IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    стига де петък.ресто си трябва
    Не обичам да стоя без къси, когато пазара не върви силно нагоре. Ако пазара скочи с 10% от късите ще съм на 10% на минус, от дългите съм на 10% на плюс. А дългите са ми повече.

    Обаче ако пазара падне с 10% ще съм на плюс само от късите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
      аз пак си покрих 15% от дългите с къс насдак.
      стига де петък.ресто си трябва
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Момчета, какво ще кажете за IAMGOLD?
        Аз ги махнах, само държа SSRI те нямат дългове и като запалят ше има double на accounta....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          петъчно време,какво ли ще гледаме-как са мяташ или ресто
          аз пак си покрих 15% от дългите с къс насдак.

          Коментар


          • петъчно време,какво ли ще гледаме-как са мяташ или ресто
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Гледам янките събраха късите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Това колкото и да го повтаряш- няма да го разберат, щом са растяли без да изкарат пари- значи има балон
                Щото гледат само графики - пък то от графика човек не може да схване фундамента. Имаше отрицателен балон 2008-2010 сега просто навакса. Еле пък в европа където 3-3,5% дивидент при растящи печалби е норма а не изключение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                  Балона е при трежъритата
                  абсолютно - тези дето купуват 30 годишни американски облигации на 3,2% са абсолютни идиоти. То не че тези дето купуват германски на 0,9% са в ред. Пълни ненормалници са на този пазар.

                  Коментар


                  • Момчета, какво ще кажете за IAMGOLD?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Ако го е правил с голяма доза увереност бих заложил че е шетал в сектор енергия
                      Със сигурност е нещо което вози по ЖП линиите си.
                      Я нефт, я жито.
                      И брои и записва в тефтера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ето другия тарикат и той се включва


                        Buffett: I bought stocks in Wednesday's big selloff

                        Ако го е правил с голяма доза увереност бих заложил че е шетал в сектор енергия

                        Коментар


                        • минем ли под 9000 става страшно че пресичаме седмична трендлиниика

                          Коментар


                          • майкъле кажи какво да им приготвя в жилищния комплекс . събирам идей

                            Коментар


                            • КЪДЕ СТЕ БИЧАЦИИИИИИИИИИИИИИИИИ излизайте от дупчиците какво сте се изпокрили

                              Коментар


                              • ето другия тарикат и той се включва


                                Buffett: I bought stocks in Wednesday's big selloff


                                сорос бъфет хахо едни и същи сладурчета . в момента чертая специален жилищен комплекс за тях . мухахааааааааааааа

                                Коментар

                                Working...
                                X