IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    знаеш ли майкъле . тука се нагледах на оптимисти на злото на върха , на оптимисти на еврото на върха , на оптимисти на нафтата на върха . на оптимисти за светлото бъдеще на върха . ще дотраям и тия и те ще клекнат . само се цвъкат тука и после изчезват
    мааалиии архитектоникус, ама ти си исписал Война и Мир ве ... Що стаа ве каква е тая разпра ? Ама нишо нали пазара има две страни шортаджии и лонгаджии. Кой как намери за добре от там да стои щом сметат, че пазарот е тънкаш да си напазаруат SPX на 2100 и да чекат на 3500 или никога да не затварят и само да си арчат пароци и те тва е

    Коментар


    • Какво мислите за FSLR? Сякаш идва време да си купя.

      Коментар


      • добрееееееееееее. знам че не ме обичаш

        Коментар


        • удриииии уйноооооооооооо. само майкъла и той даваше цели . страшен е майкъла . мечка стръвница

          Предупреждение. Още един постинг със спам и следва бан.
          Last edited by Amsterdamm; 13.11.2014, 15:12.

          Коментар


          • а цапна го 9222 . и аз да намажа филията с майонезка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              ENTA ми е микроскопична, 1/60 от гилда, чудя се дали да не я увелича и нея неколкократно аче наближава фда апровъла на абви комбинацията...

              Ми и аз мисля абсолютно същото като предния ти пост и този.
              И затова съм все още цели 26% гилд (на средна 79$) срещу 4% HQL.

              Но се притеснявам че нещо изпускаме, има нещо което обикновените парии не знаем. Маркета може да е прост и нелогичен за отрязък от време и човек може да се възползва, ама за толкова дълго.....нещо не е наред..
              Инак бих набил всичкия си 20% кеш в момента на гилд на 106-7$..

              Не може такова бижу на такива цени, не само спрямо другите, ами и почти двойно по евтино от смешната фарма на ОД, баси...
              Аз навсякъде приемам че много неща не знам така че рядко преминавам 20% в една позиция. И на мен сега Гилиъд ми е най-голямата позиция но ми е към 15% в момента и мисля че е ОК за сега.

              Коментар


              • пипи знаеш ли що стигна до тука . низнайш . ами тъй ще си останеш неук

                Коментар


                • сега ще отскочи малко преди 9222 и ще се изнервя и пак трябва да пострелям

                  Коментар


                  • ами това си е жива дивергенция падащ петрол и катерещи се индекси

                    Коментар


                    • поне 64 трябва да видим . нещо платформите не дават да се върна назад от дневна надолу ами ми се струва че и до 35 долареси нещо си дърпаше

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ти как мислиш анди
                        петрола,мисля ще пададаже мисля,години на падение ще има
                        някой знае ли колко леФа излизат 100 км с някоя бракма на тесла
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • бутай даксааааааааааа

                          Коментар


                          • както казва пипиту да проведем малко по хай разговори

                            Коментар


                            • ти как мислиш анди

                              Коментар


                              • този питрол много пада а целия измислен свят на гнидите от тексас ду ду бай се крепи на него . ще има сеч

                                Коментар

                                Working...
                                X