IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    мислите ли че е време за злато и сребро, че ме сърбят ръцете след като почнаха да излизат статии как 10 години щели да са ниски цените на суровините
    Ранхо е още според мене, едно 20-30% по доле - може по храбро.
    Засега по добре си стой на късо.

    Аз си пълня на интервали GGN (13% дивидент), ала си е добре хеджиран със ZSL
    При всеки подскок продавам по малко, после си го връщам по ниско.

    Коментар


    • ее, finviz са направили платен доунлоуда на скрийнер резултатите им.
      Знаете ли откъде мога да вземам текущи, забавени или поне closing котировките на много компании наведнъж?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        @Равносесов къде си бре яяя кажи понеже луксозната стока не била пари кое да взема са : тврдия или да се хвана за мекия ?

        Поредния американец упражняващ се във фентъзи жанра.

        Аз бих казал едно нещо - ако не сте на плюс последния месец значи правите нещо много грешно Което най-вероятно означава че можете да си спеститете много болка ако просто си купите ЕТФ

        Коментар


        • мислите ли че е време за злато и сребро, че ме сърбят ръцете след като почнаха да излизат статии как 10 години щели да са ниски цените на суровините

          Коментар


          • селнах BBRY ,на 12,32 следващ вход около 10, има огромен wedge на едногодишна.

            Много интересно как я мислят американците с тези цени на петрола... че то сума ти банки ще им фалират от загуби от кредити към фалиращи петролни компании а те тръгнали да си мерят пишките с руснаците, на които добива им е в пъти по евтин. Ексон и другите американски мейджъри са много стабилни за момента... направо е неистово затишие

            Коментар


            • http://finviz.com/quote.ashx?t=NADL

              Eпа и тук не можах се сдържа да не отворя позиция преди малко като се заформи дневно дънце.....докато си чакам батко сидрил и енското 15-20% по доле да ми направят 8% дивидентен портфейл

              Инак днес голям бой ям, 3.2% съм червен та чак син...

              Фел - ква инфлация кви 5 лева бре, само у пипетата на жлътите бълхи я има, отга се молят, ма няма.
              Олио на 70$, вече си коригирам таргета на злото, няма 800, преди 700 късо сребро/зло не продавам.
              Кешнах оня ден късото SCO и сега ме е яд де подраних

              Коментар


              • нали се чакаше инфлация бре какво стана или последните години всички са взимали евтини кредити да инвестират в производство на суровини и сега сметките не излизат нооо си остава възможсността да е временно явление и след няколко месеца пак по старому

                Коментар


                • Каква петролна драма!
                  Много интересно ще стане при цени под 70$, тогава ще има прекратяване на инвестиции, поръчки за оборудване, дивиденти и .....

                  Коментар


                  • архитекте, какво стана с тоя насдак100. Слушам какво се пениш на наско и взех, че шортих грешните грингос

                    Коментар


                    • @Равносесов къде си бре яяя кажи понеже луксозната стока не била пари кое да взема са : тврдия или да се хвана за мекия ?

                      Американски топ икономист призова за разделяне на еврозоната на две
                      Спасение Алан Мелцер вижда само във въвеждането на две валути на мястото на еврото

                      http://www.investor.bg/analizi/91/a/...comment-newest

                      .....Страните с по-голяма икономическа мощ трябва да се събират в един алианс на "твърдото евро", а останалата част около Франция и Италия следва да продължи да плаща с "меко евро". ....
                      Last edited by michaelis; 13.11.2014, 19:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                        Нъчи вариантите са два

                        1.Някой в Цру ,яко натиска цената на петроля
                        2.Предстои сериозно изсулване на индексите и САЩ е една потьомкинска икономика.
                        начи,като си купиш в щатите кока-кола и като платиш две рубли....начи
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Нъчи вариантите са два

                          1.Някой в Цру ,яко натиска цената на петроля
                          2.Предстои сериозно изсулване на индексите и САЩ е една потьомкинска икономика.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Какво мислите за FSLR? Сякаш идва време да си купя.
                            Беше пуснал преди време едно хубаво проучване на UBS, ако не се лъжа.
                            За перспективите пред соларите до 2020-та. Мерси за това.
                            Но дотогава има доста време.
                            На въпроса ти - ако познаваш търговските споразумения между Щатите и Китай, които касаят соларите, а също и политиката им на субсидии, знаеш повече от нас.
                            Аз самият бих се зачел по въпроса към даден момент и бих влязъл ако се промени перспективата за продължителен период от време на евтин петрол и скъп долар.

                            Коментар


                            • RIG ги изтърбушиха.
                              Всъщност имат още черва, мое и 20$ да видят.

                              Реално те не ме интересуват толкова.
                              По скоро мечтата ми за 2015 е да видя GILD на 140-50$, а от дрилърите SDRL на 17-18$ и ESV на 30-32. Ако и GGN ми легне на 6.5-7$ - ще съм много доволен.
                              Мечтите ми мисля са реалистични

                              Айдее, ол сел на JJG + WEAT. Предполагам пак ще паднат и мога да пълня доста по ниско. Ако не - здраве да е, ще изпусна едни 20-30-40% профит, ала по полезни ще са ми парите в активи де ще скачат доста пъти.
                              Last edited by pipbel; 13.11.2014, 17:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Какво мислите за FSLR? Сякаш идва време да си купя.

                                http://www.finviz.com/quote.ashx?t=FSLR&ty=c&ta=0&p=w

                                слизат в момента, гледам немат дълг като ги изтърбушат на една 20йска или 25 що да не

                                Коментар

                                Working...
                                X