IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    ше я шортирам с опциони, че ще стои под 90 и те тва е, ако иска да стои там къде е са, ако ще на 30 да хои или 85, все ми е тая ... само треа да погледна калкулациите на опционите кво показват у TOSa ... и ебал съм ти жилета ...
    Ай ай ай, ой ой , нидей така бе Мишка, по добре ми ги подари тея пари или поне за черити ги ползвай.
    Аз пък съм готов да шортя твоя шорт, ша та збръсни жилета да знайш
    След ~ 2 месеца след следващия отчет сме >90$, а до коледа сме преодолели 100-ка. Може и доста повече след скуиза де виждам да се заформи на отчаяни шортаци като тебе.
    22% съм в GILD.

    Коментар


    • дойче банк вече тръгна

      Коментар


      • голямо мазало се заформя днес

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          С тези скъпи опции пак няма да ти излезе много евтино загубата.
          не бе що ето я позицията

          -82,5/+85 @ Bear Call JUL 18 Price -0,75 x100 per contract

          те го, че ще стои до 18 юли под 82.5

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ми за година от нея имам 60%. Ти колко изкара. Ще видим на колко ще продавам, като реша че е скъпа ще продам. Още е доста евтина.

            Няма как да мисля като теб защото знам какво правя. А ти си нямаш идея не че имам нещо против - в края на краищата няма как да се правят екстра пари ако на борсите няма балъци. Ама в тази тема влизат хора които са съвсем зелени. Пък тук сте се събрали отбор балъци, които от години само можете да губите пари.
            Конкретно моите финансови резултати ще ги запазя за данъчната си декларация

            Но като цяло оценявам отношението ти към форума ..
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              ше я шортирам с опциони, че ще стои под 90 и те тва е, ако иска да стои там къде е са, ако ще на 30 да хои или 85, все ми е тая ... само треа да погледна калкулациите на опционите кво показват у TOSa
              С тези скъпи опции пак няма да ти излезе много евтино загубата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Ти гледай чарто, пък ако вярваш на чарто що не я шортиш Ама май не си вярваш особено
                ше я шортирам с опциони, че ще стои под 90 и те тва е, ако иска да стои там къде е са, ако ще на 30 да хои или 85, все ми е тая ... само треа да погледна калкулациите на опционите кво показват у TOSa ... и ебал съм ти жилета ...
                Last edited by michaelis; 17.06.2014, 11:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  То големия успех - за толкоз време от 50 до сега на 80 и след това с добавка от 70...и на колко ще ги продадеш ? Явно чакаш триста, щом казваш на хората и днес да си купуват на тези цени..Успех

                  А като мен не можеш да мислиш щото акъла ти е превъртян по икономическо-комунистическото обучение: те винаги чакат държавата да дойде и да купи това, което ще фалира за да 'инвестират' в него на сигурно
                  Ми за година от нея имам 60%. Ти колко изкара. Ще видим на колко ще продавам, като реша че е скъпа ще продам. Още е доста евтина.

                  Няма как да мисля като теб защото знам какво правя. А ти си нямаш идея не че имам нещо против - в края на краищата няма как да се правят екстра пари ако на борсите няма балъци. Ама в тази тема влизат хора които са съвсем зелени. Пък тук сте се събрали отбор балъци, които от години само можете да губите пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Не, имам ги от декември 2011. А за биотек, първия път когато казах че държа гилиъд бе някъде между 50-60 долара. Реакцията бе същата уууу това много скъпо. Тази пролет като коригираха казах че допълвам - цената бе някъде около 70. Отново, уууу това много скъпо. Сега е над 80.

                    Всичко е резултати - твоите виждания те довеждат до ужасяващи резултати. Моите до отлични. Кажи ми тогава защо трябва да мисля като теб - за да губя и аз ли
                    То големия успех - за толкоз време от 50 до сега на 80 и след това с добавка от 70...и на колко ще ги продадеш ? Явно чакаш триста, щом казваш на хората и днес да си купуват на тези цени..Успех

                    А като мен не можеш да мислиш щото акъла ти е превъртян по икономическо-комунистическото обучение: те винаги чакат държавата да дойде и да купи това, което ще фалира за да 'инвестират' в него на сигурно
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      еми аз гледам чартот, както винаги ей го ...
                      кат гледам и MACD в допълнение, става тъй, че май натам отиа раотата лека полека ...
                      друго на ръка е, че втория връх е по-нисък от първия ...
                      Ти гледай чарто, пък ако вярваш на чарто що не я шортиш Ама май не си вярваш особено

