IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • няма тука ама сега да затворя ли ама чакай да напиша стоп . ряз и у киреча дакса

    Коментар


    • издърпа го

      Коментар


      • 9025 дърпа

        Коментар


        • Еми аз ти отговорих - 7500 но от мен да мине 8000

          п.с. Остават 51 дена до бутилката (ако броим 19-ти Декември за последен ден за търговия)

          Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
          Издребняваш или нарочно се правиш на не разбрал ?!? Разбира се че е възможно ниво 7500, но моя въпрос беше, човек като гледа тази графика посоката накъде е ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
            Най-интересно е как някакси гледаш графиките и по красота определяш посоката

            На мен ми е по-красиво DAX 7500
            Издребняваш или нарочно се правиш на не разбрал ?!? Разбира се че е възможно ниво 7500, но моя въпрос беше, човек като гледа тази графика посоката накъде е ?
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • Най-интересно е как някакси гледаш графиките и по красота определяш посоката

              На мен ми е по-красиво DAX 7500



              Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              [ATTACH]5328[/ATTACH]

              Кажи ми честно, ама честно - като я гледаш тази графика, DAX по-скоро ще стане 12 500 или 5 000 ? Мога да ти пусна същите картинки и за американските акции.
              Разбери, света е обречен на растеж в дългосрочен план, без значение Обама, Путин, еболата или топящите се полярни ледове. Има кракосрочни сапдове, като 2008-ма, но после ръстовете са по-силни и надминават предишните върхове. И така ще е още много години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PETRONATOR Разгледай мнение
                Блажени са вярващите........
                Пак ще си говорим
                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                  Ми не е толкова зле положението. Виждал съм след изказване на ФЕД далеч по-лоши неща и по-голяма воалитност. Днес сме назад, това е ясно. Утре през деня, DAX също ще дръпне надолу, но следобед, като отворя щатите, ще възвърнат доста от загубеното. И неща ще продължат, към нови върхове. Спирането на печатницата, за която говорят днес, отдавна е изконсумирано от пазара.
                  Поздрави и успех !
                  Блажени са вярващите........
                  "We at Chrysler borrow money the old-fashioned way. We pay it back."
                  Lee Iacocca

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                    Май ще има телешка кайма утре
                    Ми не е толкова зле положението. Виждал съм след изказване на ФЕД далеч по-лоши неща и по-голяма воалитност. Днес сме назад, това е ясно. Утре през деня, DAX също ще дръпне надолу, но следобед, като отворя щатите, ще възвърнат доста от загубеното. И неща ще продължат, към нови върхове. Спирането на печатницата, за която говорят днес, отдавна е изконсумирано от пазара.
                    Поздрави и успех !
                    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                    Коментар


                    • Май ще има телешка кайма утре

                      Коментар


                      • Само дълги

                        Коментар


                        • Сел дау 17033 цел -март ,май 2016

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                            Какво точно искаш да ти отговоря ? Аз ти казвам, че всичко ще се вдига ти казваш, че всичко ще пада. Погледни графиката на който и да е индекс и кажи кой прав и кой крив. В началото на годината, точно в тази тема написах че DAX до края на годината ще удари 10 000. И това се случи. Тоест, факт е !!! А ти си знаеш само едно "къс наско, къс наско, къс наско". Само че "Наско" е най-силно представящият се индекс за последните две седмици, и е само на 30 пункта от най-високата си стойност, и повярвай ми тези 30 пункта ще бъдат задминати до края на седмицата.

                            Питаш ме колко пари съм изкарал. Снощи ти отговорих със снимка !!! Написах, че отварям 100 дълги СиП-а, и след 30 минути ти го доказах със снимка, даже пуснах още една. И за тези 30 минути изкарах 400 евро, ако за теб това не са "пари", то за мен 400 евро за 30 минути са доста сериозна сума.
                            Кажи ми ти сега колко пари направи, имаш ли отворени позиции и от колко време ?

                            ПП
                            Колкото до Хима. Имам обикновени на 1,38 и привилегии на 1,75. И колкото налудничаво да звучи (то така звучеше и за DAX 10 000) няма да ги продам, докато не станат на нивата от преди кризата, тоест 17 лв. за брой обикновена акция.
                            Остави го Архи-то той е като латерна, няма оправия там

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Продавай го това умиргащо коте, че се не знае ще има ли друг подскок преди да се гътне...
                              Може и да греша де, ама риска си е твой, за мене е твърде голям да си заслужава..
                              по добре Arch Caol, Alpha Natural. техните акции сас като опции.

                              но кво ви раzпрвам вие тук сте профис

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Видя ли какво стана - каквото покаже боба никой блогър не може да напише ....
                                CLF 60 % up, само за днес + 22%
                                Продавай го това умиргащо коте, че се не знае ще има ли друг подскок преди да се гътне...
                                Може и да греша де, ама риска си е твой, за мене е твърде голям да си заслужава..

                                Коментар

                                Working...
                                X