли колко е лесно . МНОГО

                Коментар


                • че кой ви каза че дау ще направи обърната чутура

                  гнидата аз съм я отледал аз ще я стъпча

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Е така де ама поне дакса да шаваше а то и него след 16.30 го почват.иначе кефала незнам какво по конструктивно. Чакам ги да ицплющат надолу .наско поне зо 3456.дау 16000 .карат ме да чакам ама то после ще си заслужава чакането.
                    Архи - пак нъц май
                    Да ме бе послушал да късиш софка - богат да си вече

                    Коментар


                    • Е така де ама поне дакса да шаваше а то и него след 16.30 го почват.иначе кефала незнам какво по конструктивно. Чакам ги да ицплющат надолу .наско поне зо 3456.дау 16000 .карат ме да чакам ама то после ще си заслужава чакането.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        е ама преди имаше движения в 10,00 в 14,30 в 15,30 а сега само след малко
                        като кЪк очакваш движение в индекс , съставен от щатски акции извън редовната сесия на американските борси? а акциите за разлика от фючърсите не се търгуват 24/7 .
                        премаркета ти почва в 15.00 наше време, афтърауърса приключва в 00.00 ч наше / ку не си наясно де /
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          дакса горе доле падна ама тия мошаци не щат бе
                          Архитекгоре,давай по конструктивно!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            дакса горе доле падна ама тия мошаци не щат бе
                            е как бе чоджум да падне? технологичния прави връх след връх / днес много вероятно нов такъв/. половината еспи е технологично, та растежа е заразен па вие си гледайте новини и ги тълкувайта как ви е угодно
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • дакса горе доле падна ама тия мошаци не щат бе

                              Коментар


                              • е ама преди имаше движения в 10,00 в 14,30 в 15,30 а сега само след малко

                                Коментар

                                Working...
                                X