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Хахаха, ще слезе и под 30 след някой от следващите сплитове
                        еми аз гледам чартот, както винаги ей го ...
                        кат гледам и MACD в допълнение, става тъй, че май натам отиа раотата лека полека ...
                        друго на ръка е, че втория връх е по-нисък от първия ...
                        Attached Files
                        Last edited by michaelis; 17.06.2014, 11:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          а па са ако мислиш, че твойте жилети ше си фърчат винаги на гори, мноо си се заблудил, жилета ще слезне под 30, че има една дупка там не асфалтирана и тва се случва, дали сега или после, твоя си раота де, а тва, че няккав бастун там излиза и раздува и разтега локуми кво щяло да измислят, тва ич не ме грее ...
                          Хахаха, ще слезе и под 30 след някой от следващите сплитове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не, имам ги от декември 2011. А за биотек, първия път когато казах че държа гилиъд бе някъде между 50-60 долара. Реакцията бе същата уууу това много скъпо. Тази пролет като коригираха казах че допълвам - цената бе някъде около 70. Отново, уууу това много скъпо. Сега е над 80.

                            Всичко е резултати - твоите виждания те довеждат до ужасяващи резултати. Моите до отлични. Кажи ми тогава защо трябва да мисля като теб - за да губя и аз ли
                            а па са ако мислиш, че твойте жилети ше си фърчат винаги на гори, мноо си се заблудил, жилета ще слезне под 30, че има една дупка там не асфалтирана и тва се случва, дали сега или после, твоя си раота де, а тва, че няккав бастун там излиза и раздува и разтега локуми кво щяло да измислят, тва ич не ме грее ...
                            Last edited by michaelis; 17.06.2014, 11:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                              Тъкмо се зарадвах, че най-после каза нещо в прав текст



                              За мен цената е доста релевантна за купуване - не в абсолютна стойност а като съотношение последните 3 години. Като правило гледам да купувам евтино и да продавам скъпо. А в момента нито биотека нито банките са евтини.



                              Винаги има някъде където следващия балон ще изпука. 2011 доларите отидоха в банките и биотека.

                              Казвал съм го и преди, на живо гледах как Банк ъф Америка слезе под 5 долара афтър маркет декември 2011 и на другия ден по правило щеше да бъде изхвърлена от портфолиото на пенсионните фондове. В същата минута ФЕД настъпиха и гарантираха, че няма да фалира като лично Бъфет почна да я купува. Това са факти. И за мен това не са пазарни отношения. Ако за теб са - няма лошо. Търгувай си с идеята че винаги ФЕД ще печатат и купуват каквото тръгне да пада. Само че тая игра я гледаме вече три години. Ако мислиш че ще продължи още три...ако мислиш че ще продадеш два дена преди върха...може. Пробвай.

                              И btw от доста време вече следя темата ама така и не помня кога си казал че влизаш в биотек и банки пък и сега ако кажеш, че ги имаш и от април 2009-а..
                              Не, имам ги от декември 2011. А за биотек, първия път когато казах че държа гилиъд бе някъде между 50-60 долара. Реакцията бе същата уууу това много скъпо. Тази пролет като коригираха казах че допълвам - цената бе някъде около 70. Отново, уууу това много скъпо. Сега е над 80.

                              Всичко е резултати - твоите виждания те довеждат до ужасяващи резултати. Моите до отлични. Кажи ми тогава защо трябва да мисля като теб - за да губя и аз ли

                              Коментар


                              • Тъкмо се зарадвах, че най-после каза нещо в прав текст

                                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Между другото цената на влизане е ирелевантна за следващите решения.
                                За мен цената е доста релевантна за купуване - не в абсолютна стойност а като съотношение последните 3 години. Като правило гледам да купувам евтино и да продавам скъпо. А в момента нито биотека нито банките са евтини.

                                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Това че имам нещо което съм го купил доста по-евтино или пък дори по-скъпо не означава че не бих го продал веднага ако намера друго нещо от което следващите периоди да ми докара по-добър риск доходност
                                Винаги има някъде където следващия балон ще изпука. 2011 доларите отидоха в банките и биотека.

                                Казвал съм го и преди, на живо гледах как Банк ъф Америка слезе под 5 долара афтър маркет декември 2011 и на другия ден по правило щеше да бъде изхвърлена от портфолиото на пенсионните фондове. В същата минута ФЕД настъпиха и гарантираха, че няма да фалира като лично Бъфет почна да я купува. Това са факти. И за мен това не са пазарни отношения. Ако за теб са - няма лошо. Търгувай си с идеята че винаги ФЕД ще печатат и купуват каквото тръгне да пада. Само че тая игра я гледаме вече три години. Ако мислиш че ще продължи още три...ако мислиш че ще продадеш два дена преди върха...може. Пробвай.

                                И btw от доста време вече следя темата ама така и не помня кога си казал че влизаш в биотек и банки пък и сега ако кажеш, че ги имаш и от април 2009-а..
                                Last edited by IvanG; 17.06.2014, 02:30.
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X